Прилеп
                           
196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA stan vo centar

STANOT E IZDADEN.Se izdava stan vo 9to katnica vcentar na 9ti komplet...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 јун 17:03Se IZDAVA STAN- APARTMAN VO CENTAR

Imame povejke apartmani na istata lokacija megu koi i Apaermanot - St...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 мај 22:19SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAR

SE Izdavaat dva stana od po 75 m2 Eden apartman od 45 m Luksuzno na...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 21:11Se iznauva nov namesten stan

Se iznajmuva nov namesten Stan. 070/ 684 097


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 21:10Se izdava nov namesren stan

Se izdava nov namesten apartman Vo centarot na gradot 070 684 097


13 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 21:10Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 21:10Се изнајмуваат нови апартмани во центар.

Се изнајмуваат повеќе станови во центарот во Прилеп.Становите се нови...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:21Нов Апртман

Се изнајмува нов апартман накрши поштата (позади пекара Алекс)на приз...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:21Се изнајмува станови во строг центар

Се изнајмува наместени станови во центар.Тел.070 706 821 Горан


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:21Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:21Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo centar pozadi uredot.Nov namesten so klima peral...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:20Stan pod kirija vo strog centar

Se iznajmuva novi stanovi pod kirija vo centar zad uredot.Opremeni so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:20Se Izdava Namesten Stan

Namesten Stan Centralno podrachje 8500 denari mesechno


8.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 мај 16:41Izdavam stan namesteno vo centar

Stanot e na odlicna lokacija celosno opremen. Na 5-ti kat zgradata e...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 мај 16:03SE IZNAJMUVA

Se iznajmuva Stan 40m2 vo Agia Triada 35km. Od Solun moze za cela sez...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 мај 19:02Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 мај 09:33Издавам стан строг центар зграда Македонија 2

комплетно наместен 078 365410 слободен од 5 Август 2022


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 19:57se prodavaat novi stanovi

Se prodavaat novi stanovi vo novata zgrada kaj SOLIDNOST.Imame stano...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 16:31SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Komplet opremen so nov enterier , prvo vseluvajne.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 13:12SE IZDAVA stan vo centar

Stano se najduva centar vo novata zgrada dimo naredniko zvonete na 07...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 мај 11:40Se izdava stan vo blizina na centarot na Prilep

Se izdava stan-sprat od kukja 120 m2 na 2 kat vo blizina na hotel Lip...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 апр 11:41МЕНУВАМ СТАН ПРИЛЕП ЗА СТАН СКОПЈЕ СО ДОПЛАТА

Стан во Прилеп 62м2 + гаража 16м2 ѕидана+визба 12м2 ѕидана, 2спрат ју...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 апр 09:57Stan vo strong centar na ruzveltova

Se prodava stan na ruzveltova so 66 kv I plus vizba 13 kv Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 апр 23:01se izdava Apartman vo strog centar

Se izdava NOV namesten apartman vo centarot na gradot,nakrsi postata ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 апр 21:29Kupuvam stan.

Ponudete stan do 3-ti ili 4-ti sprat od 65 ili povejke m2


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 апр 09:35Купувам еднособен стан или гарсоњера

Купувам гарсоњера или еднособен стан до 35м2 и од 1 до 3 кат, ненамес...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 апр 13:46Se izdava stan vo Skopje

Stanot e vo Karpos2 Kontakt tel.071264440-CVETANKA


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 апр 19:25УНИКАТЕН СТАН

Се продава уникатен стан во строг центар на Прилеп со површина од 178...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мар 08:56Se izdava sprat od kukja vo centar, top namesten

Se izdava 2 soben sprat od kukja na prizemje 60m2, kompletno renovira...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 мар 14:21Се издава стан во Точила

Се издава стан во Точила, полу наместен кај Жито Маркет. За повеќе и...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 мар 20:52SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Se izdavaat novi namesteni aprtmani vo centar nasproti postata oprem...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 мар 21:05Комплетно Наместен Стан

Се Издава Комплетно Наместен Стан на Втори Спрат во Населба Вишне На...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 мар 10:02Se prodava renoviran stan

Stanot e renoviran.Nova nadvoresna i vnatresna dograma, nov pod, sops...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 мар 19:25Ponudete stan vo tocila od 25 do 35000 evra

Ponudete stan vo Tocila od 2 ri do 4 ti sprat od 25 000 do 35 000 evr...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 мар 17:23Stan za prodazba vo Cumovcanec

Se prodava Stan vednas vselliv no so postara pokukjnina na 1 sprat. L...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 фев 10:39Se kupuva stan do 50 m2

se kupuva stan


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 фев 22:08Купувам стан

ИТНО! Купувам стан во Прилеп, со површина од 70-80м2, по можност да...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 фев 14:50Се продава стан

Се продава стан во населба Бончејца 62м² +12м² визба и 16м² легализир...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 фев 21:43Se izdava namesten stan Tabana 60m2

Se izdava namesten stan vo zelenite zgradi Tabana/Gokdere. Stanot e k...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 фев 22:43Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 фев 20:38Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам