Прилеп
                           
200 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam garsonjera vo Prilep

Kupuvam garsonjera vo Prilep, lokacijata ne e vazna


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 18:33Продажба на станови. Цени поволни

Се продаваат станови во згради во изградба на локации- Прилеп ул. Окт...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 09:15IZDAVAM STAN VO PRILEP

Se izdava namesten stan vo Prilep vo naselba Tocila od 64m2. Stanot p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 дек 11:13Ureden stan na Aleksandar Makedonski

iznajmuvame prekrasen stan na prvi kat na glaven pat Aleksandar Maked...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 дек 23:20Се изнајмува стан во Точила на 2 спрат ИТНО!

За повеќе информации јавете се на 078 334 861


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 ное 20:48Se idava

Luksuzno namesten stan vo centarot na prilep sloboden od 25-7-2019


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 ное 17:07Se iznajmuva stan za kratok prestoj

Se izdava stan za kratok prestoj, so vkluceno wi fi, parking mesto, o...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 ное 10:23Купувам Стан

Купувам Стан во центарот или окколу центарот во Прилел....Контакт тел...


150.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 окт 15:10Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo naselba Tocila. Za podetalni info. kontakt tel:...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 окт 09:54Купувам стан

Купувам стан во Прилеп до 25.000 ЕУР, со квадратура околу 50м2 и втор...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 окт 08:52Нов стан за купување

Барам да купам нов стан во Прилеп, до 40м2 . За почеток, контакт на ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 сеп 20:58SE KUPUVA STAN

Se kupuva stan do 22 000evra vo Prilep. Telefonski broj za kontakt 07...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 сеп 15:04Se prodava stan vo centar

Se prodava dvosoben stan na prv kat vo centar od 56m2 na ulica Boris ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 сеп 19:31se prodava stan vo centarf

stanot e ekstra namesten kompletno nov, ima centralno greenje ima kli...


79.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 авг 11:48Se iznajmuva

Se izdava namesten Stan vo naselba Tocila zgrada A1, stanot e na prvi...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 авг 16:35Се изнајмува стан за деловен простор во центарот на Прилеп

Се изнајмува стан за деловен простор во центар на град Прилеп, на прв...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 авг 11:37Се купува стан во Точила на 2 или 3 спрат ИТНО!

Се купува стан во Точила на 2 или 3 спрат ИТНО! за повеќе информации ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 јул 22:06Se prodava stan

Stanot e na 6 sprat,renoviran.informacii na 071 369 567 Goce


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јун 11:28Se prodava stan vo centarot na Prilep

Se prodava stan vo strogiot centar na Prilep vo zgrada Fortuna .Cena ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 15:17Se prodava stan

HITNO se prodava stan vo Tocila.Informacii na telefon 075623407 ili F...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 мај 18:19stan vo prilep

Prodavam nov stan vo centarot na Prilep pozadi Komercijalna Banka - ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 мај 20:00Ексклузивни стан во центарот на Прилеп.

Ексклузивни станови во центарот на Прилеп. Повеќе информации: 07...


590 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 апр 15:52Se izdava nov stan do Hotel Lipa

Komplet namesten so nov enterier


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 апр 14:49Ексклузивни станови во центарот на Прилеп.

ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП. ————————————————————— По...


640 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 апр 19:35Baram stan pod naem

Baram pomal stan pod naem za podolg vremenski period za edno lice


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мар 13:37Ексклузивен еднособен стан во Прилеп.

Ексклузивен еднособен стан во Прилеп. Повеќе информации: 0753822...


650 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 фев 11:29se prodava

se prodava stan vo tocila nakrsi ucilisteto cena 35000e na prv sprat ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 фев 18:35Se izdava

Se izdava stan vo naselba Tocila na vtori kat, zdraga K2a. Stanot e k...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 фев 22:02Купувам стан до 15 000

Купувам стан до 15 000 евра.


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 јан 22:44Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan kaj Visne gradinkata.Informacii posle 17h.


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 ное 19:05Se izdava stan za deloven prostor

Se izdava delovnio prostor od notarskata i advokatskata kancelarija n...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 окт 21:15IZNAJMUVAM NOV STAN VO STROG CENTAR

62m2,nov .Sodrzi dneven prestoj , trpezarija ,kujna spalna.kapatilo.b...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 окт 19:04Se izdava prazen stan

Se izdava dvosoben prazen stan. Kupatiloto e opremeno. Se izdava sa...


5.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 окт 17:53Stan(duplex) vo centarot na Prilep

Stanot e duplex no gorniot sprat ne e osposoben..t.e.ostaveno e da se...


60.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 сеп 14:38Se prodava renoviran stan vo Prilep

Se prodava renoviran i opremen stan vednsh vseliv so kvadratura 33 m2...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 сеп 14:03Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan 64 kvadrati nad bolnica vo Prilep. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 сеп 17:46SE PRODAVA STAN VO OHRID, NOVA ZGRADA NA 5min OD CENTAR

Се продава стан во Охрид на 5минути од центар,зградата е из...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 12:19See izdrava namesten stan

See izdrava namesten stan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 авг 19:26Se iznajmuva nov stan nasproti postata

Nov kompletno opremen so nov mebel


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јул 18:38ИТНО СЕ ИЗДАВА

Се издава целосно опремен стан 90м2, во строг центар на Прилеп. За по...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 јул 12:05Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам