Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

YAMAHA RX V 673

Prodavam odlicno socuvan Yamaha RX V 673 GORAN 072 22 58 58 7.2...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 14:32Denon dra 700ae stereo resiver. Top!!!

Denon dra 700ae stereo resiver vo odlicna sostojba. 2x80 w


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:28Vintage mamut resiver

Vintage mamut resiver technics socuvan ispraven cena 270 evra


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 11:08Resiver KENWOOD KR-A4050 vo dobra sostojba

ispravno


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44Resiver JVC 6010R vo odlicna sostojba 5x100W

ispravno


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
Вчера 20:44Stereo resiver ONKYO TX-7830 vo odlicna sostojba

ispravno


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44Stereo resiver GRUNDIG R-301 vo odkicna sostojba

ispravno


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Resiver ONKYO HT-R380 so HDMI fabricka sostojba

ispravno


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Stereo sistem vo 4 dela TECHNICS SA-EH 560

ispraven so mali grebnatinki na kapacite


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Radio so saat SOUND 788 TA

ispravno


500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:42Sony STR-DE305 eksponat

Mnogu redok primerok koristen vo Sony prodavnica kako eksponat za pre...


120 €
или предлог цена
Вчера 19:04,Prodavam radio so cd+tele za NISAN

prodavam radio za nisan toa sto e na slikata-novo. Moze i zamena za r...


2.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 13:41Radiogramofon Iskra Triglav 3D

Prodavam vintage radio i gramofon Iskra Triglav 3D Kompletno isprav...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 12:18Pioneer DEH-405 VW Pink Floyd Edition

Apsolutno odlicna sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:09RESIVER SONY STR K670P

RESIVEROT E OCUVAN SVIRI ODLICNO, MOKEN E 100W NA SITE KANALI, VO STE...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 12:07Pioneer F-443 FM/AM / Made In Japan

Pioneer F-443 FM/AM Digital Synthesizer Tuner Made In Japan Specifi...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 10:46Stereo resiver AIWA XR-H1000 i grafic ekvilajzer NAXH1000

ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
27 јун 21:54KENWOOD KDC-W4537UAY, 4X50W,CD, MP3, USB

APSOLUTNO VO ODLICNA SOSTOJBA KOMLETNO VO ISPRAVNA SOSTOJBASO NEGOVO ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јун 13:00AUTO RADIJA HONDA JAZZ

Servis na avto cd radija za honda jazz 2004-2008 godina


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

27 јун 09:03DENON

AVR-1707:AVR-2802,se prodavaat kako neispravni.


1 €
или предлог цена
26 јун 20:27Pioneer sx 525 ne ispraven

Pioneer sx 525 ne e ispraven ne znam sto mu e ne sum go nosel po majs...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јун 14:37POJACALO I TUNER MITSUBISHI

POJACALO MITSUBISHI DA U780 I DIGITALEN TUNER DA F780 PAR VO MINT SOS...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јун 12:05REGA Radio 3

Prodavam odlicen tuner Rega radio 3.


7.000 МКД
или предлог цена
26 јун 09:18Philips FR911

Philips FR911 odlicno socuvam so dalecinsko Tuning range: FM, MW Pow...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јун 22:37pioneer vsx-421k

vo orginalna sostojba so orginalno daljinsko vidi sliki orginalni vid...


120 €
или предлог цена
25 јун 22:28sony str-de445 gratis cd dvd player dvp-s325

vo orginalna sostojba so orginalno daljinsko pravi 80 wati rms gratis...


80 €
или предлог цена
25 јун 22:01TUNER KENWOOD KT 5300

ANALOGEN VINTAGE TUNER, GI FAKA SITE STANICI LESNO, ODLICNO OCUVAN, M...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јун 11:42Prodavam Resiveri od 70 do 120€

Prodavam resiveri od 70 do 120€ Pioner model SX-205RDS Yamaha Res...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јун 10:54Prodavam Resiver Tehnics SA-AX6

Resiver Tehnics SA-AX6 sochuvan ispraven top model 130 evra


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јун 10:54RESIVER GOODMANS ONE TEN

VRVEN ANGLISKI RESIVER VO MINT SOSTOJBA, REDOK PRIMEROK MOKEN 2X40W N...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

24 јун 12:37Продавам радио касетофон со ЦД Philips

Продавам радио касетофон со CD player модел Phiilips во исправна сос...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јун 11:08PIONNER - Audio/Video Multi-channel Resiver VSX-916

Се продава засилувач/ појачало PIONNER - Audio/Video Multi-channel ...


15.000 МКД
или предлог цена
23 јун 10:36RADIO RADIJA

Ispravni


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

23 јун 09:05AVTO RADIO BLUETOOTH - RADIO ZA KOLA SO BLUTUT

RADIA ZA VO KOLA, NOVI NEOTPAKOVANI !!! IMA PODDRSKA ZA USB,SD CAR...


899 МКД
или предлог цена
23 јун 08:49vintage stereo resiver Philips 22ah777

so orginalni tranzistori trba zamena samo na svetlo na predniot panel...


По Договор
или предлог цена
22 јун 23:48Stereo resiver HI-FI160 EI vo dobra sostojba

se ispravno samo slabo faca stanici radioto


2.500 МКД
или предлог цена
22 јун 22:06aaaaresiver 5.1 KENWOOD KR-V5570 fabricka soswtojba

ispravno


2.800 МКД
или предлог цена
22 јун 22:06Radi SAVICA kako novo

ima defekt


800 МКД
или предлог цена
22 јун 22:06YAMAHAnatural soundTUNER TX480

Super sostojba kako nov.


50 €
или предлог цена
22 јун 18:43RESIVER AKAI AA 1030

RARITET VO MINT SOSTOJBA BEZ GREBANICI OCUVAN MAKSIMALNO SO FABRICKIT...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

22 јун 13:29Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам