Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
941 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Aktiven Vufer so Sateliti Logitech Hercules

Aktiven vufer so sateliti logitech hercules. Super chist zvuk 70e.


70 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

21 јан 11:01Acoustic Research Phantom Five-sateliti

Satelitite se vo extra sostojba. Metalno kukiste. fantasticen zvuk. M...


4.000 МКД
или предлог цена
21 јан 11:00Sony SS-U581av — zvucnici so 12” bass

Prodavam golemi zvucnici na Sony so 12” bass. Solidno ocuvani. Imaat ...


11.500 МКД
или предлог цена
21 јан 10:59SOUNDBAR SONY HT G700

NOV SOUNDBAR BLUETOOTH WUFER 3.1 KORISTEN 3 MESECI, IMA DALECINSKO , ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јан 16:33Subwoofer BOSE audi

Se prodava isparven subwoofer BOSE od Q7 Cenata ne e fiksna


50 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јан 16:14Klipsch RF-82 II

Klipsch RF-82 II Звучниците од серијата Reference RF-82 II е дефинит...


43.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јан 12:20Bowers & Wilkins B&W 707 S2

Неверојатни мали звучници! ! ! КАКО НОВИ ! ! Јас сум прв сопственик...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јан 12:20ZVUCNICI SABA 2A

GERMANSKI VINTAGE ZVUCNICI VO FABRICKA SOSTOJBA, ODLICNO OCUVANI NE M...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јан 12:11ZVUCNICI ROWEN R2

HIGH END ZVUCNICI MADE IN SVICERLAND, MNOGU MOKNI 2X200W REALNA SNAGA...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јан 12:03CENTRALEN ZVUCNIK B&W VM1

VRVEN ANGLISKI CENTRALEN ZVUCNIK, MOKEN 100W 8 OMA OSETLIVOST 91 DECI...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јан 11:58KARAOKE ZVUCNIK

Nov karaoke zvucnik 2 x 6,5 inci badovi so 1 bezzicen mikrofon Tel. 0...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јан 08:5715 INCI KARAOKE ZVUCNIK

Nov karaoke zvucnik 15 inci Tel. 071 264 065


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јан 08:55wharfedale diamond 9 cm

tehnicki ispraven 100% drajveri kako novi mali zabeleski na furnirot ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 јан 22:49Pianocraft Yamaha NX-E 800

kako novi bez niedna damka vidi gi site moi oglasi Yamaha NX-E 800 ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 јан 22:43Se prodava JBL FLIP 4 original

Se prodava nov JBL FLIP 4 Originalen zvucnik Koristen 2 nedeli samo...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
19 јан 20:56JBL MX 1000

Jbl mx 1000 Type: 3 way, 3 driver loudspeaker system Frequency Resp...


150 €
или предлог цена
19 јан 19:29Sonos play S5 wireless Internet Radio

Sonos play S5 wireless Internet Radio Uredjaj je ispravan i testir...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
19 јан 19:00SUBWOOFER MAGNAT ALPHA RS 12

NOV AKTIVEN WUFER VO KUTIJA MNOGU MOKEN 240W PIK 12KA BASS, VADI MNOG...


440 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
450 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 јан 16:27WHARFEDALE Diamond 225

Staklo.


350 €
или предлог цена
18 јан 20:41Zvucnici

Ispravni zvucnici


600 МКД
или предлог цена
18 јан 19:05jbl lx 44

prodavam fantasticni zvuck jbl lx 44


200 €
или предлог цена
18 јан 12:59Philips Centar-centralen zvucnik

Ocuvan i ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
18 јан 12:40Sanyo SX-T 55E 2x75W

Sanyo SX-T 55E, ispravni i odlicno socuvani dvosistemski zvucnici so ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 јан 09:50razni vidovi zvucnici

razni vidovi zvucnici


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 јан 09:04CANTON ZVUSNICI

SE PRODAVA CANTON ZVUSNICI ODLICNO SOCUVANI TOTALNO ISPRAVNI.


2.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 јан 07:20VISOKOTONCI JAMO, MAGNAT, CELESTION, HECO, SIPE

TWITERI--ВИСОКОТОНЦИ : HECO= 2000den; JAMO=700den; MAGNAT= 2000den;...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 јан 15:462.1 zvucnici logitech 10 inci

Samodelski po tocna presmetka napraveni dva sateliti koi rabotat od 5...


3.800 МКД
или предлог цена
17 јан 15:06KAKO OD FABRIKA ZV ELTAX 2X200 DANSKI org.

BUKVALNO FABRIKA POZACUVANI NE MOZE DA BIDAT POXNATA MARKA ELTSX MADE...


6.500 МКД
или предлог цена
17 јан 13:04ZVUCNICI ACOUSTIC RESEARCH AR 48S

ORIGINAL MADE IN USA, LEGENDARNI ZVUCNICI SO PRIRODEN ZVUK, 18 KILOGR...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 јан 13:02WUFER SONY SA CSD1

AKTIVEN VUFER SO SATELITI VRVEN DIZAJN, SVIRI ODLICNO UBAVI PRECIZNI ...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 јан 12:32Bose 501 — bukvalno kako novi

Prodavam Bose 501,zemeni od prv sopstvenik i realno edvaj koristeni. ...


350 €
или предлог цена
17 јан 12:02ITT ZVUCNI KUTII

1975 godina Trostistemski Kako novi. Ne se sninkani. 8 omski Svi...


149 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 јан 10:11CANTON ZVUSNICI

SE PRODAVA CANTON ZVUSNICI ODLICNO SOCUVANI TOTALNO ISPRAVNI.


2.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 јан 09:05ZVUCNICI AR 35BX

VRVNI AMERICKI ZVUCNICI VISOKI 58 CENTIMETRI MOKNI 100W, MNOGU PRIROD...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

16 јан 22:14Technics sb-302 vintage zvucnici

Specifications Type: 3 way, 3 driver loudspeaker system Frequency...


175 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

16 јан 17:38ZVUCNICI NORSK AUDIO BALTIC 30

VRVNI NORVESKI ZVUCNICI MOKNI OD 100W DO 150W 8 OMA, OCUVANI NE MOTAN...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

16 јан 12:43Bang & Olufsen Beolab 7.1

Prodavam Beolab 7.1 Zvucnikot e so neverojatni zvucni performansi. ...


6.500 МКД
или предлог цена
16 јан 11:26Samson zvucnici so 18" aktiven bass+12" aktivni sateliti

Zvucnicite se aktivni,kako novi se i kazi-reci ne se ni koristeni tak...


1.400 €
или предлог цена
16 јан 11:25Tannoy 638

Tannoy 638 од сопствена колекција и истите се користени во домашни ус...


500 €
или предлог цена
16 јан 10:35звучници AUDIO PHYSIC YARA

AUDIO PHYSIC YARA На овие звучници се забележуваат мали оптички нед...


300 €
или предлог цена
16 јан 10:34Страна 7 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам