Куманово
                   
16998 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

3 tona Viluskar - Sumitomo - Benzin ^ 3m

Бренд: Sumitomo Модел: 13FG30PAXIII25D Носивост: 3000 Kg Вис. на к...


Денес 12:33Промовирано

Audi a3 2.0 tdi dsg

Audi a3 2.0 tdi 103kw Godina: 2004 Reg: 07.2022 DSG +F1 na volan ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

19 окт 02:48Промовирано

PIAGGO 250i X EVO,REG MK CELA GOD. FABRIKA!!

PRODAVAM PIAGGO X EVO 250i,(16kw)2007GOD.ZEMEN OD PRV SOPSTVENIK, NE ...


2.300 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se prodava Yamaha MT09 2015g.

Se prodava Yamaha MT09 vo odlicna sostojba so pominati 16000km. Za po...


6.700 €
или предлог цена
Денес 22:20Gumi

Gumi riken 4 kom 185/65/14 malku vozeni Cena 4500den I dva bandaz...


2.800 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 22:19Продавам мотор за чамец со резервоар, марка EVINRUDE

Моторот е со јачина од 18KS, во пловна состојба и се продава со се ре...


400 €
или предлог цена
Денес 22:09Stan vo CENTAROT na Kumanovo

Стан во нова зграда, центарот на Куманово на ул. Ленинова карши поран...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 22:00Stan za deloven prostor vo CENTAROT na Kumanovo

Стан во нова зграда, центарот на Куманово на ул. Ленинова карши поран...


По Договор
или предлог цена
Денес 22:00mlin cekicar za stocna hrana

podavam mlin cekicar so leteki nozcinja so kapacitet od1000 do 1200 k...


1 €
или предлог цена
Денес 21:50FASADNI LAJSNI STOLBOVI I ELEMENTI OD STIROPOR

IZRABOTUVAME: -fasadni lajsni koi se nameneti za ukrasni okviri okol...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:49Elektro motori

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai 30kw 14...


20 €
или предлог цена
Денес 21:48Kotle za pano 15 kw za do100 m2

Kotleto e mn. Malku koristeno vredi dase vidi cena po dogovor poveke ...


200 €
или предлог цена
Денес 21:47Pecka kralica peci

Prodavam mn malku koristena pecka so potpolno zdravi samoti


50 €
или предлог цена
Денес 21:47Pecki na drvaso zdtavi samoti

Pekite se vo odlicna sostojba cena povolna 50 e edna


50 €
или предлог цена
Денес 21:47Acer Nitro 5, 32GB RAM, Ryzen 5, 256GB SSD

Продавам лаптоп Acer Nitro 5 во перфектна состојба. • Процесор Ryze...


29.900 МКД
или предлог цена
Денес 21:38Servis za mobilni telefoni Tableti mobiclassic

Shitorja dhe Servisi për telefona celular.Partner i kompanisë T-mobil...


Денес 21:23MATICEN MLEC, PROPOLIS, POLEN

Prodavam prirodni pcelni proizvodi: - maticen mlec, - propolis kapk...


1 €
или предлог цена
Денес 21:21FIAT 500 1.2 2008 Swiss

Fiat 500 1.2 benzin 2008 Kw 51 Km 160000 Full oprem Plateno si...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 21:04SUZUKI SWIFT 1.3 Benzin 4X4 2006 🇨🇭

SUZUKI SWIFT 1.3 Benzin God 2006 Kw 67 Km 190000 4X4 Full...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 21:04VW GOLF V 1.9 TDI 2004

VW golf V 1.9 tdi God 2004 2005 Kw 77 Full oprema klima alumins...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 21:03CITROEN C1 1.0 2008 🇨🇭🇨🇭

Citroen C1 1.0 benzin 2008 Kw 50 Km 190000 Full oprema klima se...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 21:03SHKODA OCTAVIA SCOUT 2.0 TDI 4X4 2010 🇨🇭

Shkoda octavia scout 2.0 Tdi 4X4 2010 🇨🇭 Full oprem klimatronic ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 21:03RENAULT CLIO 1.2 2012 SWISS

Renault clio 1.2 2012 Kw 76 🇨🇭 Km 120000 So full oprem Plateno...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 21:02VW TOURAN 1.9 TDI 2007 Dsg

VW touran 1.9 tdi 2007 🇨🇭 Kw 77 Full oprema plateno site davacki...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 21:02Se prodava polo 1.2 blumotion

Se prodava polo 1.2 highline vo odlicna sostojba registriran do juli....


4.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 20:59ELEKTRICAR

Se sto vi treba na edno mesto izrabotka na kucna istalacija...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:57POPRAVAM I PRODAVAM VES MASINI

Prodavam ves masini Imam i rezervni delovi polovni i novi imam nov...


1 МКД
или предлог цена
Денес 20:57SEVIS NA BELA TEHNIKA

POPRAVAM VES MASINI EL SPORETi i SE OKOLU STRUJA MESTENJE NA ...


10 МКД
или предлог цена
Денес 20:57Prodavam Golf 5

vo perfekna sostojba moze zamena so Turan dobar so 5 sedista


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:54Raskod kombajna

Polovni delovi za ZMAJ


По Договор
или предлог цена
Куманово

Кампинг возила

Денес 20:54Prodavam traktori 551

Reparirani komplet kao za svoja dusa


По Договор
или предлог цена
Денес 20:53Raskodirani kombajni

Eden vo top sostojba i Dva za raskod 133 ki ima delovi se sto vi trba


По Договор
или предлог цена
Денес 20:53SE PRODAVA PCENKA СЕ ПРОДАВА ПЧЕНКА

Се продава 3000kg пченка во зрно со перфектен квалитет.


По Договор
или предлог цена
Денес 20:53SE PRODAVA JACMEN СЕ ПРОДАВА ЈАЧМЕН

Се продава 7.000kg јачмен.


По Договор
или предлог цена
Денес 20:53Trek Road Bike

Se prodava road bike Trek, oprema full shimano 105, tocakot e vo odli...


249 €
или предлог цена
Куманово

Велосипеди

Денес 20:53Bojler Konçar

Super raboti.


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Денес 20:51TV Komoda

Dimenzii: 152 cm.


130 €
или предлог цена
Денес 20:51Komplet garnitura.

Za povece informacii javete se na Wiber ili watsapp na br. 0041765111...


500 €
или предлог цена
Денес 20:51Se prodavat felgi 17ki 5x112 so zimski gumi 225/46 r17

17ki 5x112 Original za Seat,VW,Golf 5,6,7,Audi,Skoda i Mercedes Zims...


Денес 20:36Se prodavat felgi 16ki 5x112 za Audi so gumi M+S 205/55 r16

16ki 5x112 Original Audi pasuvat i za VW M+S 205/55 R16 Gumi -Contin...


Денес 20:36Se prodavat felgi 17ki 5x112 AMG so letni gumi 2019

17ki 5x112 Original AMG Mercedes Predni 7.5J ET47 Letni 224/45 r17 Z...


Денес 20:36Se prodavat felgi 16ki 4x108 za Peugeot so gumi 205/55 r16

Peugeot 16ki 4x108 Letni gumi 205/55 r16 2017 godina


1 €
или предлог цена
Денес 20:36Se prodavat zimski gumi za Dzip 225/60 R17

Se prodavat 3 zimski gumi 225/60 R17 i edna letna 225/50 R17 Cenata...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:36Страна 1 од 425

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам