Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SONY DCR DVD 201E

Prodavam glanc nova kamera na mini dvd diskovi s polnac i dve baterii...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

Вчера 09:31Android10 car multimedia & GPS

Ima slot za usb , micro sd i AUX JACINA 4x50w Bluetooth Kamera za r...


4.999 МКД
или предлог цена
29 ное 23:08Sony HXR-MC 2000 E

Prodavam video kamera Sony vo extra sostojba . Mnogu e socuvana. P...


450 €
или предлог цена
28 ное 18:23Svetlo za video kamera. Worm & Cold korekcija

Novi svetla. Za video kamera. Regulacija na toplo i ladno svetlo.


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

25 ное 13:25Sony NX 200 4K

Во одлична состојба 10\10 со незе одат три батери


2.300 €
или предлог цена
25 ное 04:39Sony a6400 DJI Ronin SC

Prodavam DJI RONIN SC Pro Combo Poveke inf na 078672304


1 €
или предлог цена
24 ное 22:08Se prodava Sony NXCAM HXR-MC2500

Sony NXCAM HXR-MC2500 kamera so 32gb Hard disk i slot za SD karticka...


600 €
или предлог цена
24 ное 10:33PODVODNO SNIMANJE SONY HANDYCAM SPK HCF

MALKU KORISTENA KUTIJA ZA PODVODNO SNIMANJE, IZDRZUVA DLABOCINA DO 5 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

17 ное 13:12Cena po dogovor

PRODAVAM KAMERA SONY HVR HD 1000E ODLICNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR K...


1 €
или предлог цена
14 ное 18:24Sony hvr 1000

Prodavam kamera soni hvr 1000 vo ekstra sostojba Djole 078299560


400 €
или предлог цена
14 ное 18:24Sony PD170

Se prodava digitalna kamera Sony PD170. Kamerata e vo odlicna sostoj...


250 €
или предлог цена
11 ное 12:49Sony handycam

60gb full HD 1080 10.2 megapixels Kontakt 079265373


200 €
или предлог цена
06 ное 01:43Video camera DVCAM Sony DSR-250P

Ja prodavam video camerata so dv kaseti za snimanje vo odlicna kondic...


1 €
или предлог цена
31 окт 19:37Se prodava Sony kamera

Se prodava Sony kamera. Cena po dogovor. BROJ ZA KONTAKT: 077993393


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

20 окт 18:47Se prodava SONY APARAT

Se prodava SONY DSCW-320 mnogu malce koristen sve e ispraven doagja v...


2.700 МКД
или предлог цена
20 окт 13:17Se prodava action camera Sony nekoristena

Se prodava sosema nova nekoristena action camera od Sony HDR - AS50 s...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

19 окт 21:22SONY HXR-MC2500

SONY HXR-MC2000 Top Sostojba 10/10 Adapter + 1 Bateria


600 €
или предлог цена
10 окт 15:11Sony DCR-PC330 Mini-DV Digital Camcorder [10xOptical Zoom]

Odlicno socuvan Mini DV digital kamkorder Sony DCR-PC330E, PAL, funkc...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

06 окт 14:58Sony DCR-TRV80E Mini DV-Camcorder Carl Zeiss 1,8/4,5 T

Odlicno socuvan Sony PAL Camcorder. Funckionira bezprekorno. Spec...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

06 окт 14:57Sony HXR-MC2000 Professional Camcorder

Sony 12 x зум – 2,8 mm. Став 36,8 пропорциона засилување на видот (...


500 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

03 окт 13:51Profesionalna SONY kaseta kamera

Profesionalna SONY kaseta kamera


По Договор
или предлог цена
01 окт 12:15SONY DRC SR32 E DIGITAL CAMERA

SONY DCR SR32 E DIGITAL CAMERA ODLICNA DIGITALNA VIDEO CAMERA SO 3...


100 €
или предлог цена
30 сеп 15:31sony ccd-v6000e hi8 pro

se prodava nova neotpakuvana nekoristena


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

28 сеп 17:13PRODAVAM DIGITALNA FULL HD KAMERA SONY NX5

Продавам многу сочувана дигитална фул ХД камера SONY NX 5. Прв сопст...


1.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

28 сеп 13:37360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

27 сеп 10:03SONY KAMERA 40GB HARD DISK

PRODAVAM KAKO NOVA SONY KAMERA CDR-SR 35E SO 30 GB HARD DISK. TEL. 07...


20.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:57sony kamera digitalna sony dcr-hc90e,kamakorder full hd.

sony kamera digitalna sony dcr-hc90e,kamakorder .ne full hd.so torbi...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

06 сеп 10:17Sony DSC DSC-HX300

Kamera Sony 20.4mpx , 50 pati zum, 3 inci display


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 авг 21:18AC POWER ADAPTOR SONY AC-L25B 8.4V 1.7A

PRODAVAM AC POWER ADAPTOR SONY AC-L25B 8.4V 1.7A


По Договор
или предлог цена
30 авг 13:11Polnac za baterii Sony bc-u1

Se prodava polnac


40 €
или предлог цена
11 авг 12:52prodavam kamera sony

prodavam kamera sony kontakt aleksandra 077 823 129


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

03 авг 23:59Sony DCR-HC40E

U ispravnom stanju provereno prodaje se sa adapterom mini DV kasetom...


50 €
или предлог цена
02 авг 02:16Kameri

Kameri so Mali kaseti


1.000 €
или предлог цена
28 јул 17:07Sony Alpha a7 III Kit f4 24-105mm

Za povekje infomarcii javete se na 072 307 560


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

16 јул 23:13***Video Crane - Profesional ProAim

Prodavam ili znajmuvan video kran 7.5m. Kranot e profesionalen mnogu ...


По Договор
или предлог цена
15 јул 08:27Sony DCR-DVD92E

U ispravnom stanju prodaje se sa baterijom adapterom mini DVD i origi...


50 €
или предлог цена
20 јун 20:26Sony FDR-AX700 4K Camcorder

Sony FDR-AX700 4K Camcorder so adapter, 2 baterii, polnac za dve ba...


1.500 €
или предлог цена
13 мај 18:56PRODAVAM SONY DCR-SX65E

Prodavam SONY model DCR-SX65E kako nova ide so polnac i kabel audio v...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

08 мај 20:27Се продава дигитален апарат Sony

Се продава дигитален апарат Sony со мемориска картица 2GB и 14mp. Има...


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 13:28Камера/Camera SONY pxw-x200

Се продава професонална теренска камера “Sony PXW-X200 XDCAM Handhel...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 мар 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам