Крива Паланка
                   
3999 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2014 SPORTS TOURER

** Се продава OPEL ASTRA 1.7 CDTI произведена 19.05.2014 ** 1.7 д...


7.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.777 €
Крива Паланка

Автомобили

21 апр 17:16Промовирано

Смартфон

ЕКСТРА ПОНУДА!! Нов некористен Smartphone XGODY 6.6 инчен екран...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Крива Паланка

Мобилни телефони

13 апр 14:14Промовирано

AUDI A3 1.6 TDI 110HP 2015 AUTOMATIC 7S tronic

Се продава AUDI A3 Sportback 1.6 TDI 2015 AUTOMATIC 7S tronic увезен...


13.899 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 14:10Промовирано

ALUMINSKI BANDAZI ZA PASAT 7-8 GOLF 6-7-8

Bandazite se so gumi solidni Bandazite se izvadeni od pasat 7 2014 ...


700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 03:10  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT 1.9 TDI BLUE MOTION 2009g CISTO NOV

dyfugi inf tell 071.808.770


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 02:59WV GOLF 6 2.0 TDI 143KS 2010GOD 6BRZINI PLUS 4X4 FORMOTION

Golf 6 2.0 tdi 140 ks4x4 formotion inf tell 071.808.770


15 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 02:58NISAN QASKAI 2010GOD 2.0 DCI 150 KS 4X4

Nisanot e DZIP 4X4 A NE KOLA POGON SAMO NA 2 TRKALA IMA RAZLIKA ...


8.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 02:57  НОВ ОГЛАС

WV POLO 1.4 TDI 85KS 2008GOD CISTO NOVO TOCNI KILOMETRI

Poloto e kako od salon TOCNA GODINA ISTINSKA 2008 GODINA VIDETE I ...


3.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 02:41  НОВ ОГЛАС

WV GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRZINI 2008GOD BEL-BISER EDINSTVEN

Golfot e na tocni kilometri 190 iljadi i e kako od salon proverete si...


5.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 02:25  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 20O8G 2.0TDI 140KS NOVIO 8 V MOTOR ORGINAL S-LINE

Kolata e orginal S.line ima i crn tavan i e Cisto nova na orginal 16...


5.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 02:07  НОВ ОГЛАС

Audi A4 2.0TDI

Audi A4 Avant Paket na oprema: AMBITION Motor: 2.0TDI 143KS EURO4 ...


7.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:56  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz B 200CDi 140ks 6 brzini REG+SERV - 2009

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


4.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46AVTOMOBILI NA RATI

🆕️🆕️🆕️КУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ🆕️🆕️🆕️ 📞 078 359 179...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46VW Jetta 1.9TDi 105ks - SPORTLINE - 2006

КУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗА...


4.550 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46Audi A8 4.2TDi 351ks QUATTRO REG-SERV - 2011

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


22.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46VW Touran 2.0TDi 140ks 6 brzini *8ventili* 7 mesta - 08

КУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗА...


5.750 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46VW Golf 5 Plus 1.9TDI 105ks - 2006G

КУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗА...


4.350 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46Nissan Qashqai 1.5dCi 106ks 6brizni UNIKAT - 09

КУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗА...


6.750 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46Chevrolet Cruze 2.0CDTi 150ks UNIKAT - 2011

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


5.400 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46Renault Grand Scenic 1.9DCi - *UNIKAT* - 2008

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


2.550 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46Mercedes-Benz B 180CDi 110ks *Avtomatik* Moznost na rati -15

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


13.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46BMW 320 163ks *NAVIGACIJA* 6brzini Moznost na rati - 2008

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


6.850 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46VW GOLF 7 1.6TDi 110ks *NAVIGACIJA* MOZNOST NA RATI - 2015

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


11.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46VW Golf 5 1.9TDi 105ks - MOZNOST NA RATI - 2006

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


4.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46Fiat Panda 1.2 75ks *KLIMA* FABRIKA - 2009

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


2.750 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:46VW Golf 6 2.0tdi 140ks DSG F1 HIGHLINE NAVIGACIA

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS DSG F1 HIGHLINE EURO 5 153 000km 2010god ⚠️...


7.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:59  НОВ ОГЛАС

VW Golf 6 2.0tdi 110ks Highline (SERVISNA VO VW)

VW GOLF 6 2.0TDI 110KS EURO 5 HIGHLINE OPREMA ⚠️CENA 7200€⚠️ BEZ ZAM...


7.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:45  НОВ ОГЛАС

BMW 330 E90 231KS NAVI SEDAN REG I SERV !!

075 379 977 Цена: 7,200 € Модел: BMW 330D E90 231KS Произведено:...


7.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:41  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E220 CDI 150ks manuel 6 brzini

https://www.facebook.com/DlAutomk/ 👍✔ Mercedes E220 CDI 150ks ma...


5.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:32Opel Astra 1.7cdti 110ks COSMO Bi-Xenon Navi

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110ks 2011god COSMO NAVIGACIA Bi-KSENON 165 000...


6.400 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:29  НОВ ОГЛАС

VW Golf 5 SPORTLINE 1.9tdi 105ks 2008g 6brzini

https://www.facebook.com/DlAutomk/ 👍✔ VW Golf 5 1.9TDI 105ks 200...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:22Peugeot 308 1.6HDI 110ks 188 000km

https://www.facebook.com/DlAutomk/ 👍✔ Peugeot 308 1.6HDI 110ks 20...


4.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:20Fiat Bravo 1.6 MultiJet 6 brzini 158 000km

https://www.facebook.com/DlAutomk/ 👍✔ FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 1...


3.950 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:20Se prodava pezo 306 1.4 benzin plin

Se prodava pezo 306 1.4 benzin plin dizna od oprema ima servo klima p...


850 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:10  НОВ ОГЛАС

Се продава стан

Се продава стан со површина од 75 м2. Станот е реновиран и целосно на...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

Вчера 21:10Се продава Peugeot 407 - можна е замена

Се продава автомобил Peugeot 407hdi sw 2010 увезен од Шведска. Возило...


4.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:10Се продава Mitsubishi Grandis 2010 година

Се продава Mitsubishi Grandis, довезено од Шведска, регистрирано на б...


5.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:10Се продава VW Golf 5 2007 година

Се продава Golf 5 1.9 TDI 2007 година (дизел). Климатроник со 6 брзин...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:09DAEWOO TICO BENZIN PLIN ODLICNO

DAEWOO TIKO BENZIN PLIN 2000G REG CELA GOD DO 5 03 2022 TIKOTO NEMA N...


850 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:09AUDI A4 1.8 92KW SE STO VI TREBA PO NAJNISKI CENI!!!

POLOVNI DELOVI ZA AUDI A4 1.8 92KW 125 KS SO NOV PLIN DIZNA SISTEM IM...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:09Nissan X-Trail 1.6 DCI 4x4 2016G UNIKAT

Nissan X-Trail 1.6 DCI 4x4 96kw / 130ks 2016 година Euro 6b ...


17.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:09Mercedes B 180 CDI 2013G

Mercedes B 180 CDI 80kw/108ks 2013 година Цена 12490e Тел 0703...


12.490 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:08Golf 1.9TDI 77kw/105ks

Golf 1.9TDI 77kw/105ks 2006 година Цена 4800e Тел. 078306367 ...


4.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:08Страна 1 од 100