Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
932 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Canton LE 250

Ispravni i testirani Manufacturer: Canton Model: LE 250 ...


60 €
или предлог цена
11 јан 01:24Sony vufer subwoofer

Prodavam subwoofer SONY SA-WSF200. Ova e aktiven vufer kok raboti ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

10 јан 19:25JBL Charge 3 nov neotpakuvan

Se prodava nov JBL charge 3 bluetooth zvucnik nov neotpakuvan vodotpo...


1.000 МКД
или предлог цена
10 јан 17:21Zvucnici

Se prodavaat samsung zvucnici. Vo ispravna sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

10 јан 16:38Zastitna kapica za zvucnici

Plasticna kapa za zastita na zvucnikot od prasina so dimenzii sirina ...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

10 јан 09:06Prodavam vufer ,Canton karat zvucki I saraund

Prodavam vufer cerwin Vega so 2 namotki .kutijata e 90 kg so led diod...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

10 јан 08:48PSB Stratus C5i - center channel speaker

Se prodava PSB Stratus C5i - center channel speaker donesen od Swiss....


220 €
или предлог цена
09 јан 23:00VRVNI AUDIOFILSKI ZVUCKI WHARFEDALE DIAMOND 9.6 TOP MODEL

PRODAVAM VRVNI AUDIOFILSKI, ANGLISKI ZVUCKI WHARFEDALE DIAMOND 9.6 NA...


По Договор
или предлог цена
09 јан 18:06DYNACO A25 Zvucnici

DYNACO A 25 Zvucnici Originalna sostojba 1969 bez intervencii Speci...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

09 јан 17:51Quad L2 nov

Quad nekoristen nov


1 €
или предлог цена
09 јан 12:50Wharfedake diamond 225

Novi


25.000 МКД
или предлог цена
09 јан 12:49Quadral 5.1 saraund so 10” aktiven vufer

Prodavam High end saraund na Quadral. Se e vo izvonredna sostojba,f...


300 €
или предлог цена
09 јан 11:58Sonos Play 3 — 2 broja

Fantasticen strimer-zvucnik. Raboti perfektno so Spotify,Vtuner i sit...


13.000 МКД
или предлог цена
09 јан 11:57Sony saraund zvucnici

Zvucnicite se vo aluminiumsko kukiste. Fantasticen-jak i cist zvuk....


50 €
или предлог цена
09 јан 11:57AXTON CAR WOOFER

AXTON Model: CAB-259 200 Watts


4.000 МКД
или предлог цена
09 јан 09:30JBL CONTROL 1

SE PRODAVA JBL CONTROL 1


2.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

09 јан 07:082 para quadral odin mk2

na lager 2 para quadral vrvni zvucnici za parite pravat mnogu meraci ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 јан 11:23PORTABLE SPEAKER LT-1206

Се продава нов некористен звучник со супер бас два микрофони за карио...


3.500 МКД
или предлог цена
08 јан 08:43BOSE DRZACI ZIDNI ORIGINAL

Drzaci za bose sateliti original za na zid cenata e za edno parce


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 јан 08:25JBL Stage 2 Zvucnici za kola

Продавам JBL Stage 2 звучници за Голф 3,4,5,6,7. Звучниците не се за...


10 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.000 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 јан 13:23BEHRINGER TRUTH B3031A

Najdobrite aktivni monitori na Behringer so 9'' kevlarski bass i 2'' ...


340 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 јан 04:13Centalen zvucnik Fleetwood

Se prodava centar Fleetwood audio vo odlicna sostojba,100 wati.


1.500 МКД
или предлог цена
05 јан 17:30Se prodava zvucnik

Se prodava visokokvaliteten zvucnik za vgrduvanje,zvucnikot e vodootp...


600 МКД
или предлог цена
05 јан 17:30MARANTZ HD550

MARANTZ HD550


180 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 јан 13:02Studio Monitor krk 13000 b

KRK 13000B STUDIO MONITORI ORGINALNA SOSTOJBA ORGINALNI SLIKI VIDI I ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 јан 10:29Subwoofer 12''

Prodavam subwoofer 12'' za avtomobil so vgradeno pojacalo vo nego S...


150 €
или предлог цена
05 јан 05:57B&W Preference 4

***B&W Preference 4*** ***Cena: 400€*** Odlicen dvosistemski ...


400 €
или предлог цена
05 јан 02:30Kef Reference Model 2

******Kef Reference Model 2****** *****Cena: 950€***** Top...


950 €
или предлог цена
05 јан 02:29Quadral Platin X

***Quadral Platin X*** ***Cena: 250€*** Odlicni podnostoecki zv...


250 €
или предлог цена
05 јан 02:29Quadral Allsonic SL 202 mk2

***Quadral All Sonic 202mk2*** ***Cena: 11.000den*** Na pro...


180 €
или предлог цена
05 јан 02:2825.4mm Tweeter Voice Silk Diaphragm 8 Ohm

*** Za informacii posle 15:00 casot na telefon ili Viber !!! *** ***...


200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 јан 00:37studio monitor infinity sm-65

odlicni studio monitor infinity sm-65 vo mint tehnicka sostojba vidi ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 јан 10:33ZVUCHNICI--6/8/10/12 ''

Razni zvuchnici-ispravni ne premotuvani odlichen zvuk cena na sam...


10 МКД
или предлог цена
04 јан 08:0825.4mm Tweeter Voice Silk Diaphragm 8 Ohm

*** Za informacii posle 15:00 casot na telefon ili Viber !!! *** ***...


200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 јан 19:25Canton Nestor 352

Manufacturer: Canton Model: Nestor 352 Year of manufacture: 1998 M...


110 €
или предлог цена
03 јан 13:46Magnat ALL Ribbon 8P

Technische Daten Bauart: 3-Weg, Baßreflex Chassis: Tieftöner: 250 ...


По Договор
или предлог цена
03 јан 13:46Heco Interior Plus 505

Hersteller: Heco Modell: Interior Plus 505 Baujahre: ca. 1990 Herg...


По Договор
или предлог цена
03 јан 13:34Kupuvam Wharfedale Diamond II

Ponudete.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 јан 13:01Monitor Audio Silver S10

odlicni vo sekoj pogled vo orginalna 100% ispravna sostojba so mala z...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 јан 09:35DOLBY ATMOS Onkyo SKH-410

Se prodavaat malku koristeni DOLBY ATMOS Zvucnici Onkyo SKH-410 100W ...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

02 јан 21:55Страна 8 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам