Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
933 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sateliti Yamaxa NY-TS20 40w

Satelitite se vo dobra sostojba !!!


50 €
или предлог цена
27 ное 13:24Zvucnici ELTAX 200W

Zvuckite se vo odlicna sostojba !!! 4-8 ohm


150 €
или предлог цена
27 ное 13:24Magnat Concept reference zvucnici

Zvuckite se vo odlicna sostojba 140/250w 4-8 ohm


200 €
или предлог цена
27 ное 13:23Zvucnici Infinity Beta 40

Zvucnicite se vo odlicna sostojba !!! Specifikacii System type 3-w...


300 €
или предлог цена
27 ное 13:23Centar zvucnik JBL -LX10

Centar zvucnik vo odlicna sostojba Made in Danmark


130 €
или предлог цена
27 ное 13:20JBL CONTROL 1

SE PRODAVA JBL CONTROL 1


2.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 ное 09:43PORTABLE SPEAKER LT-1206

Се продава нов некористен звучник со супер бас два микрофони за карио...


3.700 МКД
или предлог цена
27 ное 09:09prodavam zvucnici martin logan source kako novi

prodavam zvucnici martin logan source kako novi mnogu malku korist...


1.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 ное 09:08Yamaha NS-777

***Yamaha NS 777*** ***Cena: 580€*** Vrvna HIGH END serija na ...


580 €
или предлог цена
26 ное 20:50Sonos 5 zvucnik wireless smart speaker

Sonos play 5 zvucnik powerful wireless smart speaker.Stereo.internet ...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 16:29Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
26 ное 16:12Revox AX 5-4 — zvucnici

Kvaliteten i redok zvucnik na revox. Proizvedeni 1976 god. so 2x8” ...


450 €
или предлог цена
26 ное 13:51Focal Tantal CC 5 — centar zvucnik

Centarot e odlicno ocuvan i e vo ispravna sostojba. Zvucno e odlicen....


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
26 ное 13:50Sony SS-U581av — zvucnici so 12” bass

Prodavam golemi zvucnici na Sony so 12” bass. Solidno ocuvani. Imaat ...


11.500 МКД
или предлог цена
26 ное 13:50ZVUCNICI SABA FL

RETRO ZVUCNICI REDOK MODEL OCUVANI VO FABRICKA SOSTOJBA, 10 KA BASS T...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 13:14ZVUCNICI MITSUBISHI SS L70

OCUVANI DVOSISTEMSKI ZVUCNICI BASS 8 KA, MOKNI SE 2X35W NA 8 OMA, MOZ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 13:11ZVUCNICI PHILIPS AD 12100 HP8

MADE IN HOLAND VRVNI SIROKOPOJASNI ZVUCNICI , GOLEMINA 12 KI 8 OMA, ...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 13:06Bowers & Wilkins B&W 603

Продавам Bowers & Wilkins B&W 603 . Прв сопственик , купени од Болин...


1.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 13:01Prodavam Zvucnik Monacord 250W

Zvucnik monacord 250w za svirka gitara klavijatura i slicno 80€


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 12:36Prodavam Vintage Zvucnici Pioneer

Zvucnici pioneer vintage ekstra sochuvani 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 12:35Prodavam Zvucnici Phonic 2x150W

Zvucnici phonic skoro novi 12ki 2x150w 170e


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 12:35Prodavam Vufer Teufer M 800/25/A

Vufer teufel mod m/800/25/a sochuvan ispraven 2x150/300w 120e


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 12:33Zvucnici tensai ts-950

Zvucnici tensai model ts-950 vintage serija ispravni socuvani cena 23...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 12:33Prodavam Vintage Zvucnici Martin made in USA

Martin vintage super max 120 speakers 1974 ispravni socuvani nepoprav...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 12:33Elac FS 207.2

Се продаваат врвни аудиофилски звучници Elac FS 207.2 Од најдобрата ...


850 €
или предлог цена
26 ное 11:44Focal Aria 926

Се Продаваат! Focal Aria 926 висока класа на звучници, носители на ...


1.750 €
или предлог цена
26 ное 11:44JAMO D-570

Се Продаваат: Врвни звучници од најдобрата серија D - JAMO D-570 со ...


500 €
или предлог цена
26 ное 11:44Bowers & Wilkins CM-9

Се Продаваат: Висока класа на звучници Bowers & Wilkins CM-9 s1 Зву...


1.700 €
или предлог цена
26 ное 11:44Vintage zvucnici

Prodavam Revox piccolo II


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 11:29Барам да купам исти високотонец како на сликата

Барам да купам исти високотонец како на сликата БАРАЈТЕ МЕ САМО Н...


По Договор
или предлог цена
26 ное 10:24DENON 5.1 KOMLET ZVUSNICI

SE PRODAVA KOMPLET ZVUSNICI 5.1 ODLICNO SOCUVANI TOTALNO ISPRAVNI ZVU...


7.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 09:38Zvicnici za kola 120w

Novi


25 €
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 07:45ZVUCNICI KLIPSCH R 41M

NOVI VO KUTIJA ZVUCNICI SE PRODAVAAT PORADI SELENJE, KORISTENI 6 MESE...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 01:50Soundbar zvucnik HIFI

Soundbar zvucnik hifi 100w


1.000 МКД
или предлог цена
25 ное 23:34RCF PL60 plafonski zvucnici

Prodavam novi 2kom. voopsto ne koristeni 6 inci plafonski zvucnici za...


25 €
или предлог цена
25 ное 19:11Acoustic Research Rowen R-3 za audiofili

Trapezoidni,bas napred i pozadi,18kg,89dB(1m/1W),20-200W,pozlata,misl...


999 €
или предлог цена
25 ное 19:102.1 zvucnici logitech 10 inci

Samodelski po tocna presmetka napraveni dva sateliti koi rabotat od 5...


5.000 МКД
или предлог цена
25 ное 17:52Oehlbach 1010, 4.00mm2 cist bakar 3m1

Oehlbach 1010, 4.00mm2 cist bakar. Zvucnicki kabel Made in Switzerla...


900 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

25 ное 15:18Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


10.000 МКД
или предлог цена
25 ное 13:04GARANT Made in Germany

se prodavaat germanski zvucnici ,vo ispravna sostojba ,moze i zamena ...


2.999 МКД
или предлог цена
25 ное 12:53Страна 4 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам