Крива Паланка
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Plac

Se prodava plac na ul. Vera Jocik nad bolnicka livada. Placot e do as...


700 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мар 14:04Опремен овоштарник (niva) со трактор,насади,куќарка и барака

Се продава земјиште во чиста средина до асфалтиран пат, опремено со н...


2 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

03 мар 22:30plac vo s.konopnica

Se prodava plac vo s.Konopnica odma do glavniot pat cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 фев 10:52Нива во с.Конопница

Се продава нива во село Конопница во близина на главниот пат Површин...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 фев 10:52PLAC VO KRIVA PALANKA

- SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO - 100 METRI OD PAT - SO PAT DO ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 фев 18:54Se prodava plac

Se prodava plac vo s.konopnica Moze i da se iskoristi kako plac za ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 јан 12:21Prodavam Niva vo Palanka

Se prodava Niva vo Palanka cena po dogovor tel Moze I zamena 08...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 ное 18:04Se prodava niva vo s.Konopnica na 5km od Kriva Palanka

Kriva Palanka, selo Konopnica vo blizina na garazata na "Proleter", 5...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 ное 22:37plac vo s.konopnica

Se prodava plac vo s.konopnica pogoden za cuvanje na pceli Se naogja...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 ное 20:46Se prodava plac

Se prodava plac vo selo Konopnica mala stambolici odma do patot stamb...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 ное 20:46SE PRODAVAAT NIVI VO RANKOVCE

Се продаваат ниви во Ранковце, по пат накај Радибуш Цена- 3 евра о...


3 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

03 авг 15:09Продавам ниви со вкупна површина од 13000 квадрати.

Продавам ниви во К.Паланка во село Тлминци со површина од 13 000 квад...


2 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 јул 20:44Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам