1304 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava golemo Zemjiste pred Ravna Reka Pehcevo

Се продава одлично големо Земјиште пред Равна Река Пехчево 9,2 декара...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Плацеви и Ниви

23 јул 13:54Промовирано

Vikendica na Ablanica Викендица на Абланица

Се продава Нова викендица со 2056 кв алуминска столарија со можност з...


19.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Вчера 17:53Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
Вчера 15:44prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:44Riper

Se prodava riper donesen od Italija so novi ralnici, rabotna zafatni...


800 €
или предлог цена
Вчера 13:42Elementi za kovani ogradi

Izrabotka na bubrezi, esovi, violinski kluc krugovi zabki masnicki i ...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Градина / Огради

Вчера 13:42Niva vo Berovo, Rusinovo

Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имот...


31 МКД
или предлог цена
Вчера 13:10VW Polo

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, ima mala potrosuvacka


1.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 13:00SEAT CORDOBA 1.9SDI 2004g ODLICNA

Voziloto e so 4 vrati, prv sopstvenik kupeno od salon. Napraven redov...


1.200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 €
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 11:20Tandem puma za audi A4 b6 model

Vakum pumpa za audi 1.9 tdi 96 kw


50 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 10:26Far

Lev far za peugeot 206 valeo vo super sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26DACIA LOGAN 1.6MPI 2004

PRODAVAM DACIA LOGAN 1.6MPI SO PLIN DIZNA SISTEM ATEST SO FULL OPREMA...


1.799 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 09:07SKODA OKTAVIA 1.9TDI 77KW 105KS **MOZE ZAMENA**

SKODA OKTAVIA 1.9TDI 77KW 105KS SO FULL OPREMA KLIMA RABOTI, SERVO, A...


3.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 09:07Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Се издава викендица на 10км од Пехчево и 20 км од Берово, во близина ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Апартмани

24 јул 23:10Opel zafira kupena vo mkd so realni 123000km

Info broj 076387748 zafirata e kupena vo mk 2 gazda sum Klima Atest...


7.850 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јул 20:33ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е ун...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

24 јул 20:32Vebasto Eberspacher

Se prodavo vebasto EBERSPACHER vo dobra sostojba.


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

24 јул 18:01Se prodavaat 4 gumi 445/45 R19,5

Gumite se solidni


1 €
или предлог цена
Берово

Приколки

24 јул 18:01Obodin фрижидер - 410 литри

Функционален, во исправна состојба е фрижидерот. Obodin фрижидер од ...


6.500 МКД
или предлог цена
24 јул 15:01SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo pov...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

24 јул 14:20SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo pov...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

24 јул 14:20Апартмани Близначки

Апартмани Близначки се наогаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

24 јул 14:20Apartman Bliznacki

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

24 јул 14:20VW GOLF 1.9 TDI 116KS 6 BRZINI **** SAMO ZA MERAKLII****

GOLF IV 1.9 TDI PD MOTOR 116KS 6 BRZINI GOLFOT E ZACUVAN MAKSIMALN...


2.999 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јул 13:20TRAKTOR STEYR/ШТАЕР 540 4X4 *** TOP SOSTOJBA***

TRAKTOROT E VO ODLICNA SOSTOJBA, KOMPLETNO ISPRAVEN I SE FUNKCIONALNO...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
24 јул 13:20MAZDA CX-7 2.2D 127KW 4X4 2010GOD

MAZDA CX-7 2.2D 127KW 4X4 2010GOD SO NAJFULL OPREMA *** NOVO*** VOZ...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јул 13:20reno renault laguna 1.9 dci 6 brzini *zamena*

reg do feb 2022 motor menjac turbo odlicni stegnata u voznja brza ...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Пехчево / Берово

Автомобили

24 јул 12:18lada riva 2107 niva

se prodava lada riva 2107 motor 1.5 remontiran na lance odgovara i ...


400 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

24 јул 06:47Lada Niva 1.6 4x4

se prodava Lada Niva 2003 godina od prv gazda so 30 000 km cist b...


2.900 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

24 јул 06:47Delovi za motor 1.7i lada niva injektori injektor, plin

Se prodavaat delovi od motor 1.7i lada niva Injektori glava i mn dr...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јул 06:46Cisterna za voda / nafta 5t

Cisterna 5t Info 070 207 439


600 €
или предлог цена
24 јул 06:461.6 disel dizel motor od za golf 2 passat audi 80

Golf 2 1.6 disel motor vo perfektna sostojba Na kola moze da se pr...


250 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

24 јул 06:45Skoda felicia 1.9 disel vw golf passat fabia audi a4 a3

Se prodava skoda felicia 1.9 disel Reg cela godina Top sostojba m...


1.350 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

24 јул 06:45Gumi 235/85/16

Comforser cf 3000. 235/85/16 odlicna sotojba 2cm sara proizveden...


350 €
или предлог цена
23 јул 22:34LANDROVER FREELANDER TD4 NA DELOVI

Se za freelander td4 Rover Bmw Land Rover


1 €
или предлог цена
23 јул 22:24Kultivator motokultivator freza mio standart honda

Kultivatorot e so prvite nozevi nogu malku koristen ima dve brzini na...


350 €
или предлог цена
23 јул 19:30Prodavam Range Rover

Se prodava Range Rover, vo odlicna sostojba JOVAN SIMONOVSKI Tel. 07...


5.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 јул 15:20Продажба на земјиште - Берово

КП 3500 со површина од 1800 м2 се наоѓа од левата страна на патот Смо...


1 МКД
или предлог цена
23 јул 15:09Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во близина на преминот КЛЕПАЛО- 1/2 од КП бр. 110...


1 МКД
или предлог цена
23 јул 15:09FIAT BRAVO 1998 DIZEL

СЕ ПРОДАВА FIAT BRAVO 1998 DIZEL. Колата има мал дефект на моторот. ...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
Берово

Автомобили

23 јул 14:57Се продава плац/земјоделско земјиште со Објект

Се продава плац на патот Берово - Беровско езеро, со површина од 2437...


1 €
или предлог цена
23 јул 14:57Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам