Свети Николе
                   
1857 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS

🆕️OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS 🆕️ 🔥🔥🔥CENA 3550E🔥🔥🔥 ...


3.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.650 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 10:29Промовирано

VW PASAAT 1.9TDI 105KS 2006G

🆕️VW PASAAT 1.9TDI 105KS 2006G🆕️ 🔥🔥🔥CENA 5600E🔥🔥🔥...


5.600 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

23 јан 11:12Промовирано

Audi Q5 quattro

AUDI Q5 quattro 2.0 TDI 2009 godina


13.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

БИОХУМУС 100% ОРГАНСКО ЃУБРИВО

БИОХУМУС е високо квалитетно органско ѓубре добиено од арско ѓубре со...


10 МКД
или предлог цена
Денес 11:09John Deere

Се продава трактор Џон Дир во одлична состојба. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Денес 11:09Kymco Xciting 250

Novo gumi 2021 godina Nov kaish Registriran do 06/2022 godina Odlicna...


1.999 €
или предлог цена
Свети Николе

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:51Masini za sienje

Се продаваат 5 машини за шиење (Јуки) Еден оверлок со 5 конци и 4 пр...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

Денес 10:36KOMBE MERCEDES 312 PATNICKO

Prodavam kombe mercedes 312 patnicko so 17 sedista 4 novi gumi reg ce...


5.200 €
или предлог цена
Свети Николе

Комбиња

Денес 09:45Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе


95 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 09:05Alfa 147jtd m redizajn

Prodavam alfa 147 jtdm redizajn so ful oprema kolata e reg.do maj 2...


2.600 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.850 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 08:41JACMEN

Se prodava Jacmen refus ekstra kvalitet Cena po dogovor Cenata e za...


15 МКД
или предлог цена
Денес 07:22Lucerka Balirana vo bali

se prodava Lucerka od site odkosi balirana vo bali okolu 20 kg ekstr...


15 МКД
или предлог цена
Денес 07:22SLAMA

Prodavam jacmenova slama


100 МКД
или предлог цена
Денес 07:22PCENICA

imam pcenica za prodavanje refus!!!! Cenata e za refus


16 МКД
или предлог цена
Денес 07:22Nova kukja vo izgradba

Se prodava nova kukja vo izgradba vo naselba Rudina Na 3 minuti do M...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Денес 06:33Peda

Atv peda 200cc 2021 god registrirano do 04.2022g Pominati 1150km. P...


2.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:14Seat alhambra 1.9 TDI

Se prodava seat alhambra 1.9 tdi 116ks reg do 08/2022g. 6-brzini K...


2.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 22:14BMW X5

BMW X5 3.0 D 184ks. 2002 god registriran do 10.2022 servisiran te...


5.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.300 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 22:14Niva vo atarot na lozovo, hitno I povolno

Se prodava Niva mnogu povolno. Do nivata vodi pat I e blisku do cefko...


22 МКД
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 20:57Kawasaki Z750

🏍️KAWASAKI 🏍️ Z 750🏍️ -Novi gumi 2021 Metzeler -Servisiran ulne fi...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Свети Николе

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:03Peugeot 407 2.0 100kw

Servisirano pred 20 000 km -rebrest set -buferi na motor -ulje i fil...


3.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.850 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 20:03Дрвени прозори и врати многу ЕФТИНО

Се продаваат дрвени прозори и врати користени неколку години , квалит...


100 €
или предлог цена
Свети Николе

Останато

Вчера 19:06Prodavam Rakija

Prodavam komova zolta rakija cena po dogovor


180 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49Fiat Ulysse 1.9td

Fiat Ulysse 1.9td 90hp,na bugarski tabli.Redovno servisirano.Okolu ce...


1.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 18:29Celicni bandazi 14 za ford

Komplet so zimski gumi moze i oddelno


100 €
или предлог цена
Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

KOMBAJNA ZMAJ 133 KOMBINIRKA

kombajnata e vo ispravna sostojba INFORMACII NA BR 077 529 911 INFORM...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:43Piaggio mp3 ie 2007 god mk tabli

Zdrav na maski ne pagan nova zadna guma nov akumulator smeneto ulje i...


2.100 €
или предлог цена
Свети Николе

Мотори (над 50 cc)

Вчера 16:42  НОВ ОГЛАС

prodavam audi a3 sportbek

super sostojba inf.071686952


12 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 16:36Гранде Пунто 1.9 мултиџет,може замена

Гранде Пунто 1.9 мултиџет,120 кс, 2006/07,нови гуми,нов акумулатор,во...


2.700 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 16:29Se prodava VW Fox

Se prodava VW Fox 2007 vo Top sostojba vozilotoe stegnato do mahsimun...


2.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.550 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 16:07Se prodava Ford Focus

Se prodava Ford Fucus vo odlicna Sostojba napraven Malservis I golem...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 16:07Na delovi Citroen C5 2.0hdi 110ks 2001 god.

Polovni delovi za citroen c5 2.0hdi 80kw 109ks gi ima site delovi, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:18VW PASSAT b5.5 1.9tdi klimatronik

Familijarno vozilo vo extra sostojba redovno servisirano i odrzuvano....


2.700 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 15:17Се продава Passat 1.9 TDI- 90hp

Колата поседува електрика на прозори и ретровизори, централно заклучу...


1.599 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 15:09  НОВ ОГЛАС

Imt 542

Inf 078600222. Ekstra cena...


2.899 €
или предлог цена
Вчера 14:29Audi A4 Avant 2.0Tdi

Napraven golem servis 168.000km,pred 500km napraven mal servis,novi g...


10.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 14:25  НОВ ОГЛАС

Pecki Duvalki WIESHEU B/4 B/8 inf na te.075 431 p61

Pecki DUVALKI WIESHEU B/4 B/8 tel 075 431 961


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

Вчера 13:00Се продава лут везен пипер

Се продава лут везен пипер 50 низи, 300 денари низа


300 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Овошје и зеленчук

Вчера 13:00Audi Q5 quattro

AUDI Q5 quattro 2.0 TDI 2009 godina


13.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 13:00BMW 118D SPORT

Се продава BMW 118D Sport купено од салон од Италија од прв газда ...


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 13:00BMW E46

Колата е во добра состојба без дополнителни вложувања во неа.


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 13:00Prodavam 8 hektari nivi

Prodavam 4 nivi so povrsina ,edna 32 dekara,druga 28 dekara,druga 10 ...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 12:51Renault Megane 1.5 dci NEUVEZENO

Prodavam Megan 1.5 dci 115ks Limited. 2019 godina, 11 mesec. 32000 km...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 12:27Страна 1 од 47

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам