Гевгелија
                   
3433 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva od 3716m2

Се продава нива во Нов Дојран блиску до езерото со површина од 3716м2...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 сеп 12:47Промовирано

Plac so karabina Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava plac vo ...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 јул 00:16Промовирано

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА feni...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

22 јул 07:51Промовирано

Калинка садници Kalinka sadnici

Садниците се засадени во кеси и можат да се пресадат во било кој пери...


60 МКД
или предлог цена
Денес 00:46Soba so kujna i kupatilo

Se izdava garsonjera,potpolno nova,na podolg period.Cena 100 e plus s...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Соби

Денес 00:19Se izdava apartman

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

Денес 00:1912000m2 vo Novo Konsko

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 00:18Zemjiste do reka

Se prodava zemjiste od 1900m2,do sama reka vo Novo Konsko.077752555.b...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 00:18Golf 5 2.0 TDI

Prodavam Golf V 2.0 TDI 140ks vo ekstra sostojba i solidna oprema reg...


4.299 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:48Izdavam apartmani vo Star Dojran

Izdavam apartmani vo Star Dojran opremeni za cetvorica so posebna kuj...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

Вчера 21:13Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


350 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 20:08Се изнајмуваат апартмани во Стар Дојран

Се изнајмуваат двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани во...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

Вчера 19:59OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 125KS. NOVIOT MOTOR

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 2008GOD FACE LIFT COSMO MODEL FULL OPREMA SE F...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:56W PASSAT 2.0 TDI 140KS PERFECTEN

W PASSAT 2.0 TDI 140KS 2005GOD. FULL OPREMA : KLIMATRONIK TEMPOMA...


4.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:56W PASSAT 2.0 TDI 140KS. 126 000km

W PASSAT 2.0 TDI 140KS 2005GOD. ⚠️⚠️126 000km⚠️⚠️ NAJOPREMEN MODEL, K...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:56GOLF 5 1.9 TDI 105KS 85 000 KMGARTIRANI NOV KAKO ODSALON

🆕GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008/7 ⚠️⚠️⚠️85 000KM.⚠️⚠️⚠️ 100% PRVA FARBA...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:56GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008GOD.

🆕GOLF 5 1.9 TDI 105KS. 2008GOD.FULL OPREMA 177000KM. VOZILOTO E VO O...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:56Bmw 740d Xdrive

MK TABLI Full oprema


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:17Opel vectra C 2003 reg cela god

2.2 dti, Reg cela god, dobra sostojba, poveke info na viber


2.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:07atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 17:19Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 17:19apartmani Star Dojran

se izdavaat apartmani vo sekoj period od godinata lokacija do hotel ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

Вчера 16:36Инвертер на мрежата со ограничувач

Инверторот во мрежата со ограничувач ви овозможува лесно интегрирање ...


500 €
или предлог цена
Вчера 16:35Vintilatori

Wall fan 180w so dalecinsko


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:34KLIMA AIR COOLER

MOBULNI KLIMI ZA RAZLADUVANJE NA HALI I TARASI KAFANI Водните ладил...


400 €
или предлог цена
Вчера 16:34Се издава нов деловен простор!

Се издава нов, многу малку користен деловен простор во близина на Гра...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:48MERCERES-SPRINTER 315 CDI XXL

2008 година 250.000км, ВИП класа, 18 1 кожни седишта, нови гуми, пре...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

Вчера 14:11БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2019 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Вчера 14:01БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2019 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Вчера 14:01БАНКЕТ СТОЛИЦИ-НОВО НА ПАЗАРОТ ОД МАКЕДОНИЈА

ЈУЛИ 2017 ФИРМА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ПРОМОВИРА НОВ ПРОИЗВОД ОД СВОЈА...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:00ASUS Dual GTX 1060 6GB GDDR5

Се продава графичка карта ASUS Dual GTX 1060 6GB GDDR5 под гаранција ...


32.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:50PIONEER CDJ-850

Продавам PIONEER CDJ-850 два плеери во одлична состојба. 10/10 функци...


52.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

ДЈ Опрема

Вчера 13:50SAMSUNG A32 128gb

Ново не отпакувано со 2 години гаранција.


14.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мобилни телефони

Вчера 13:50Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se naogat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 13:13Kymco Aguility 300i pominati 1700km

Prodavam skuter Kymco Aguility 300i so pominati 1700 km registriran c...


4.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00MERCEDES C 220 CDI AVANGARDE

MERCEDES C 220 CDI 125kw /170 ps AVANGARDE MOD 2007 EXTRAA tel 07032...


8.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Se iznajmuva stan

Se iznajmuva celosno opremen stan,na mirna lokacija,so parking i podr...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:00dojran studija za izdavanje

Se izdavaat kompletno namesteni studija vo star Dojran kaj novata avt...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

Вчера 13:00PRODAVAM KUKJA vo STAR DOJRAN

Prodavame kukja vo Star Dojran, so stanbena povrshina 85m2,so terasa ...


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 12:13Rayban Aviatic (original)

Naocarite se zacucani maksimalno


55 €
или предлог цена
Вчера 12:02Термо печка 3 киловати

Продавам термо печка од 3 киловати, користена но сочувана и во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:59FIAT BRAVO 2007. (1.9 multijet 8v 120ks) servisna kniska

↘️ Donesena od 🇨🇭CH. ↘️ Registrirana na 🇲🇰MK. ↘️ Do 30/06/2022 ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:19Страна 1 од 86

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам