22221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CAMERA KAMERA CAMERI KAMERI IP WIFI FULL HD SMART MONITORING

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
20 јан 09:19Промовирано

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI MODEL 2010 106 HP

Se prodava Renault Megane III 1.5 DCI. Odlicno socuvan, totalno is...


4.490 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.699 €
Битола

Автомобили

21 јан 20:09Промовирано

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--KLIMA--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--80KW--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

10 јан 12:06Промовирано

НОВ стан ДУПЛЕКС нас.Довлеџик СЕ ПРОДАВА

Се продава нов стан (дуплекс) 1 спрат 49m2 - голем дневен престој ...


71.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:28avtomat za anlaser, za kamioni TAM, FAP, IVECO - 24 V

kotvi polovi avtoelektrika 24 v novi


25 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 11:28Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:27SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 11:19Bosch masina za perenje alista neispravna

Se prodava Bosch masina za perenje 5kg so skrsen bubanj dr. se si fun...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:06Se prodavaat 2 gumi za viluskar 7.00-12

Se prodavaat 2 gumi za viluskar 7.00-12


Денес 11:06Se prodava Sonar

Se prodava Sonar


120 €
или предлог цена
Денес 11:06Se prodava pecka bez tuli

Se prodava pecka 6ka bez tuli ispravna


По Договор
или предлог цена
Денес 11:06Kupuvam Evro paleti

kupuvam paleti Evro dimenzija 80×120 Bitola i okolinata


По Договор
или предлог цена
Денес 11:06PREVOZ NA ROBA/SELIDBI

PREVOZ NA SEKAKOV VID NA ROBA VNATRESNO MK I MEGJUNARODNO Kombe so ...


Денес 10:58Stega za klarinet, metalna Oleg Olegature

Stegata e skroz nova i neupeotrebuvana, kupena vo Amerika, americki b...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:49PROFESIONALNA IZRABOTKA NA MEBEL

Profesionalna izrabotka na KUJNI KOMODI DETSKI SOBI SPALNI KUPA...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:47NISAN TERANO 2.7 TDI 125KS VO EXTRA SOSTOJBA

NISAN TERANO 2.7 TDI 125KS 1998 GODINA VO ISPRAVNA SOSTOJBA BEZ MANA...


5.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.499 €
Битола

Автомобили

Денес 10:37BMW X5 3.0d 2006 FACELIFT

Kolata e maksimalno odrzavana, Registrirana cela godina Servisirana 1...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:37Toyota Aygo

kolata e vo odlicna sostojba klima servisirana registrirana cela go...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:37Detska Kolicka 3vo1

Kolickata e vo odlicno zdrava sostojba bez nikakva zabeleska kupena e...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:335 ALUMINSKI BANDAZI

Se prodavaat 5 aluminski bandazi 8000 den So gumi letni debica 10000...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:30Gradezna parcela kaj bal banja (ITNO)

Placot e vo gorno orizari odma nakarsi bal banja КП.1391 429 m2...


28 €
или предлог цена
Денес 10:28FIAT PANDA 4X4 1.1 54KS TOP OF ROAD

-FIAT PANDA 4X4 BENZ 54 KS MOD. 2000 -NOVA REGISTRACIJA MK - TABLICI...


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.100 €
Битола

Автомобили

Денес 10:27FORD ECOSPORT 1.0 SCTI TITANIUM NOVO PERFEKCIJA

- NOVO NA PAZAR-UVOZ 🇨🇭SVAJCARIJA - FORD EcoSport 1.0 TITANIUM FWD...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.500 €
Битола

Автомобили

Денес 10:27Honda CIvic 2.2 i-DTEC

Honda CIvic 2.2 i-DTEC, Bela Perla boja odlicno zacuvana, solidno opr...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.500 €
Битола

Автомобили

Денес 10:27Bandasi 15ki 4x114.3 od Hyundai

Bandasi 15ki 4x114.3 ATS od Hyundai odgovaraat i za drugi vozila .......


Денес 10:27Fabricko radio so navi za peugeot citroen rt3

Fabricko radio so navi za peugeot citroen rt3


80 €
или предлог цена
Денес 10:26Rossignol soul 7 head i shape

Vo top sostojba Rossignol soul 7 180 cm.


230 €
или предлог цена
Денес 10:24Reno megane cabrio

Renault megane cabrio 1.6 66kw benzin plin atestiran novi gumi poveke...


1.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12Bmw 120 D

Se prodava bmw 120 full oprema 4 novi gumi 17ki servisirano bez mana ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12Станови во центарот на Битола

Продажба на нови станови во центарот на Битола. Локација: ул. Београ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:12DESEN FAR VALEO ZA CLIO III

Desen far za clio III valeo vo odlicna sostojba tel za kontakt 0755...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:11Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:06Volvo V70 2.4 D 2009 Godina

Volvo V70 2.4 Dizel 163 ks Proizvedena 2009 Godina Napraven golem ...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:585x112 15 Aluminiumski bandasi

Zdravi, I Pravi Proverka kade sakate Ne se Vareni Vozeni se sa...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.000 €
Денес 09:57SLEP VLECNA SLUZBA 24/7...076 996 388

Slep sluzba na avtomobili zemjodelska mehanizacija traktori i dr.


76.996.388 €
или предлог цена
Денес 09:56VLECNA SLEP SLUZBA (POMOS NA PAT) 076 996 388

Slep sluzba Vlecna sluzba Pomos na pat 24/7 Vrsime prevoz ...


76.996.388 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 09:56SLEP VLECNA SLUZBA..prevoz do 6t

Prevoz na sekakov vid na tovarni vozila kombinja traktori kamioncina...


76.996.388 €
или предлог цена
Денес 09:56Samsung Galaxy Note 8

Здраво! Се продава Samsung Galaxy Note 8, купен од MediaMarkt, Австри...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:50  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan VO BITOLA komplet namesten ul.3ta br.17

Izdavam stan pod kirija ul.3ta br.17 usici vo bitola komplet nameste...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:46Honor50lite ram.6/128gb.kam.65mp.novi 24m.gar.mobistrk

Huawei honor 50lite ram.6/128gb.kam.65mp.malce raboten


10.900 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
11.900 МКД
Денес 09:46Mi 11 lite 5g.ram.6/128gb.NOVI 24m.gar.mobistrk

Mi 11lite 5g ram 6/128gb.novi 24m.gar.mobistrk.14900d.mobistrk


14.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.490 МКД
Денес 09:45Samsung a52s.5g.ram 6/128gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

A52s.5g.ram 6/128gb.novi 24m.gar a1 mozi staro za novo 18000d mobistrk


17.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.900 МКД
Денес 09:45Peugeot 207.1.4 benzin plin ful oprema so 154000km.

Peugeot 207.1.4 benzin plin so pominato 154000km.realni tehnicki vo k...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:45Страна 1 од 556

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам