374 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava gradezen plac vo Prilep

Indsutriska zona ul. Karpalak KP 5740, IMOTEN LIST 2301 Se naogja d...


1 €
или предлог цена
01 апр 12:01Se izdavaat poveke nivi vo selo Vrbjani

Se izdavaat poveke nivi vo selo Vrbjani, pogodni za sadenje na tutun ...


2 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Плацеви и Ниви

30 мар 16:30se prodava niva

nivata se najduva vo mesnosta begova livada po patot prilep krusevo o...


1 МКД
или предлог цена
29 мар 21:05СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац со локација на излезот од Прилеп према Плетвар,со пов...


По Договор
или предлог цена
29 мар 08:56Нива

Се продава нива 5300 м2 на автопатот за Битола 400 мт од Салида од ле...


По Договор
или предлог цена
28 мар 20:03Se prodavaat dve nivi

Se prodavaat dve nivi Ednata se najduva vo mestoto POVODENICI i e so...


По Договор
или предлог цена
28 мар 17:55nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo staro lagovo i selo...


1 €
или предлог цена
26 мар 11:49Baram Investitor za gradba na etno restoran

baram investitor za gradba na etno restoran raspolagam so 23.000 m2 ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 18:54Се продаваат ниви

Се продаваат 4 обработливи ниви со вкупна површина од 29 декари во се...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

21 мар 23:52Нива

Земиоделско земјиште 4,8 декари,во месноста по воденици ( по патот за...


1 €
или предлог цена
21 мар 15:41PLAC VO PRILEP STROG CENTAR

Se prodava gradezns parcela vo strog centar na Prilep za izgradba na ...


1 €
или предлог цена
20 мар 23:13Lozje kratilosija

Se izdava ili prodava niva so zasadeno lozje vranec i kratosija 2.3 d...


1 €
или предлог цена
13 мар 10:51NIVA VO IND.ZONA,POKRAJ PAT

Niva nasproti tehnicki pregled Alfa Auto,direktno pokraj patot....Shi...


6 €
или предлог цена
06 мар 16:05prodavam zemjiste

prodavam zemjisna povrsina 6800 metri kvadratni na potez pomegju sel...


9 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

04 мар 09:21Се продава викендица со нива

Се продава викендица 51м2 и нива 631м2 на излезот од Прилеп кон Плет...


1 €
или предлог цена
03 мар 15:53Kupuvam plac Povodenici ili Markova cesma

Kupuvam plac do 500m2 vo mesnosta povodenici ili markova cesma. 0753...


2 €
или предлог цена
03 мар 10:38nivi

se prodavaat nivi vo selo vrbjani s. seleverci s. staro lagovo prilep...


1 €
или предлог цена
01 мар 12:49Se izdava niva 5 dekari

Se izdava niva 5 dekari pogodna za tutun so hidrosistem na istata te....


1 €
или предлог цена
01 мар 12:47Се продава нива во ново лагово

продавам нива од 2300м2 во населбата со викендички на патот за Галича...


2 МКД
или предлог цена
24 фев 16:30debreste

Mesto vikano trstenik 6000€


6.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

22 фев 21:35Се продава повеќе наменско земјиште на атрактивна локација!!

Намена: Г-лесна индустрија и сервисни дејности Површина: вкупно 3.99...


12 €
или предлог цена
18 фев 14:06Се продава нива од 1600 m2

Се продава нива од 1600 метри квадратни со една шахта од хидросистем,...


4.800 €
или предлог цена
14 фев 13:42nivi pod kirija

se izdavat nivi so hidrosistem vo geran POGODNI ZA TUTUN


1.111 €
или предлог цена
12 фев 13:59Купувам земјиште во Мариово

Купувам обработливо или не обработливо земјиште во Мариово може да им...


1 €
или предлог цена
11 фев 19:50Se prodava niva

Se peodava niva vo novo lagovo posle romansa. 6 dekari


1 €
или предлог цена
07 фев 20:04SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


1 €
или предлог цена
07 фев 16:30Se prodava plac 2800 m2

Se prodava plac 2800 m2 vo industriska zona do elit kafe cena 9 evra ...


8 €
или предлог цена
07 фев 14:53Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava lokacija vo Industriska Zona prema Krushevo. Vo blizina ...


1 €
или предлог цена
04 фев 23:20nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo star...


1 €
или предлог цена
04 фев 16:28se prodava niva vo s.MAZUCISTE

Nivata se najduva vo atarot na s.MAZUCITE na glavniot pat PRILEP-M.BR...


10.000 €
или предлог цена
31 јан 13:33Se izdava niva pod kirija 4300m2

Nivata e posle fabrikata biljana.. Begova livada


1 €
или предлог цена
29 јан 11:30RASADNIK VO SARIKA VO PRILEP

rasadnik vo sarika nad obikolniot pat 6500m2 slobodan 0782332175


300 МКД
или предлог цена
28 јан 22:19NIVI VO PRILEP

SE PRODAVA NIVA VO SARIKA NAD OBIKOLNICATA 3500 M2 SLOBODAN 078232...


100 МКД
или предлог цена
28 јан 22:18NIVA VO PRILEP

NIVA VO PRILEP MESTO CARDAK NAD MARKO CESHMA NIVATA E 17000 M2 SLOB...


100 МКД
или предлог цена
28 јан 22:182 ниви викано место Крбла позади Прилепска Пивара

075/206-980 Се продаваат две ниви 611m2 и 833m2 со опис градежно неи...


1 €
или предлог цена
28 јан 09:23SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


10 €
или предлог цена
24 јан 20:06SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


12 €
или предлог цена
22 јан 12:34Niva vo Staro lagovo

Se prodavaat tri parceli so vkupna povrsina od 16.000 m2 pogodna za p...


3 €
или предлог цена
20 јан 22:34Se prodava niva 8000m2. 1evro m2

Celosno zagradena niva. Se naoga gorno sadovo vo blizina na cesmata k...


8.000 €
или предлог цена
20 јан 10:11GRADEZEN PLAC VO PRILEP CENTAR

SE PRODAVA GRADEZNA PARCELA OD 900m2 VO STROG CENTAR NA PRILEP ZA IZG...


1 €
или предлог цена
19 јан 19:29Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам