Прилеп
                           
251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа на само 700м од центар

Се продава куќа на улица Јоска Јорданоски 94а на само 700м од центар....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јун 20:11Купувам куќа. Понудете.

Купувам куќа,или замена за стан во вишне кај градинката. Да не биди в...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јун 17:48Seizdava sprat moderno namesten vo cetarot na gradot

INFORMACI NA 070208021 KLIMA INVERTER KABLOVSKA ITERNET PARKING ...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јун 17:50SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јун 21:38Вила нова

Se prodava kykja nova na 9 km.od prilep namestena so site uslovi za z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јун 17:40Se izdava kuca

Se izdava kuca za familija na ul." Peco Krsteski" Br.11-Prilep Za In...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 јун 11:16Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јун 16:16Куќа со деловен простор и поткровље

Куќата се наоѓа во ПРИЛЕП на ул " Александар Македонски " веднаш до...


80.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јун 20:26Kуќа

Kukata e na eden sprat samo so ploca 100m2 So markica za gradba za...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 јун 12:01Se prodava kujka na glavna ulica

Se prodava kujka na trizla 88 nasproti (boro furna) na glavnata ulica.


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 јун 13:24Се продава куќа во строг центар на Прилеп

Се продава куќа во строг центар на Прилеп - населба Багеска ограда. К...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јун 19:24продавам куќа

се продава ново изградена куќа со целосна документација ,во населба н...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јун 10:25KUKA NA RID

SE PRODAVA KUKA NA RID VEDNAS VSELIVA SO DVORNO MESTO NA 2 SPRATA 4 S...


29.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јун 07:41Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа на убава локација во центарот на Прилеп наспроти нова...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јун 16:42Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот.

Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот. Средена док...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 јун 19:45se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 јун 09:37Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 јун 15:47Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavata ulica


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 11:17Се продава куќа на ул.Истарска бр 96 Прилеп.

Куќата е приземје и спрат. На приземјето има 3 соби купатило и салон....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 21:30se prodava kuka

se prodava kuka kaj stara avtobuska strong centar kukata e po stara n...


39.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 09:53Izdavam sprat od kujka za turisti

Spratot e celosno namesten so celosno opremena kujna, wc, kupatilo, k...


25 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:07Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:07Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 14:20Kuka 270m2 i dvor 130m2

Se prodava kuka na ul trajko tarcan. Kukata e gradena vo 2005god i e...


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 20:38Se zdrava za stranci

Namestena opremena vo strog centar se izdava za stranci 075376958 ta...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 12:39Se prodava kuka so 3 zasebni stanovi na 300 m. od centar

Se prodavaat dve kuki so golem dvor na ubava lokacija.Pogolemata kuka...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 мај 15:40Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari Prilep

Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari so dvorno mesto od 2000m2 i pomo...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 мај 13:12SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 мај 18:42Se prodava Kukja vo Prilep

Kukjata se naogja na ulica Lenin 148.Kukjata e renovirana,so dvor 200...


48.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мај 13:22Kuka so plac legalizirani

Se prodava legalizirana kuka so zemjiste vo urbanizirano podracje vo ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 20:51СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација со површина од 100м2...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мај 18:32se prodava vednas vseliva kujca

se prodava vednas vseliva kujca na ul berovska 89 ..vednas pozadi mar...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мај 16:52Се продава стара куќа

Се продава стара куќа на улица Браќа Шемкоски бр. 11а, со површина од...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 19:03se prodava kuka

Se prodava kuka na dva sprata pogodna za dve familii.


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 17:00Kuka vo naselba Trizla (zad OU "Dobre Jovanoski")

Se prodava kuka od vkupno 120m2 od koi 40m2 e postar del + 40m2 ponov...


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 мај 17:17Kuka vo Mariovo Vitoliste

Se prodava kuka vo s.Vitoliste vo centralnoto podracje na seloto. Na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 мај 12:31Se prodava plac so stara kuka

Se prodava plac so mnogu stara kuka vkupna povrsina 150 m2. Na ulic...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 мај 08:15Prodavam kuka so dujcan

Prodavam kuka so dujcan vo selo Malo Konjari dvor 1000 metri kvadrati...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 мај 10:43Se izdava kuka so deloven prostor

SE IZDAVA POD NAEM POGODNA KUKA ZA ZIVEENE I DELOVEN PROSTOR ODMA NA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 апр 08:51Одлична куќа на одлична локација

Се продава куќа на 5мин од центарот на Прилеп во близина на театарот....


120.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 апр 13:00Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам