86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Пумпа за отпадна вода бензинска (траш пумпа) Cimex TWP75

Пумпа за отпадна вода бензинска Cimex TWP75 (пумпа за отпадни води)...


18.745 МКД
или предлог цена
02 мар 12:51Бензинска пумпа за вода Cimex WP50 - 2 цола

Бензинска пумпа за вода Cimex WP50, 2 цола –WP серија пумпи се диза...


11.171 МКД
или предлог цена
02 мар 12:45Професионален перач под висок притисок150 bar WASH150

Професионален перач под висок притисок 150 bar CIMEX WASH150 – профес...


49.000 МКД
или предлог цена
02 мар 12:39Вибро летва за бетон 1.8м, CIMEX VS35-2

Вибро летва за бетон CIMEX VS35-2 – е наменета за израмнување и изра...


49.000 МКД
или предлог цена
02 мар 12:32Вибро плоча реверсибилна CIMEX CR160

Вибро плоча, реверсибилна CIMEX CR160 е наменета за компактиране( наб...


53.496 МКД
или предлог цена
02 мар 12:27Вибро набивач (жаба) CIMEX TR75

Вибро набивач (жаба) CIMEX TR75 е наменета за набивање на земјата мас...


79.337 МКД
или предлог цена
02 мар 12:23Вибратор за бетон, ф45 CIMEX VP4540

Вибраторите за бетон CIMEX VP4540 се користи за отстранување на возд...


30.106 МКД
или предлог цена
02 мар 12:19Вибратор за бетон, ф32 CIMEX VP3240

Бетонски вибратор, ф32 CIMEX VP3240 / Вибратор со црево/ се користи з...


22.532 МКД
или предлог цена
02 мар 12:16Ротирачки ласерски нивелир Cimex HV500PL

Ви ја претставуваме нашата специјална понуда - Самонивелирачки ротира...


33.925 МКД
или предлог цена
02 мар 12:09Самонивелирачки ласерски нивелир со вкрстени линии CIMEX SL1

Самонивелирачки ласерски нивелир со вкрстени линии CIMEX SL10 Самони...


3.597 МКД
или предлог цена
02 мар 12:03Ласерски нивелир со 5 зраци , самонивелирачкиCimex 1H4V

Самонивелирачки ласерски нивелир CIMEX 1H4V е професионален линеаарен...


9.278 МКД
или предлог цена
02 мар 11:59Машина безвоздушно бојадисување CIMEX AIRLESS X390

Машината за безвоздушно бојадисување CIMEX AIRLESS X390 е професиона...


49.040 МКД
или предлог цена
02 мар 10:49Машина за бојадисување CIMEX X5n

Машината за безвоздушно бојадисување CIMEX X5n – компактна бутална м...


26.320 МКД
или предлог цена
02 мар 10:43Акумулаторен ударен винтоверт CIMEX CD18V62NM-B

Акумулаторска ударна дупчалка - одвртувач, со мотор без четки CIMEX C...


11.171 МКД
или предлог цена
02 мар 10:39Акумулаторен ъглошлайф 125 мм CIMEX CG18V125MM

Мелница за агол на безжичен 125мм - CIMEX CG18V125MM е професионална ...


10.792 МКД
или предлог цена
02 мар 10:36Безжичен клуч ½ , 350 Nm

Брачен клуч ord CIMEX CW18V350NM-B, моќен професионален безжичен клуч...


9.467 МКД
или предлог цена
02 мар 10:32Безжичен шрафцигер со влијание CIMEX CD12V160NM

Шрафцигер / клуч за безжично влијание - Безбедност и практичност собр...


3.976 МКД
или предлог цена
02 мар 10:30Безжичен шрафцигер CIMEX CD12V30NM

Предности: Висок вртежен момент Тип на батерија за полнење Индикат...


3.597 МКД
или предлог цена
02 мар 10:26Акумулаторска дупчалка - одвртувач CIMEX CD12V28NM

Акумулаторска дупчалка - одвртувач CIMEX CD12V28NM - е алат на кој м...


1.887 МКД
или предлог цена
02 мар 10:19Безжичен шок-удар CIMEX, 40 Nm

Полнач на шок со наполнетост со вртежен момент и вртежен момент 40Nm....


3.345 МКД
или предлог цена
02 мар 10:16Дизел генератор, тивок CIMEX SDG160 - 165 kVA

Дизелов генератор Cimex SDG120 – 165kVA за итни случаи и главно напо...


984.429 МКД
или предлог цена
02 мар 10:08Дизел генератор, тивок 110 kW - CIMEX SDG140 - 138 kVA

Дизел генератор Cimex SDG140 - 138 kVA за итни случаи и главно напоју...


908.689 МКД
или предлог цена
02 мар 10:04Дизел генератор, тивок CIMEX SDG80

Дизел генератор Cimex SDG80 – 83kVA за итни случаи и примарно напојув...


604.025 МКД
или предлог цена
02 мар 09:59Дизел генератор, тивок CIMEX SDG60

Дизеловият генератор Cimex SDG60 е наменет за основно и за итно напој...


567.860 МКД
или предлог цена
02 мар 09:56Дизел генератор, тивок 30kW - CIMEX SDG40

Дизел генераторот Cimex SDG40 е наменет за примарно и итно напојување...


492.120 МКД
или предлог цена
02 мар 09:52Дизел генератор, тивок 16 kW - CIMEX SDG20

Дизел генераторот Cimex SDG20 е наменет за основно и за итно напојува...


452.546 МКД
или предлог цена
02 мар 09:46Генератор за ток 6.5 kW, AVR, ATS букса, електрически старт

Генератор за струја 6.5 kW, AVR, ATS приклучок, електричен старт - C...


45.254 МКД
или предлог цена
02 мар 09:42Генератор за струја 3,0 kW, електричен старт, ABP, тркала -

Генератор за струја 3,0 kW, електричен старт, АВР, тркала - CIMEX PG4...


22.532 МКД
или предлог цена
02 мар 09:20Плински калорифер 50.0kW, CIMEX LPG50

Плински калорифер Cimex LPG50 - е професионален мобилен плински кало...


11.297 МКД
или предлог цена
02 мар 09:17Плински калорифер 30.0kW, CIMEX LPG30

Плински калорифер Cimex LPG30 - е професионален мобилен плински калор...


9.783 МКД
или предлог цена
02 мар 09:14Дизел грејач од 80 kW со индиректно согорување D80i

CIMEX D80i е дизел грејач со индиректно согорување дизајниран да загр...


94.485 МКД
или предлог цена
02 мар 09:05Инфрачервен дизелов отоплител 40 kW CIMEX D45iR-

40 kW инфрацрвен дизел грејач дизајниран за ефикасно насочување на гр...


79.337 МКД
или предлог цена
02 мар 09:01Тајфун на дизел 50.0kW, CIMEX D50

Тајфун на дизел Cimex D50 50 kW - високо ефикасна дизел греалка со ди...


30.106 МКД
или предлог цена
02 мар 08:54Мешалица за бетон (Миксер) 160 л. CIMEX MIX160-М

Електрична мешалица за бетон 160 л со прстен од гус CIMEX MIX160 наме...


22.311 МКД
или предлог цена
02 мар 08:47Мешалица за бетон (Миксер) 200 л. CIMEX MIX200

Електрична мешалица за бетон(миксер) 200 л со прстен од гус CIMEX MIX...


17.041 МКД
или предлог цена
02 мар 08:44КОМПРЕСОР ЗА ВOЗДУХ - 150 л., 302 л./мин.

Компресор за вoздух CIMEX OMP 150 професионален воздушен компресор с...


30.106 МКД
или предлог цена
02 мар 08:32КОМПРЕСОР ЗА ВOЗДУХ - 100 л., 369 л./мин

Компресорот CIMEX OMP100 е професионален воздушен компресор со волуме...


22.532 МКД
или предлог цена
02 мар 08:30КОМПРЕСОР ЗА ВOЗДУХ - 50 л., 184 л./мин.

Воздушен компресор 50-литарски приемник и брзина на проток на глава 1...


10.161 МКД
или предлог цена
02 мар 08:28КОМПРЕСОР ЗА ВOЗДУХ- 24 л., 184 л./мин.

Воздушен компресор 24 литри со проток на воздух 184 l / min. наменет ...


7.536 МКД
или предлог цена
02 мар 08:26Двоен хеликоптер за бетон 2x75 см.,бензински CIMEX DPT1500

Двоен хеликоптер за бетон со електричен стартер - наменет за изеднач...


333.000 МКД
или предлог цена
02 мар 08:20Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам