16067 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во центарот на прилеп

Се продава дворно место со две стари здрави куќи-(земјиште под зград...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 09:27



Промовирано

Se prodava peugeot

Se prodava peugeot 207 kako na slikite,kolata nema mani. 075 508 503...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

12 окт 15:01



Промовирано

DUCATI MONSTER 696

SE PRODAVA DUCATI MONSTER 696 2010 GODINA VO PERFEKTNA SOSTOJBA. REGI...


4.700 €
или предлог цена
Денес 13:10



Промовирано

VW Passat TDI Bluemotion karavan 2012 pasat

vw passat 1.6 tdi, redovno servisiran, kaisi i zategaci smeneti pred ...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 22:11



Сите видови бории - ќумци, криви... димензии по ваша потреба

Производство и продажба на сите видови на: Ќумци - бории криви рад...


1 МКД
или предлог цена
Денес 22:11



Печка на дрва - Мини каминче - pecki na drva kamini pecki

Се продаваат нови печки на дрва - мини камини со пепеларник и можност...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 22:10



Скари на ќумур дрва плин - Skari kumur drva plin skara скара

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


699 МКД
или предлог цена
Денес 22:10



Снегобран за ќерамиди - Snegobran Snegobrani Снегобрани Снег

Снегобранот на вашата куќа служи за да го запира лизгањето на снегот ...


30 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 МКД
Денес 22:10



Сите видови на бори на едно место, за камини, пелети, котли

Лимарската работилница АЛУМИНА врши продажба на сите видови бори, дим...


100 МКД
или предлог цена
Денес 22:10



Се продава шпорет на дрва со рерна - sporet spore шпоре drva

Шпорети на дрва со рерна - spore na drva so rerna sporeti na drva si ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 22:09



Дебели вршници со рачка - Вршник - Vrsnik - Vrshnik Sac Сач

Се продаваат дебели вршници(2мм) комплет со рачка и бесплатна испорак...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 22:09



BOCVA БОЧВА BURE ZA VINO

Bocva za vino 400l komplet so postolje i cep. Prezacuvana i redovno o...


3 МКД
или предлог цена
Денес 21:57



Michelin CrossClimate 216/65/16

4 all season гуми во одлична состпјба, M+S и снегулка со три врва, од...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Денес 21:48



Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат во пакет 8 оформени плацови во вкупна корисна површина о...


29 €
или предлог цена
Денес 21:48



Кацига за скутер Kaciga za skuter

Кацигата е америчка со вградени очила за сонце и сенка со DOT тест за...


Денес 21:48



Регистри регистар registri registar za parno vo banja kapati

Нови големи 1800 мм високи со 400 мм широки


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:38



PlaniNka

Novi ne noseni cizmi FilipFros br.42 Makedonsko proizvodstvo ni


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:33



Guzerici

Se prodavaat novi cizmi ADIDAS GUZERICI broj 42 Ne noseni samo prob...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 21:33



RADIO FABRICNO OPEL ASTRA H

Super sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 21:19



Masina za nizejne tutun

Masinata si e komplet so 10 kasetki. Rabotena e samo Edna godina I to...


1 МКД
или предлог цена
Денес 21:16



Bandazi BMW 7 j x 15

Cetiri bandazi za BMW . Bandasite se 15 x 120. VRTI NA ...


Денес 21:16



Klipovi za jawa za cz mz idrugi postari motori

L,- 52. 58. 65. I drugi. Zvoni na 076558000.


34 €
или предлог цена
Денес 21:16



Radija za avtomobil

Orginalno za peugeot 307 se orginalno za reno i idrugi radija cenat...


25 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 21:16



Audi A6 odlicen !!

Audi A6 3.0 TDI quattro 224ks vo odlicna sostojba !! Kolata e bez d...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 21:10



4 gumi 225/55 17 MICHELIN

Se prodavaat 4 gumi 225/55 17 Michelin Primacy3 2016 godina na proizv...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:10



MICHELIN 285/45 19 nova nemontirana

Se prodava guma Michelin 285/45 R19 Latitude diamaris nova nemontiran...


50 €
или предлог цена
Денес 21:10



BMW 16ki bandasi so odlicni gumi

Se prodava BMW bandasi 16ki vo odlicna sostojba zdravi pravi bez greb...


Денес 21:10



VW/Audi 2.5 TDI delovi od motor

Prodavam delovi od motor za vw/audi 2.5 TDI imam se osven bregasti, i...


1 €
или предлог цена
Денес 21:10



Se prodava kukja/vikendica s.Klepac(moze zamena za kola)

Se prodava kukja/vikendica vo selo Klepac. Kukjata e vo dobra sostojb...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 21:10



Dekla za ford 1.8 diesel

Deklata e ispravna za ford escort ili mondeo 1.8 dizel i turbo dizel ...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:59



Fiat Brava 1.9 D PERFEKTNA

Se prodava Fiat Brava 1.9 D kolata e vo perfektna sostojba nema nika...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:50



Mercedes Sprinter 616 CDi duplak so rampa, registriran!

Se prodava Mercedes Sprinter 616 CDi so 6 novi gumi, servisiran kompl...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 20:49



MP Man LCD Televizor Made Swiss

Se prodava svajcarski LCD Televizor MP Man svajcarska marka, raboti b...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:49



Trimer za treva IKRA GERMANY (Swing Line Profi)

Se prodava Trimer za treva IKRA (Swing Line Profi) vo ispravna sostoj...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:49



СЕКАКОВ ПРЕВОЗ СЕЛИДБИ, НИЗ БИТОЛА, ПРИЛЕП И ОКОЛИНАТА!

Со 20 години долгогодишно постоење. Вршиме секаков вид превоз на сто...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:49



Откупувам (EPAL) еуро палети Прилеп и Битола 070/488-968

Откупувам Епал еуро палети како на фотографиите, на големо и мало лок...


200 МКД
или предлог цена
Денес 20:49



Geramidi 2000 parcinja

Geramidi - 2000 parcinja tel: 078734098 Evtino


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 20:48



VRŠIME TRANSPORT PREVOZ SLEP SLUZBA NA MOTORI ATV I DR...

Vršime brz i bezbeden transport!!! NA VASITE MOTORI! ATV! CETVOROKO...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 20:43



OPEL MERIVA 2006 G

Odlicno socuvana bes nikakvi vlozuvajna kontakt 075325170 moze zamena...


2.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:41



КУЌА 75м2 двор 185м2 во Приле позади гимназија М Ацев

Еко Куќа во Прилеп 75м2, двор 180м2 Локација: Позади гимназија М Аце...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 20:26



Atraktiven Plac 6200 m2 Prilep

Se Prodava Atraktiven Plac Za Gradba Na Izlezo Od Prilep Prema Lukoil...


1 €
или предлог цена
Денес 20:19



Ekstra Plac Prilep

Se prodava ekstra gradezen plac od 6900m2 Placot mozi da se deli Se...


1 €
или предлог цена
Денес 20:19



Dujkan Vo Varos

se izdava dujkan vo varos 36m2 so struja voda wc dujkanot e na gl...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 20:19



Страна 1 од 402

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам