Прилеп
                           
249 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА МОБИЛНА МОДУЛАРНА КУЌА

Се продава нова мобилна куќа, изработена од врвни и квалитетни матери...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 14:25Промовирано

Se prodava kuka staro sumsko kaj poliklinika Altea

Kukata e tvrda gradba so tri ploci. Dva sprata i golema vizba. Mozi z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 апр 18:16Kujka 70m2 so dvorno mesto 100m2 i zidan 18m bunar

Kujkata e vo neposredna blizina kaj glavniot vlez na starite grobista...


75.799.464 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 апр 20:47prodazba na imot

Se prodava imot Ropotovo so kuka i objekti i dvor 2700m2 na glavna ul...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Куќи / Вили

11 апр 22:26Се продава куќа

Се продава куќа наспроти стадионот на победа Куќата е со подрум две ...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 апр 19:10Се продава куќа во с.Кривогаштани

Се продава куќа во село Кривогаштани 200m2 со дворна површина од 500m...


23.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Куќи / Вили

10 апр 11:43se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i za...


72.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 апр 16:45Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа на улица кордун бр 32 веднаш вселива без никакви влож...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 апр 21:36Земјиште со стара куќа кај Соколана

Javuvajte se na ovie broevi 076 840 516 ili 070 471 659 076 840 516...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 апр 11:20Se prodava куќа

Се продава куќа со дворно место информации на тел 070 303 886


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 апр 09:07Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot

Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot Prilep so deloven p...


370.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 мар 03:30Се продава куќа🏚🏚

Се продава куќа на улица Дабнички Завој бр 23 Прилеп веднаш вселива ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мар 09:05Куќа

Се продава куќа во село Дебреште Прилепско од 100 м2 со дворно земјиш...


10 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 23:07Се продава куќа во Прилеп

Куќата се наоѓа во близина на центарот на градот


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 11:23Dve kujki

Se prodavaat dve kuki vo eden dvor so sredena dokumentacija.Cena po d...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 06:36INVESTITOR

INVESTITOR za gradba


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 мар 23:06se prodava kuka vo centralno podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje - cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 мар 11:51Se iznajmuva

Se iznajmuva kuka vo centar na Prilep. 200 m2 stanbena povrsina. 7 so...


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 фев 19:13Kukja vo s. ZIROSHE

Se prodava Kukja vo odlichna sostojba gi ima site uslivi za ziveenje ...


180.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Куќи / Вили

27 фев 11:16Se prodava renovirana kukja

Se prodava renovirana kukja, vednash vseliva. Mozhe da se vidi vo sek...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 фев 20:21Се продава куќа

Се продава веднаш вселлива куќа во многу добра состојба со голем и ур...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 фев 19:09Kupuvam kukja vo tipskata naselba

Ponudete kukja vo tipskata naselba. Nezavisno od koj tip na kukja.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 фев 10:20Се продава

Се продава куќа П+1 140м2 и дворно место од 360м2.Легализирана. ...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 фев 18:03Барам плац за куќа, куќа или стан

Барам да купам плац за куќа, куќа или стан во Прилеп.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 фев 19:41Se prodava kujca !!!

Se prodava kujca vo centarot na gradot vo blizina na crkvata Paraklis...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:46Se prodava nova kuka

Kukata se najduva na glavniot pat sto pominuva niz sred selo,ima dvor...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:28Се продава куќа во центарот на прилеп

Се продава дворно место со две стари здрави куќи-(земјиште под зград...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јан 20:51S E P R O D A V A

sE PRODAVA KUKA VO GJOGDERE kaj Ta bana na samata ulica . so pomos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 22:18se prodava kukja

se prodava kukja vo Prilep dva sprata so dva vleza dvorno mesto garza...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 јан 22:03Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 јан 20:06Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 јан 20:06Srejkna kujka

Kujkaata e vo dobra sostojba legalizirana na dve ulici vednas vseliva...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јан 14:18Куќа

Се продава куќа во Прилеп, населба варош. Повеќе информации на бројо...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јан 09:06Куќа населба рид 078281413

Куќата 70м/2+ визби 70м/2, со дворно место 160 м/2.Повеќе информации ...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 јан 06:34Две куќи во центарот на градот во пакет

Се наоѓаат во централно градско подрачје, зад фурна Плетварец, Две п...


77.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 дек 22:26Hitno Se prodava luksuzna kujca

Se prodava luksuzna kujca idealna za sovremeno ziveenje, P+2 nova gra...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 дек 22:45Се продаваат два спарта од куќа со двор

Се продаваат два спарта од куќа со посебен влез и двор приземје 68м2 ...


26.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 ное 13:22Se prodava Kujca

Se prodava na ulica Gjorgi Dimitrov 40 info na tel .076-569-717


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 ное 14:20Куќа

Дограмата е обновена Постојано се обновувa 077 750 436 Filip


24.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 ное 12:15Куќа

Два спрата +приземје(визба или гаража) три плочи -лесно се прави прер...


44.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 окт 09:42Kukjno mesto so golem dvor i nivi

Se prodava Kukjno mesto so golem dvor, garazno mesto i dve senici vo ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Куќи / Вили

30 окт 21:51Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам