Кавадарци
                   
7969 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Transit 2.4TDCI Doka Kamionet

Se prodava Ford Transit FT350 Maxi so 2.4TDCI 116ks motor proizvedeno...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

21 јул 10:29Промовирано

Mercedes Vito Mixto 2008

Se prodava mercesedes vito 2008 godina, 150PS, 268000 kilometri. Ima ...


5.800 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

23 јул 20:11Промовирано

RENAULT SCENIC

Se prodava renault scenic na plin vo dobra sostojba, ispravna klima, ...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 јул 23:34Промовирано

Bosanski Barak ,Baracinja

Се продаваат чистокрвни Босански Барак 3 женки,стари по 3 месеци со п...


150 €
или предлог цена
Кавадарци

Животни / Кучиња

Денес 01:28Бандажи

Продавам 4 бандажи за TOYOTA AVENSIS


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.234 €
Денес 00:59Kosacka za treva ispravna

Kosacka za treva ispravna


300 €
или предлог цена
Денес 00:26Servis na Kompjuteri i Laptopi

Сервис за вашиот компјутер или лаптоп. -Форматирање и инсталација на...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
Кавадарци

Останато

Вчера 23:41Servis, Instalacija, Formatiranje na Windows Xp, 7,8,10

Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na vas...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:41GOLF 7 2.0 HIGHLINE 150ks

Kolata e vo perfeknta sostojba, ne e uvoz, kupena od Auto Start Demir...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:16ROVER 75 LIMITED 2.0 CDTI 116 KS 2003G SERVISIRAN REG

ROVER 75 2.0 CDTI 85 KV 116 KS 2003 GOD (BMW MOTOR NA LANCE ) NAJOPR...


1.990 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:16SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 69 KS 2007 G FULL TOP SOCUVANO !

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 51 KV 69 KS 2007 GOD FULL OPREMA KLIMA ABS K...


2.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:15CITROEN C2 1.4 HDI 50 KV (VAN TOVARNO N1)2007G KAKO NOVO

CITROEN C2 1.4 HDI 50 KV 68 KS 2007 GOD VAN KOMERCIJALNO VOZILO N1 PL...


2.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.100 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:15Se izdava nov stan/kukja vo Kavadarci Drenovo rent

Brand new 150m2 two floor house + balconies for rent. It has 2 bathro...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 22:12Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 22:11lozje/plac

Se prodava lozov nasad rakaceteli/plac, sto se naogja na samiot pat n...


26 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 22:08Celicni bandazi za golf bandasi felni

Celicni bandasi za golf 3 original vw So Zimski gumi Vozeni dve se...


7.489 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.490 МКД
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:30Alanser alternator kompresor za klima bos pumpa turbina golf

Prodavam delovi za golf passat pasat leon vento bora Kompresor za kl...


3.321 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.322 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:29SEAT ALTEA 2005-GOD MK TABLI FUL OPREMA

Altea 2005-god 2.0tdi 140ks bkd motor 6-brzini Klimatronik Abs,ai...


4.397 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.398 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:29VW Golf Plus 1.9TDI 2006god STAKLO

VW Golf Plus. 2006 godina vo odlicna sostojba. 1.9tdi 77kw/105ps od o...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:26Regal

Se prodava extra zacuvan regal, cena po dogovor! Tel.za kontakt 077 9...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:14Atomizer Prskalica

220лит во одлична состојба.инф.070.891.894


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44FrezaФреза IMT 506

Фрезата е во одлична состојба..инф .070.891.894...070.891.894


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44Smart Watches (Нови и неупотребувани)

ГОЛЕМ ПОПУСТ!!!! РАСПРОДАЖБА ЗА САМО 600 ДЕН!!! =====================...


599 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23Се издава дуќан

Се издава дуќан од 12m2 со тоалет на ул.Мито Хаџи Василев бр.35 во ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 20:22Се продава комплет кровен куфер со држачи и само држачи

Се продава комплет куфер за на кров со држачи, со должина од 1,08 cm....


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Вчера 20:22Gumi komplet so bandazi edna sezona vozeni M+S golf 5,6 seat

205/55/16 kontakt 075888469 Zoran 150evra komplet so bandazi


Вчера 20:17Vw Vento 1,9 GTD

Se prodava Vento vo dobra sostojba registrirano, so pominati orginaln...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:02Se prodava rakija

Se prodava bela i zolta rakija 50 stepeni pravena za svoja dusa


100 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 19:47GOLF 5

SE PRODAVA GOLF 5 - 1.9 TDI - 105 KS - 2005 GODINA - DVOZO...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:44СЕМЕЈНА КУЌА ПЛУС ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДБА

Продажба на семејна куќа на истата кп.бр.12563/1КО Кавадарци 2 има пр...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:38Gumi 205 55 r16

Se prodavaat dve gumu michelin 205 55 16 2017 i dve matador 195 55...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:30Gumi 195 55 16

Se prodavaat 2 letni gumi matador 195 55 16 2017


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:30РАЗЛАДНА ВЕТРИНА И ТОПЛА ВЕТРИНА

РАЗЛАДНАТА ВЕТРИНА ШИРИНА1М ТОПЛАТА ВЕТЕИНА 0.9М НА ПЕСОК ДВЕТЕ ВЕТ...


400 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

Вчера 19:25СЕ ИЗДАВА ЛАДИЛНИК/КОМОРА

ЛАДИЛНИКОТ СЕ ИЗДАВА ЗАЕДНО СО ПЛАЦ ОД 1000М ВАГА ДО 1000КГ И ДВА РАЧ...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Магацини

Вчера 19:24FRIZIDER ZA ZAMRZNUVANJE-TOP

FRIZIDER ZA ZAMRZNUVANJE-AKVARIUM VO ODLICNA SOSTOJBA


550 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

Вчера 19:24Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:00Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:00Се продаваат маси и столици

Масите се со димензии 75x67x110 и истите се железни ногари и дрвена п...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

Вчера 18:33Гумирани 3Д Детски тапети

Тапетите се зачувани како нови Со димензии : Замок на Елза 620цм д...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Играчки и игри

Вчера 18:33Parcela vo Rosoman 647m2

Se prodava parcela vo Rosoman do crkvata sv. Trojca na peesetina metr...


10.999 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:11Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 18:03YAMAHA ZVUCNICI 500W

YAMAHA ZVUCNICI 500W so PICK 1000W MNOGU SNAZNI. i KVALITETNI made in...


800 €
или предлог цена
Вчера 17:55Audi A3 Sportback(sport) 2.0 - 140hp

Audi A3 Sportback 2006 2.0TDI - 140ps Registrirano: 07.03.2022 Ze...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:41Страна 1 од 200

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам