374 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во месноста САРИКА

Се продава нива во областа Сарика-Прилеп, приказ на сликите каде се н...


1 €
или предлог цена
23 јун 18:09se prodava niva

se prodavaat dve nivi ednata 3300m2 drugata 1800me2 i dvete vo atarot...


1 €
или предлог цена
23 јун 15:41Се продава нива во С. Галичани (Прилепско)

Се продава нива во село Галичани (Прилеп), 11.8 декари. Број на парце...


По Договор
или предлог цена
23 јун 15:12SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari, odalecena od gradot 2/km se naogja na nov...


3.500 €
или предлог цена
23 јун 14:05PLAC ZA KUKA (CENTAR)

Плацот (220 м2, КП 18348) е на улицa Менде Бошкоски Бр. 2/а. Комунали...


20.000 €
или предлог цена
22 јун 10:19Kupivam niva

Kupuvam zemjodelsko zemjiste 2-3 dekari vo blizina na Prilep. Da ima ...


123 €
или предлог цена
22 јун 00:02Se prodava NIVA (Leniski most)

Se prodava nova od 9500m2 na atraktivna lokacija na glaven pat. Pred ...


По Договор
или предлог цена
21 јун 22:05Se prodava ili izdava niva vo varos karsi stibera marketo

Se prodava niva od 2.3dekari I 3.3dekari nivata e razdelena so Malo d...


500 МКД
или предлог цена
21 јун 19:48Земјиште во Прилеп

Земјиште во место Точила во Прилеп (парцела бр. 5794), во близина на ...


50 €
или предлог цена
21 јун 13:46СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА

Се издава или продава градежно земјиште со изграден деловен објект на...


100 €
или предлог цена
20 јун 14:42gradezna parcela pogodna za izradba na kuka

mestoto se naoga na ulica savska ( zabino malo) ima izgradeno legalen...


15.000 €
или предлог цена
19 јун 22:24PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
19 јун 14:01GRADEZNO ZEMJISHTE

Se prodaat dve parceli so KP 5120/1 i 5120/3 vo Varosh na ul.Borka Lo...


10.000 €
или предлог цена
19 јун 14:01NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
19 јун 14:00Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


По Договор
или предлог цена
19 јун 11:34Se izdava niva

Se izdava niva vo blizina na silosite kaj Zito Prilep. Nivata e 3 dek...


5.000 МКД
или предлог цена
18 јун 15:27Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
18 јун 14:19Niva (plac) Novo Lagovo

Се продава нива во Ново Лагово 2140м2 Нивата има погодна логација по...


По Договор
или предлог цена
17 јун 17:11Нива (Плац)

Се продава нива 23329м2 Нивата се наоѓа во атарот на селото Старо Л...


По Договор
или предлог цена
17 јун 17:11Поволни парцели во атар на Ново Лагово

Се продаваат 2/3 со јасна позната страна , и решено имотно правни раб...


111.111 €
или предлог цена
17 јун 17:11Se prodava niva 2 klasa na vikano mesto orusica

Se prodava niva 2 klasa na viknato mesto orusica.Katastarska Parcela-...


350 €
или предлог цена
17 јун 15:45Plac 4000 m2 vo Industriska zona na Krusevski pat

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce ba...


1 МКД
или предлог цена
17 јун 11:38Se prodava zemjiste 10 dekari POVOLNO

Se prodava zemjiste vo selo obrsani vednas pokraj patot na ekskluziv...


39.992 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
39.993 €
Кривогаштани / Прилеп

Плацеви и Ниви

17 јун 08:33plac

plac 1400 kvadrati so asvaltiran pat na vlezo vo Prilep so cist imot...


1 €
или предлог цена
16 јун 19:49SE PRODAVA PLAC

Se prodava plac za gradezni ili zemjodelski celi so golemina od 1300m...


20 €
или предлог цена
16 јун 15:50Se IZDAVA ili PRODAVA PLAC

Se prodava plac 1800m2 mozi i pomala kvadratura kolku sho vie potrebn...


1 €
или предлог цена
16 јун 11:43PLAC KAJ CARINATA/ZELEZNICKA ST.

SE PRODAVA PLAC DO ZELEZNICKATA I NOVATA AVTOBUSKA STANICA OD 635M2 N...


58.000 €
или предлог цена
14 јун 00:17Се издава нива 8500м2

Се продава или издава нива прва класа 8500м2 во близината на варош и ...


1 €
или предлог цена
13 јун 12:15SE IZDAVA NIVA VAROSH SIROK PAT 2500m2

SE IZDAVA NIVA VO VAROSH SIROK PAT 300 METRA OD GLAVNIOT ASFALTEN PA...


5.500 МКД
или предлог цена
11 јун 20:44nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo star...


1 €
или предлог цена
10 јун 09:27Се продава нива во населба Варош во Прилеп.

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по квадрат.


2 €
или предлог цена
08 јун 05:47Niva vo Prilep, vo industriska zona, 5500m2

Se prodava niva od 5500m2, vo industriska zona,vednas do samiot pat.N...


7 €
или предлог цена
06 јун 20:43Се продаваат градежни земјишта

Се продаваат следниве градежни земјишта 1. Градежно земјиште на ул...


1 €
или предлог цена
06 јун 19:45Se prodava plac 1335 m2

Se naojga vo naselba Kuzman vo prilep pod avtopatot cena : 10e m2 ...


10 €
или предлог цена
05 јун 17:02nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
03 јун 00:17INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
02 јун 17:16Se prodava plac ili se bara investitor

Se prodava plac zad prilepska pivarnica ili se bara investitor


1 €
или предлог цена
02 јун 12:21Se prodava gradezen plac vo Prilep

Se prodava gradezen plac vo Prilep, vo industriska zona ul. Karpalak....


25 €
или предлог цена
02 јун 11:34Se Prodava Plac

Placot se naogja na ulica: "F. Gora". Tel. 076 460 319 075 54...


По Договор
или предлог цена
01 јун 17:52Ekstra Plac Prilep

Se prodava ekstra gradezen plac od 6900m2 Placot mozi da se deli Se...


1 €
или предлог цена
01 јун 11:03Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам