Прилеп
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen c25 za delovi

Delovi za c25 i fiat dukato 070 517 007


25 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

15 фев 16:10Ford Transit 8+1 Ima KLIMA!!!!

Registriran servisiran Extra sostojba


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

15 фев 14:56kabina za iveco 2011

kabina za iveco 2011 bez potreba ne se javuvaj od 9 do 20 casot


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 фев 09:29MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA 2.2 MOTOR - 110 KW . SO REALNI KILO...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 фев 09:44Sprinter 316 maxi

Mercedes sprinter maxi 4.30tovaren prostor 316 2.2motor 120kw 163ps...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

11 фев 15:58Renault Master

Se prodava Renault Master,2018 godina,so krevet,pominati 200.000 kilo...


20.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

08 фев 13:20Mercedes sprinter

Sprnter 416 maxi 120kw 163ps 2012godina euro 5 So klima Salter ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

01 фев 11:04Iveco

Se prodava Iveco 2001 godina so 23 sedista registrirano. Cena po dogo...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 фев 08:42FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 јан 11:31Mercedes 313 2011god EURO 5

Mercedes 313 cdi maxi 2011godina EURO 5 Registracija do 11-2022 4...


10 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

21 јан 12:28Volkswagen Crafter

Vo odlicna sostojba Neregistriran 075425604


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јан 11:13Mercedes 315 CDI SPRINTER

Mercedes 315 maxi 2009 godina Plateni site davacki do registracij...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

18 јан 10:43Zastava neretva

Se prodava zastava neretva 84 god so 30 sedista vo sobrajkajna vo sup...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 јан 19:13Iveco polovni delovi

Delovi za iveco 2000 do 2006 Inf na 078290121


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 јан 16:29Sprinter 316 416 maxi

Sprinter 416 maxii 120kw 163ps Klima Tempomat 2012godina euro 5 ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

12 јан 12:06Mercedes sprinter 316 maxi 2011

Se prodava Sprinter 316 120kw 163ps 2.2 motor 2011godina Eur...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

09 јан 15:13Fiat dukato

Dukato 2.8 idtd 1999god Povejce inf na 078290121


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 јан 21:30Volkswagen LT35

Volkswagen LT 35 2.5 tdi 2006 god Ve molam bez zamena Mob...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 јан 13:49Fiat dukato

Fiat dukato 2.8 idtd 1999 godina Povejce inf na 078290121


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 јан 08:07PEUGEOT BOXER 2.2 2009god MAXI

Prodavam Peugeot Boxer 2009 god 2.2 120 ks Registrirano do 25-1...


7.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

06 јан 14:28Fiat Ducato 2.5tdi NA DELOVI 989

Ducato 1999god NA DELOVI rabotno vreme Pon-Sab 08-17h 078425790


11 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 јан 08:19iveco deyli delovi 40/10

iveco deyli delovi 40/10 samo na delovi .


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 дек 16:56Ford Transit 2008

Se prodava Ford Transit 2008 godina. Voziloto e vo odlicna sosotjba b...


5.750 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 дек 17:05Fiat Ducato 120 multijet

Se prodava Fiat Ducato 120 Multijet poradi obnova na vozen park. Vozi...


5.850 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 дек 17:04Citroen c25 za delovi

Za delovi Info 075 876 284


25 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

21 дек 10:38Vw Crafter

Vw crafrer kamionet 2009 god so klima top za povise info 078242806ili...


70.259.506 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

14 дек 13:16Mercedes sprinter 316 maxi 8+1

Se prodava Mercedes Benz 316 2.2 120kw 163ps 2011god 130ilja...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

13 дек 09:55Ford tranzit 2.0tdci 63kw

Reg cela godina Nova set lamela Novi gumi Servis kompleten Vozil...


4.400 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

09 дек 19:34FORD TRANSIT

Se prodava Ford transit tovarno proizvedeno 2010 godina, uvoz od Germ...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 дек 14:24Sprinter 316 maxi xxl

Se prodava 316 120kw 163ps 2012godina Od najdolgite xxl Se p...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

05 дек 19:47Sprinter 316 kombi 2009 8+1 maxi

Sprinter 316 od germanija uvezen Imam povekje modeli 2011-2012 1...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

03 дек 15:34СЕ ПРОДАВА PEUGEUT BOXER TURBO D 2.5

СЕ ПРОДАВА КОМБЕ PEUGEOT BOXER TURBO D 2.5, ТОВАРНО. 2000 ГОД, НОСИВО...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 ное 16:27Fiat ducato 1.9 disel za delovi

Ispravno sve za delovi


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

16 ное 14:41ford transit 8+1

Registriran servisiran redovno Dobri gumi 2005godina 2.2motor ...


3.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

09 ное 12:13Otkupuvam Iveco kombina kamioncina xavarisani

Otkupuvam Iveco kombina kamioncina xavarisani


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 ное 10:13ford transit 8+1

Se prodava na ovoj broj 070208470 Ford transit 2007 8+1 Maxii ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

07 ное 17:01Mercedes sprinter 313 maxi

Se prodava sprinter na broj 070259551 313 130ps 2.2motor 2014godina...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

07 ное 17:00Mercedes Sprinter 416 xxxl 24 sedita

Se prodava Mercedes Sprinter 416 xxxl so 24 sedista vo extra sostojba...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 окт 15:53Ford kamijonce

Se prodava L350 model 2008godina So 7sedista plus tovar 2.90 So...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

28 окт 13:51Ford transit kamijon

Se prodava L350 model 2008godina So 7sedista plus tovar 2.90 So...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

28 окт 13:50Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам