Прилеп
                   
534 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detektor lokator

Detektor lokator Raboti so poseben rezim na blagorodni metali, zl...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 13:00Промовирано

Metal zlato detektor detector

Metal zlato detektor Dlabocina do 30cm


5.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Cisterni za voda 1000l

Prodavame cisterni za voda - 1000l


2.900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 13:03Промовирано

Metal detektor tava so sito

Tava so sito kako pomosna alatka na metal detektor. 10'


999 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
1.600 МКД
Прилеп

Останато

05 јул 00:41Tocakk

.


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.499 МКД
Прилеп

Останато

04 јул 19:24SPALNA

Se prodava lezaj spalna 180×200 сo dve natkasni so neze sleduva nov n...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

04 јул 14:26PECKA sloboda 6kw

Zacuvana ispravna nema kapak gore


50 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

04 јул 14:25Motor za delovi opel zafira 1.9 cdti 150 ks

Motor opel zafira 1.9 cdti 150 ks na delovi 075574465


150 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

04 јул 11:37Mobilen redmi 7

Odlicno telefonce bez zabeleski


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

04 јул 08:32Visoko precizna Vaga od 0.1g - 500g

Visoko precizna vaga od 0 1g - 500g Info tel 075 700 808


499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

04 јул 07:49Kaishi

Se prodavaat Kaishi: malite 400, golemite 600, novi 500, den ,,, vidi...


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

03 јул 17:34Creva

Debelo crevo colovno 80 metra 30 denari metro . 3/4 crevo 170 metra 3...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

03 јул 09:30pecka cer 3kw vo odlicna sostojba

se prodava pecka cer 3 kw dobro socuvana,cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

03 јул 09:03se prodava elek.sporet i ves masina

se prodavaat elekticen sporet i ves masina polovni no vo dobra sostoj...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

03 јул 09:02izvedba na elektricni instalacii i popravki

izvedba i popravka na elektricni instalacii vo vasiot dom i po pristo...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

03 јул 09:02prodavam boljer i vesh mashina

prodavam boljer 80 litri poloven eftino i vesh mashina favorit vo is...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

03 јул 09:02Led 39mm i t10

Se prodava led lambicina za na pozicija i za na tapaciri cenata 80 de...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 јул 14:40SKELE ZA TUTUN

Skele za tutun -6 metarski 075960460 so debeli cevki debelizidni sk...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 јул 14:30Се продаваат две ваги / vaga Libela

Продавам две ваги LIBELA - едната до 100кг - другата до 200кг


100 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 јул 08:50Velosiped tocak велосипед точак

Ubava kvalitet a marka. Bez mana.250evra. 076543393


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Прилеп

Останато

02 јул 08:43Metal detektor detector do 2m so diskriminacija детектор

Metal detektor do 2m so diskriminacija.


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Прилеп

Останато

01 јул 18:52БЕСПЛАТНА ДОСТАВА CESMI KORITA MRAMORI VODARNICI ЧЕШМИ

бесплатна достава низ Македонија бетонски корита со висок квалитет из...


2 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 јул 12:12Baram motor za tam 75

baram motor za tam 75 vo ispravna sostojba od pricini stto sto na pos...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 јул 11:02Полиетиленски шишиња од )1/2литар, 1 л и 4 л

Се продаваат нови (неупотребувани) полиетиленски шишиња (убаво спакув...


6 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 јул 10:05OREV - STEBLO

стебло од орев 50 см. пречник 130 цм. должина


100 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

01 јул 09:00Se prodava kolicka

Se prodava kolicka za kola cena po dogovor zvonete samo na tel078/309...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 јун 21:50CIRKULAR ZA DRVO I PLOČKI

Cirkular za pločki i drvo so možnost pod agol 45° cena 2500den.fiksno


40 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 јун 15:49GUMI 14KI,15KI.16KI + OD REZERVNI

PRODAVAM GUM Esa 205/50/16 letni par 2800den Esatecar Super Gri...


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 јун 09:30BESPLATNA DOSTAVA BETONSKI KORITA CESMI VODARNICI/КОРИТА ЧЕШ

бесплатна достава низ Македонија бетонски корита со висок квалитет из...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 јун 11:58Достава до дома декоративен камен/dekorativen kamen

Достава до дома 1 до 2 дена само 200-500ден.. декоративен камен за у...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 јун 10:57Metal detektor 13' sonda do 3m

Metal detektor 13 inchin golemina na sonda Diskriminacija. Max dlaboc...


380 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 јун 17:31Prenosen rebrast kais 192 3M 6 za giro CNC shlajferka i dr

Нов преносен ребраст каиш за некои модели на гиро/донер машини, за од...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 јун 09:42АЛФА ПЛАМ-КАМИН НА ДРВА

ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА... 070 943 960 БИЉАНА 079943960 БИЉАНА


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

28 јун 06:23Справа за сечење стиропор

Справа за сечење стиропор *Изработка* *Подлога: Иверица *...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 јун 21:14МЕТАЛНИ ТИПЛОНИ

се продаваат метални типлони за во бетон,камен,мермер и др, ф 6мм над...


9 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 јун 15:52ELEKTROMOTOR ZA LADILNIK

Се продава опрема за ладилник заедно со испарувач. Системот е исправ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 јун 09:10Solaren panel 280w/24v

Nov ne koristen


8.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

26 јун 17:57Motor OPEL ASTRA H 1.7CDTI 2005

Prodavam delovi od motor od OPEL ASTRA H 1.7 cdti proizveden 2005 god


100 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

26 јун 11:57СЕ ПРОДАВААТ ФРИЗЕРСКИ СТОЛИЦИ

Се продаваат 2 фризерски столици со еко кожа(користени). email...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

25 јун 12:31DOSTAVA DO DOMA DEKORATIVEN MERMEREN KAMEN

Достава до дома 1 до 2 дена само 200-500ден.. декоративен камен за у...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

25 јун 09:00rotiracki i fiksni drzac za tv

- од 14''до 42'' 300 денари - од 26 ''до 63'' 400 денари - од 40''д...


300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

24 јун 14:26Akumulatori

Prodavam 4 ne upotrebeni exide gel akumulatori 80ah 900w pogodni i za...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

24 јун 00:24Masa za ping pong

Se prodava masa za ping pong 12000 Denari fiksno Informacii na Tel ...


12.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

23 јун 15:54Страна 2 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам