Прилеп
                   
2806 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT B7 2.0 TDI 170KS

SE PRODAVA VW PASSAT 2.0 TDI 170 KS HIGHLINE VO PERFEKTNA SOSTOJBA, N...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Прилеп

Автомобили

27 јун 10:29Промовирано

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI 55KW 2008 GODINA

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI SO 55KW 2008GOD SO PLATENI DAVACKI DO REG


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 јун 10:14Промовирано

Opel Astra 1.6i Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭OPEL Astra 1.6i🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 77kw 2006god 198...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јун 06:20Промовирано

BMW 530 DIZEL

Bmw 530 dizel 99 god full oprema registriran moze zamena so moja dopl...


1.999 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 08:41FORD MONDEO 2003 2.0 TDCI

Ford mondeo 2003 2.0 96kW 131ks Registrirana do 9.2022 4 novi gumi m ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 08:36Ford Mondeo 2.0 Benz/Plin

Se prodava Ford Mondeo 2.0 Benzin/Plin so Ates Ispravna sostojba ...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:31Mercedes C200 2.2

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, неувезуван ...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:30VOLVO XC60 CARINETA

Volvo XC 60 mozi zamena ZA AUTOMATIK MALA KOLA Ili poluprikolka nad ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:28Пежо 308 SW

Регистрирано за 7 патници. Затемнети стакла. Електрика на ретрови...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:00Ford fiesta

Ford fiesta 1.4 benzin/plin Atest Napraven e golem servis rebrasti,z...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 07:48VW Lupo 1.0 kako novo

VW Lupo 1.0 benzin zacuvano kako novo napraven servis ekstra sostojba...


1.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 07:39AUDI TT 1.8 Turbo benzin-plin FULL OPREMA

AUDI TT 1.8 Turbo benzin so plinski ured so atest klimatronik kozha ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 07:39BMW 320D E46 FACELIFT, Moze zamena (polo,punto,matiz,spark)

BMW 320D facelift 110kw 150ks , vo TOP SOSTOJBA , so FUL OPREMA (KLIM...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 07:32polo za delovi stranski dokumenti motor menjac

prodavam polo 1.4 44kw 2001 godina isklucivo za delovi so ful oprema ...


69 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 07:30FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006G FUL REG

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110KS 2006G FUL REGISTRIRANA GUMI NOVI MOB:078...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 07:20  НОВ ОГЛАС

vw Passat 2.0 170KS SportLine

OPREMA : -SERVO -ABS -ESP -KLIMATRONIK DVOZONSKI -BORD KOMPJUT...


5.300 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 03:59OPEL VECTRA 2003 2.2DTI REG.06.2023 NOV AKUMULATOR

OPEL VECTRA 2.2DTI 2003 CENA2400💶 MOZE ZAMENA 📲076337899📱 REGIS...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 01:28  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 2007 2.7TDI REG.05.2023 PLUS ZELEN KARTON

AUDI A6 2.7TDI 2007 CENA 6500€ MOZE ZAMENA 📲076337899📱 ✍🏻REGIST...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 01:26  НОВ ОГЛАС

ALFA ROMEO 147 1.9 8V 2008

АLFA 147 2008 1.9 8V 120KS CENA 2700€ MOZE ZAMENА 📲076337899📱 SME...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 01:23  НОВ ОГЛАС

Opel Astra 1.9 150 ks 2006 Havarisana

Kolata e havarisana i se prodava cela kako shto e komplet. 1.9 150 k...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:59VW Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP bez grebka!

Kolata e redovno odrzuvana servisirana i nikogash ne e vozena na plin...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:59SEAT IBIZA 1.4 benzin plin

Stedeni dokumenti do reg Vo odlicna sostojba


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:09Bmw 118 redizajn 2008 godina cena po dogovor

Bmw 118 dizel 2.0 redizajn Go prodavam zatoa shto sum vo germanija j...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:08Buba/Beetle v5 2.3 170 ks

Buba / Beetle 2.3 v5 170 ks 2002 godina Klima ispravna greaci ...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 22:27GOLF 6 TDI UNIKAT

info 076 505 300 2010 god reg cela god servisiran start/stop pa...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 22:27Passat CC NEUVEZUVAN

Passat cc NEUVEZUVAN kupen vo Porsche mk 2014 godina 150.000 km ...


18.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 22:27FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN

Vo odlicna sostojba sredeni dokumenti do registracija


2.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 22:25VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan na delovi 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

28 јун 22:10VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan 2002 na delovi 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

28 јун 22:10Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002god.

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002 godina. 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

28 јун 22:09DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 2000GOD

DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 110konji 2000GOD. GI IMA SITE DELOVI 07...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

28 јун 22:09DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 2005GOD

DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 85kw automatik 2005godina 072208300


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

28 јун 22:09MERCEDES C 220 CDI 99GOD.

SE PRODAVA MERCEDES C220 CDI 99GOD 92KW REGISTRIRANA DO 6 MESEC 2022G...


2.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

28 јун 22:08Se prodava zaradi mercedes benz

Mercedesot e donesen od germanija prv gazda realni kilometri se pro...


17.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 21:58Mercedes ml 320 cdi 2008 g

Registriran servisiran top sostojba


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 21:50Mercedes c 200 cdi 2008 avangard

Nov uvoz od holandija plateni davcki do registracija ful oprema avang...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 21:50Seat cordoba 1 4 benzin 2007 g

Nov uvoz od holandija plateni davacji do registracija klima abs airbe...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 21:50Seat ibiza 1.2 tdi 2011 g

Seat ibiza 1.2 tdi 2011 g top sostojba plateni davacki do registracij...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 21:50Mercedes cls 320 cdi facelift 2008

Mercedes cls 320 cdi


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 21:50Fiat grande punto 1.3 d 2011 g euro 5

Plateni davacki do registracija nov uvoz od holandija koplet servus s...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 21:50Vw polo 1.2 benzin 2007 g

Kolata e nov uvoz od holandija plateni davcki do registracija klima a...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 21:49Tojota land cruiser 3.0 d4d 4x4 avtomatik

Dzipot e kupen mk od prv gazda ful oprema


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 21:49Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 20:59Страна 3 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам