Демир Хисар
                   
423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN 18430 I KIPER PRIKOLKA

Man 18430 2004g registriran so zelen karton so kiper sistem gumi o...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.500 €
Демир Хисар

Камиони

16 окт 21:02Промовирано

KIPER PRIKOLKA MERLING

Poluprikolka KIPER merling 32kubici so atestirana nadgradba registri...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Приколки

Денес 12:33НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se prodava

Se prodavaat plugovi cena po dogovor


5 €
или предлог цена
Денес 17:00Land rover

Land rover frelander 2 0 registriran novi gumi servis maslo filtri sm...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Демир Хисар

Автомобили

Денес 13:33KIPER PRIKOLKA MERLING

Poluprikolka KIPER merling 32kubici so atestirana nadgradba registri...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Приколки

Денес 12:33  НОВ ОГЛАС

INKUBATOR - AVTOMATSKI INKUBATORI 25 - 180 JAJCA

-NOVI MODELI NA INKUBATORI - 36, 65, 56, 105 i 154 jajca - 12V / 220...


80 €
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Птици

Денес 10:11OTKUP NA KAMJONI, GRADEZNI I ZEMJODELSKI VOZILA I DR.NA KILO

Otkup na kilo na: kamijoni, gradezhni mashini, traktori, kombajni, ze...


15 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

Денес 09:40Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar

Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisa...


10.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

Денес 09:39VW GOLF 4 1.9 TDI 90KS EXTRA

Extra sostojba 1.9 TDI 90KS Servisiran bez ni edna mana Oprema ima ...


2.250 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 15:05Се продава Дуќан

Za povekje info na broj 076-22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

Вчера 09:49Се издава или продава дуќан

Za povekje info na broj 076/22-11-00


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

Вчера 09:49Mercedes A180 CDI

Extra sostojba novi gumi servisiran Reg so zelen karton do 07.2022 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.900 €
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 05:43Vw Fox 1.2 carinet Germanski modelska 2007g - Polo,Skoda

Vw Fox 1.2 benzin 40kw modelska 2007 na homologacija 11/2006 godina u...


2.599 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 00:01Skoda Fabia 1.2 Benzin carineta germanska - Seat,Polo

Skoda Fabia 1.2 Benzin 40kw istiot motor i menuvac so Vw Polo .na hom...


2.950 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 00:00LIEBHERR 924

LIEBHERR 924 ГОД 2005 ШИРИНА 3 МЕТРИ ТЕЖИНА 30 ТОН


32.000 €
или предлог цена
19 окт 16:51PIKAMER SOCOMEC 300

SOKOMEC 300 REVIZIONIRAN NOV ZA JCB3CX CAT CASE HITACHI... www...


2.600 €
или предлог цена
19 окт 16:51KATO YANMAR HD 09

KATO YANMAR HD-09 MINI BAGER GOD 2020 SO 2 KORPI 25CM 50 CM


15.500 €
или предлог цена
19 окт 16:51KATO YANMAR HD 19

KATO YANMAR HD 19 MINI BAGER NA GUSENICI GOD 2020 KORPI 3 OD 25CM 5...


22.500 €
или предлог цена
19 окт 16:50KATO YANMAR AS-12

KATO YANMAR AS-12 MINI UTOVARAC NA GUMI GOD 2020 NOV SO GARANCIJA 1...


15.500 €
или предлог цена
19 окт 16:50KUBOTA U-17

KUBOTA U-17 GOD 2020-NOVA SO 3 KORPI 25CM 50 CM 100 CM


21.500 €
или предлог цена
19 окт 16:50Opel Movano - Патничко 8+1

Комбето е во перфектна состојба. Регистрирано е до мај 2022 година. ...


4.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.650 €
Демир Хисар

Комбиња

19 окт 09:28BMW 525d

Extra sostojba servisirana registrirana Full oprema poveke info na t...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Демир Хисар

Автомобили

18 окт 20:52Kia magentis

Kia magentis 2 0 benzin registrirana servis tip top novi gumi


2.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

18 окт 15:34Jeep Cheroki

* 071 663 486 * Reg do 09.2022 god * 2.5 Dizel Top Sostojba


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

18 окт 10:18AUDI Q7 3.0 TDI

* 071 663 486 * Registriran do 09.2022 *Servisiran *Odlicni gumi m ...


12.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

18 окт 10:13BMW BANDASI 18

Info na tel 071 663 486 So mnogu dobri gumi Ne se vareni pukani Origi...


350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
380 €
18 окт 09:47Bmw Bandasi

071 396 888 Bnw bandasi original germanski 18 Broj Gumi m s 245 45 ...


350 €
или предлог цена
18 окт 09:47PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO

PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO DEMIR HISAR 1 EVRO M2 SO PROSTOR ZA DOGOV...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

18 окт 05:47Се продава кружна скала

Се продава кружна скала. Информации и цена на моб.


1 МКД
или предлог цена
17 окт 16:47Се продаваат лежалки

Се продаваат 2 лежалки за убав двор. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

17 окт 16:47Се продава ладилник (витрина)

Се продава половен ладилник.


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

17 окт 16:47Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

17 окт 16:47Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...


1 €
или предлог цена
17 окт 16:47Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.


1 €
или предлог цена
17 окт 16:47Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

17 окт 16:47Се продава кауч

Каучот е во добра состојба,со пуштање. Цена поволна.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Останато

17 окт 16:47Opel Astra 1.7 dti

Opel astra 1.7dti 2000god Registrirana do maj 2022 Odlicna sostojba


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Демир Хисар

Автомобили

17 окт 15:59Opel Astra 1.3cdti 90ks

Kolata e vo odlicna sostojba Plateni se site davacki do registracija...


3.400 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 окт 15:59Lada Niva 1.7 benzin plin 2000g

Dzipot e vo odlicna sostojba Regiatriran 1 god Ispravni reduktori ...


2.400 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 окт 15:59MAN 18430 I KIPER PRIKOLKA

Man 18430 2004g registriran so zelen karton so kiper sistem gumi o...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.500 €
Демир Хисар

Камиони

16 окт 21:02Masina za perenje BEKO 5 KG

Se prodava ispravna masina BEKO 5 kg. Masinata e malku koristena. Spo...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

16 окт 16:075x120 bmw x3 x4 x5 x6 borbet

Odlicno socuvani bandasi,borbet originalni,gumite se solidni,cenata n...


350 €
или предлог цена
16 окт 10:44Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам