377 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


10 €
или предлог цена
24 јан 20:06SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


12 €
или предлог цена
22 јан 12:34Niva vo Staro lagovo

Se prodavaat tri parceli so vkupna povrsina od 16.000 m2 pogodna za p...


3 €
или предлог цена
20 јан 22:34Se prodava niva 8000m2. 1evro m2

Celosno zagradena niva. Se naoga gorno sadovo vo blizina na cesmata k...


8.000 €
или предлог цена
20 јан 10:11GRADEZEN PLAC VO PRILEP CENTAR

SE PRODAVA GRADEZNA PARCELA OD 900m2 VO STROG CENTAR NA PRILEP ZA IZG...


1 €
или предлог цена
19 јан 19:29Se prodavaat nivi

Se prodavaat nivi so katastarski broevi 4421/1 2753/5 2679 DIMKO 076...


По Договор
или предлог цена
17 јан 20:05Нива 6 декари - Бабачаир

Се продава нива 4 декари, Бабачаир, кај фабриката за сувомеснато „СУК...


1 МКД
или предлог цена
16 јан 14:45nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci. selo sta...


1 €
или предлог цена
14 јан 17:00Parcela, niva od 5 dekari

Se prodava niva vo mesto vikano Karatas, mnogu blisku do Prilep, vedn...


По Договор
или предлог цена
06 јан 20:27nivi

se prodavaaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci selo sta...


1 €
или предлог цена
03 јан 11:09Plac vo Prilep, pod kasarnata

Plac za gradba 3000m2, se prodava 1/6-500m2 IL 17712 KP 1019


5.000 €
или предлог цена
31 дек 06:15Se prodava niva vo kriva reka Prilep do precistitelna stanic

Se prodava niva vo mesnosta kriva reka Prilep. Nivata e 7500 m2 i e n...


1 €
или предлог цена
29 дек 22:48Se prodava niva 400 m od avtopat

Se prodava niva od 3,196 m2, vo mesto vikano Gorno Sadovo, na 4 km od...


3.500 €
или предлог цена
25 дек 23:25se prodavaat nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
24 дек 21:42Се продава земјиште во Житоше

Се продава земјиште од 1000м2 во с.Житоше, заградено и расчистено. Ме...


80.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

23 дек 10:55prodavam niva

Prodavdam niva vo mesto Topolka (brevcinja)vo Varos,Prilep.nivata e ...


2 €
или предлог цена
20 дек 17:39Parceli / placevi vo Pletvar

Se prodavaat placevi vo Pletvar na razlichni atraktivni lokacii i so ...


3 €
или предлог цена
17 дек 12:28Niva

Se prodava Niva na obikolniot pat PRILEL-BITOLA na 300m od kluckata ...


1 €
или предлог цена
14 дек 19:03nivi prilep

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci. selo sta...


1 €
или предлог цена
12 дек 21:54Се продава земјиште

Се продава земјиште на самиот влез во селото Кривогаштани на патот за...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Плацеви и Ниви

11 дек 15:40Ниви во Тополчани

Продавам ниви во Топлчани - КП 1639 - 458м2 - КП 1765 - 729м2 -...


92 МКД
или предлог цена
06 дек 23:02Нива во Тополчани

Продавам нива на автопат кај Тополчани со маркица за градба.


1 МКД
или предлог цена
06 дек 23:02Niva

Se prodavaat nivi vo s.Sheleverci. Poveke informacii na tel:072 268 9...


По Договор
или предлог цена
05 дек 10:50Legalizirana Vikendica Vo Novo Lagovo

Vikendicata ima dva bunari so ziva voda mozi da se vidi vikendicata ...


По Договор
или предлог цена
03 дек 23:11Nivi prilep

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci. selo sta...


1 МКД
или предлог цена
03 дек 18:10ITNO ! Se prodavaEKSKLUZIVEN plac od 86000m2 - 1,7eur/m2

ITNO Se prodava ekskluziven plac od 86.062m2- 8,6 hektari po EKSKLUZ...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

29 ное 20:47Se prodava Zemjiste kaj Mogilata vo Prilep

KP 23309 , 2000m2. Vo blizina na Akva park Salida. Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
24 ное 11:34Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva Begova Livada vo industriska zona vednas pokraj pato...


По Договор
или предлог цена
23 ное 10:32Под Канал

Се продава ливада во катастарска општина: Подвис. Број на парцела: 68...


3.150 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

15 ное 19:31Коливада

Се продава нива во катастарска општина: Житоше. Број на парцела: 1407...


2.600 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

15 ное 19:28Браница

Се продава нива во катастарска оштина: Житоше. Број на парцела: 1239,...


3.600 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

15 ное 19:25Лозје

Се продава нива во катастарска општина: Житоше. Број на парцела 217, ...


1.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

15 ное 19:21Меѓа

Се продава нива во катастарска општина: Житоше. Број на парцела: 368....


5.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

15 ное 19:19Меѓа

Се продава нива во Катастарска општина: Житоше. Број на парцела: 636,...


2.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

15 ное 19:15Ниви во Новоселани на топ локација

Се продаваат две ниви во Новоселани, општина Долнени. Едната нива е о...


2 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

12 ное 21:56Се издава нива зад млекара Софија во населба Варош

Се издава нива во индустриска зона населба Варош зад млекара Софија ...


3.000 МКД
или предлог цена
12 ное 19:26Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona

Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona , nasproti Zito Pril...


По Договор
или предлог цена
17 окт 21:40Prodavam niva

Niva vo selo galicani


2.000 €
или предлог цена
14 окт 13:41baram da kupam plac vo Ohrid

baram da kupam urbaniziran plac vo Ohrid so gradezna dozvola od 400-7...


30.000 €
или предлог цена
28 сеп 14:48Dvorno mesto

Se prodava dvorno mesto na ul. Lenin br. 18 vo centarot na gradot, vo...


80.000 €
или предлог цена
23 сеп 18:01Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам