Прилеп
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz sprinter 315 8+1 maxii

Mercedes-Benz SPRINTER maxii 315cdi 8+1 orginal patnicko Na fizic...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

29 јун 13:29FORD TRANSIT

BRANIK SPOJLER NOF ZA FORD TRANSIT OD NOVITE EKSTRA CENA


150 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

29 јун 11:42Iveco Daily 3.0

Kombeto e donesena od svajcarija so vozenje i plateni se site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 јун 09:40kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 јун 18:03Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 јун 13:49Iveko kombe 97g. 2.7d ladnjace za parno

Ispravno..


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 јун 20:13Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 јун 10:35iveco frigo

iveco frigo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јун 21:57MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA 2.2 MOTOR - 110 KW . SO REALNI KILOME...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 13:00FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 13:00FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI

Топ состојба!!! Не се увезени, имаме 2 исти.


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 13:00Menjac vito 4×4 115 i oatanato zglobovi

Menjac za vito 2006 115 reduktor zglobovi drzaci za na motor i kardan...


77 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

20 јун 12:09Vito 115 cdi 2007

Patnicko 8+1 sedista ima samo 5 orginal kilometraza od ch uvezeno eks...


7.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

20 јун 12:08Mercedes-Benz Sprinter 416

Mercedes-Benz Sprinter 416 so 23 sedista. Proizvedeno 2002 godina. ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 10:40Zmaj 142

Se prodava kombajn Zmaj 142 vo odlicna sostojba spremen za zetva so s...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

19 јун 22:02Sprinter 516 maxii

Mercedes-Benz SPRINTER 516 Maxii 516 4600kg 💥KLIMA💥 2011god eur...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

16 јун 17:06Sprinter 316 416 maxi

Sprinter 416 maxii 4.30 tovaren prostor 120kw 163ps 2.2 Klima Tem...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

16 јун 17:06Se prodavaat delovi za motor za renault master dci 2.2 i 2.5

Delovite se za kombe site se ispravni za poveke info 070 455 391


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 јун 14:21Se prodava dekla za renault master 2.2 ili 2.5

Deklata e vo ispravna sostojba ramna e so garancija izvadena e od ren...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 јун 14:21Peugeot Boxer -08

Peugeot Boxer 2008 3.0 мотор 160кс. Комбето има предна и задна клим...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:27Седишта за Спринтер и Пежо Боксер

Одлично сочувани предни седишта од Пежо Боксер 2008 и Мерцедес Спринт...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:27Mercedes Sprinter 313 2004

Се продава Mercedes Sprinter 313 2004 година. - 18+1 седиште на соо...


6.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:27Тахограф Stoneridge Electronics

Тахограф Stoneridge Electronics Veeder Root Top Speed 180km/h ...


180 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:26Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

09 јун 17:36KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 јун 00:07se za vw t3 transporter

se od limarija do mehanika dokumenti


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 јун 00:07KOMBE TRANSPORTER KUPUVAM T3

kupuvam kombina transporter t3 kako na slikive mozi i havarisani i be...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 јун 00:06vw crafter 2.5

vw crafter 2009 god 23 sedista visoko turisticki klima vebasto reta...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

31 мај 20:44Crafter Vw volkswagen

Vw crafter 2008 god so dupla klima za povise informacii na tel 070308...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

31 мај 20:43Ford transit

ford transit 2008 god so ful oprema dobro sacuvan za povise info na 0...


5.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

31 мај 20:43mercedes sprinter 616

mercedes sprinter 616 so 25 sedista 2003 god so klima vebasto info 0...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

31 мај 20:43Mercedes sprinter 313 316 2012

Mercedes-Benz SPRINTER 313 95KW 129PS 2.2motor 2012god EURO 5 Maxi...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

27 мај 10:13iveco dayli 3.0 2010 35/18

iveco dayli 3.0 2010 35/18 bez zameni .od 9 do 20 caso


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мај 18:56Ford Transit

Se prodava kombe Ford Transit vo ispravna sostojba registrirano do Se...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 мај 10:14PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


8.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мај 22:54IVECO DAILY SHLEP VOZILO 35S17 2010GOD

3.0 170hp Se prodava komplet so prikolka Cena na kamionceto bez pri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мај 09:02СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ

СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ ЗА ДЕТАЛИ ЗВОНЕТЕ НА 0...


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 08:15Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 22:48Menuvac za Fiat Ducato 2.3 JTD 2007

Menuvacot e so 6 brzini


700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 02:36KUKA ZA MERCEDES KOMBE

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мај 22:51Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам