Прилеп
                           
200 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se kupuva stan do 50 m2

se kupuva stan


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 фев 22:08Купувам стан

ИТНО! Купувам стан во Прилеп, со површина од 70-80м2, по можност да...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 фев 14:50Се продава стан

Се продава стан во населба Бончејца 62м² +12м² визба и 16м² легализир...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 фев 21:43Se izdava namesten stan Tabana 60m2

Se izdava namesten stan vo zelenite zgradi Tabana/Gokdere. Stanot e k...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 фев 22:43Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 фев 20:38Se izdavaat novi stanovi komplet opremeni

Novi stanovi so nov enterier vo strog centar


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 фев 16:51stan renoviran vo tocila

prodavam renoviran stan vo tocila 80 kvadrati plus vizba 12kvadrati ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 јан 20:02Se izdava nov namesten stan

Se izdava nov namesten stan 070/684-097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 дек 09:44Se izdava luksuzno namesten stan🏤

Se izdava luksuzno namesten stan vo strog centar vo prilep mozi i za ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 ное 12:36Se prodava stan vo blizina na centarot

Se prodava stan na 4kat vo zgradite pokraj reka so nova pvc dograma,n...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 ное 16:55Издавам комплетно наместен стан во згр. Нова Табана

Станот е комплетно наместен и се наоѓа во Нова Табана


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 ное 13:00СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ПРИЛЕП

Станот се наоѓа во населба Точила карши индустриско училиште, блиску ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 окт 10:18Реновиран и опремен стан во центарот на Прилеп

Се издава реновиран и комплетно наместен стан во центарот на градот с...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 окт 15:15Se izdava nov namesten stan

Se prodava inf na mob br 078 365 410 sloboden od 1.12.2019.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 окт 18:28Се купува стан во населба точила на 1,2 или 3 спрат!

Се купува стан во населба точила на 1,2 или 3 спрат! Јавете се на 0...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 окт 23:07Се издава Апартман

Се издава апартман во центарот на градот и истиот е наместен. Тел.за...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 окт 16:53Prodavam stan vo Prilep- naselba Tocila

Продавам стан во населба Точила - Прилеп. Станот е на 4 кат (во згра...


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 окт 12:08Se izdava stan vo Debar Maalo Tel za kontakt 075 216 807

,debar maalo,na 6 sprat ,so lift,43m2, 250evra mesecna kirija Tel z...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 окт 06:43Se izdava stan vo strog centar.

Se izdava stan vo strog centar nakrsi postata nad furnata Aleks na 3 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 окт 21:21Se iznajmuva NOV apartman vo centar na Prilep

Se iznajmuva nov celosno opremen apartman vo centarot na grad Prilep ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 сеп 17:01Se izdava stan pod kirija vo CENTAROT64m2

Stanot e namesten so nov mebel


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 сеп 12:44stan nov kaj solidnost novata zgrada

nov stan za povejke informacii javetese na brojot 075 243 208


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Станови

06 сеп 10:46KUPUVAM STAN-itno

kupuvam stan so pomala kvadratura 40-50 m2 (na prv ili vtor sprat) p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 сеп 13:48Се издава стан во центарот на Прилеп

Се изнајмува стан на први кат во строг центарот на град Прилеп на 50м...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 авг 13:34Се бара стан под наем

Се бара стан во строгиот центар на градот кој може дел да се прилагод...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 авг 12:45SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Kompletno opremen so kujna , trpezarija za 4 ,dnevna so dva lezai,mas...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 авг 21:10se prodava prekrasen stan kompletno renoviran vo centar

stanot e kompletno renoviran so prekrasna golema terasa na juzna stra...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јул 12:48СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува стан на први кат во строг центарот на град Прилеп на 50м...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 јул 13:32Se iznajmuva stan. 80 m2.

Se iznajmuva stan. 80 m2. Jugoistok. Dve golemi sobi.(dnevna I spalna...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 јул 16:03Se izdava stan

Se izdava stan opremen inf na br 075552166


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 јул 18:58Se izdava renoviran stan

Se izdava za podolg vremenski period renoviran, kompletno namesten st...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 јул 14:40Baram da kupam

Baram da kupam ednosoben prosiren ili dvosoben stan po moznost na vto...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 16:28se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo sentar so dve spalni sobi vo kuka so poseben vlez


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јун 11:39Стан под кирија во центар на Прилеп

Се изнајмува стан под кирија во центар на Прилеп. Може и за попладне...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мај 21:11Se prodava stan

Se prodava Stan 90 m 2, za informacii i kontact na telefonskiot broj ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 мај 19:30Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan vo nas Tocila,informcaii na 077872203


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 мај 19:30se izdava stan vo naselba tocila

Se izdava stan vo naselba tocila,na 2ri kat.


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 мај 19:38Baram stan pod kirija vo Tocila

Baram stan pod kirija vo naselba Tocila do 4ti kat, cena po dogovor, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 апр 20:25STAN VO TOCILA ILI BONCEJCA

BARAM STAN VO TOCILA ILI BONCEJCA DO 450e m2


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мар 19:33Се изнајмува стан во строг центар во Прилеп

Се изнајмува стан во строг центар во Прилеп. Цена по договор Контак...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 мар 22:03Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам