377 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC KAJ CARINATA/ZELEZNICKA ST.

SE PRODAVA PLAC DO ZELEZNICKATA I NOVATA AVTOBUSKA STANICA OD 635M2 N...


58.000 €
или предлог цена
14 јун 00:17Се издава нива 8500м2

Се продава или издава нива прва класа 8500м2 во близината на варош и ...


1 €
или предлог цена
13 јун 12:15SE IZDAVA NIVA VAROSH SIROK PAT 2500m2

SE IZDAVA NIVA VO VAROSH SIROK PAT 300 METRA OD GLAVNIOT ASFALTEN PA...


5.500 МКД
или предлог цена
11 јун 20:44nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo star...


1 €
или предлог цена
10 јун 09:27Niva vo Prilep, vo industriska zona, 5500m2

Se prodava niva od 5500m2, vo industriska zona,vednas do samiot pat.N...


7 €
или предлог цена
06 јун 20:43nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
03 јун 00:17INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
02 јун 17:16Se prodava gradezen plac vo Prilep

Se prodava gradezen plac vo Prilep, vo industriska zona ul. Karpalak....


25 €
или предлог цена
02 јун 11:34Se Prodava Plac

Placot se naogja na ulica: "F. Gora". Tel. 076 460 319 075 54...


По Договор
или предлог цена
01 јун 17:52Ekstra Plac Prilep

Se prodava ekstra gradezen plac od 6900m2 Placot mozi da se deli Se...


1 €
или предлог цена
01 јун 11:03Atraktiven Plac 6200 m2 Prilep

Se Prodava Atraktiven Plac Za Gradba Na Izlezo Od Prilep Prema Lukoil...


1 €
или предлог цена
01 јун 11:03Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште со површина од 2 декари предвидено за гр...


1 €
или предлог цена
30 мај 23:43SE PRODAVA NIVA VO DEBRESTE, PRILEP 2471m2

Se prodava niva vo selo Debreste so cista dokumentacija i imoten list...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

30 мај 10:43izdabanje Prodavanje

Izdavam Prodavam nivi pod naem vo selo Slepce Prilep za sadenje tutun...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

29 мај 16:41Se prodava niva 5.5 dekari varos

Se prodava niva 5.5 dekari varos od drugata strana na MARKETO Stibera...


10.000 €
или предлог цена
28 мај 20:24Се издава нива под кирија ШАТОРОВ КАМЕН

Местоположбата на нивата можи да се види на сликата, квадратурата изн...


4.000 МКД
или предлог цена
27 мај 13:48Se prodava plac kaj Salida od 450m2

Placot e vlezen vo detalen urbanisticki plan so dozvola za gradba P 2...


1 €
или предлог цена
26 мај 23:29Se prodava niva vo Prilep 17 850 m2

Se prodava niva vo Prilep, Industriska zona, Dolno sadovo, na stariot...


6 €
или предлог цена
25 мај 11:49Нива во градежен реон

Се продава нива во градежен реон, на самиот пат Прилеп-Битола, 1 км о...


13 €
или предлог цена
25 мај 08:24Obrabotlivi nivi

Локација: Долнени, Прилеп Површина: 6862 Se prodava nedvizen imot (ni...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

24 мај 09:40Prodavam 3 placa kaj ezero

Prodavam 3 placa od 1000 2000 I 5500 kaj ezeroto blizu do cesmata ce...


2 €
или предлог цена
22 мај 22:30SE PRODAVA ZEMJISTE 4500 M2 VO INDUSTRISKA ZONA

GRADEZEN PLAC VO INDUSTRISKA ZONA NASPROTI CIGARNATA FABRIKA ...


1 €
или предлог цена
21 мај 09:31SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA NIVA OD 3 DEKARI VO VAROS MESTO VIKANO BREVCINA so 3 saht...


По Договор
или предлог цена
20 мај 18:25Plac/niva s.Ropotovo Prilep Debreste

Placot se naoga na izlezot od seloto prema s.Debreshte na patot Prile...


9 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

19 мај 13:09Plac/Niva s.Ropotovo

Se prodava niva/plac vo s.Ropotovo na samiot pat Prilep Mak Brod na i...


9 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

19 мај 13:09Se izdavaat hali i plac

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat vo...


По Договор
или предлог цена
19 мај 10:44nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro...


1 €
или предлог цена
18 мај 22:00Se prodava parcela / zemijste

Se prodava parcela-zemijste na magistralniot pat Prilep-Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
17 мај 06:32SE PRODAVAAT PLACEVI VO PRILEP MESTO SARIHA

070 575 454 070 575 454 070 575 454 ulica frushka gora ...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:13Kuka so plac legalizirani

Se prodava legalizirana kuka so zemjiste vo urbanizirano podracje vo ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Плацеви и Ниви

13 мај 20:51СЕ ПРОДАВА плац за викендица

Се продава плац за викендица со стара викендичка и стари распаднати о...


12 €
или предлог цена
07 мај 16:23Niva vo Povodenici

Se prodava niva na patot za ezeroto 3.6 dekari so karabina(vikendica)...


1 €
или предлог цена
07 мај 10:22KUKJA SO DVORNO MESTO I NIVI

Kukja so dvorno mesto od 1200m2 vo s.Trojkrsti; obrabotlivo zemjiste ...


1 МКД
или предлог цена
06 мај 22:26gradezen plac vo industriska zona

se prodavaat dva gradezeni placevi od 5300m2 i 4500m2 vo industris...


11 €
или предлог цена
04 мај 09:11Se izdava niva / Се издава нива

Se izdava niva vo industriska zona Varos nasproti Stibera so obrabotl...


1.500 МКД
или предлог цена
28 апр 13:08Niva vo novo lagovo

Nivata e vo novo lagovo so hidrosistem vo nea se prodava i se iznajmu...


1 €
или предлог цена
27 апр 14:10Niva 3000 m2 Debreste

Se prodava niva / plac od 3000m2 so imoten list, vo s.Debreste optina...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

22 апр 13:01Нива,парцела

Се продава нива,парцела со вкупна површина од 23329 м2 во село с.Лаго...


1 €
или предлог цена
19 апр 18:03Se prodava imot vo s.Leniste do asvaltniot pat

1 obiekt so priklucena elektricna energija 600m2 Livada 800m2


По Договор
или предлог цена
18 апр 23:34nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro...


1 €
или предлог цена
17 апр 15:33Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам