Прилеп
                   
2806 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Прилеп

Автомобили

24 јун 14:25Промовирано

VW PASSAT B7 2.0 TDI 170KS

SE PRODAVA VW PASSAT 2.0 TDI 170 KS HIGHLINE VO PERFEKTNA SOSTOJBA, N...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Прилеп

Автомобили

27 јун 10:29Промовирано

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI 55KW 2008 GODINA

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI SO 55KW 2008GOD SO PLATENI DAVACKI DO REG


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 јун 10:14Промовирано

BMW 320d

BMW 320d 2006 163KS AVTOMATIK CENA6000€ ☎️076808374☎️ REG DO 12.05...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 09:49OPEL CORSA LIMITED EDITION

Se prodava Opel Corsa 1.7cdti LIMITED EDITION Donesena od Germanija...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 09:37SEAT IBIZA 2009 GOD.1.4TDI..2009 GOD..EKSTRA.

KLIMA EL.NA STAKLA EL NA FAROFI FABRICKO RADIO MP 3 AIRBAG 8 K...


4.050 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.100 €
Прилеп

Автомобили

28 јун 09:36zastava 850 fico 750 фичо oldtaimer yugo

prodavam zastava fico 850 proizvodstvo 1980g so originalni kilometri ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 09:22VW Bora 1.9 TDi

Prodavam vw bora 1.9 tdi so standardno nivo na oprema, reg do 04.2023...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 09:20opel monterey

bos pumpa i drugi delovi


50 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 09:19Delovi za fiat Punto seat ibiza

Delovi za fiat Punto seat ibiza mozi na delovi I celi 075-642-480


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 08:48BMW E90 320 FULL-ZAMENA

Bmw e vo odlicna sostojba registr. 3.2023.FUL oprema Novi Bandazi i G...


5.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Автомобили

28 јун 08:47FIAT PUNTO 1.2I 07god ODLICNO METAN

Kolata e vo odlicna sostojba Abs Air bag Klima Bord kompjuter El...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 08:43VW POLO 1.0I 98god PRVA BOJA

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana Reg cela godina


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 08:42OPEL CORSA 1.2i ATEST PLIN 07god ODLICNA

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana Abs Air bag Klima Atest ...


3.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 08:42OPEL CORSA 1.3CDTI 07god ODLICNA

Kolata e vo odlicna sostojba Abs Air bag Klima Bord kompjuter P...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 08:42Audi a3 2.0 140ks full led panorama

Euro kuka Ates foli 18ki al bandasi so novi gumi Panorama Led sv...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 08:24Се продава Peugeot 307 2006 HDI

Се продава пежо 307 дизел во одлична состојба регистрирано со зелен к...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 07:04Seat ibiza 1.6i Nov uvoz svajcarija

-- 🇨🇭🇨🇭SEAT IBIZA 1.6 - 16V 2007GOD. 🇨🇭 🇨🇭-- Voziloto e do...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јун 06:20Opel Astra 1.6i Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭OPEL Astra 1.6i🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 77kw 2006god 198...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јун 06:20Audi A7 3.0TDI Quattro nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭AUDI A7 3.0 TDI 245HP QUATTRO S-TRONIK🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2011g...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јун 06:20Volvo c30 2.0hdi Nov uvoz svajcarija

☆VOLVO C30 2.0hdi 100kw 136ps 2008 GODINA FABRIKA☆🇨🇭🇨🇭 OD OPR...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јун 06:20Honda Jazz 1.2i VTEC Nov uvoz svajcarija

Honda Jazz 1.2i VTEC 2009 god 68kw 178.000km Nov uvoz svajcarija🇨🇭�...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јун 06:20Touran 1.9 TDI

Se prodava vw touran 1.9 TDI 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 77 kw 105 ks 6 brzini vo su...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 05:30KIA MAGENTIS 2.0 CRDI-FULL

VOZILOTO E MNOGU STEGNATO REGISTRIRANO SERVISIRANO SO ZELEN KARTON, Z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 јун 02:11Mahindra, dzip,

Voziloto e vo odlicna sostojba 2500 cm3 4 novi gumi Servis masla,...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Прилеп

Автомобили

27 јун 22:49Se prodava unikaten FIAT 500L kako novo vozilo

Se prodava FIAT 500L, bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja, registrira...


7.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 22:24Se prodava Mini Countryman

Se prodava Mini Countryman 2.0 dizel 4x4 avtomatski menuvac, navigaci...


13.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 22:23Mercedes benz c220

Mercedesot e zacuvan redovno servisiran. Za informaciii zvonete na 07...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 22:12Opel Astra 1.4 benzin plin Karavan automatik

Opel Astra 1.4 benzin plin Karavan automatik Telefon 075 805 402


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 21:57Audi a4

Info 078302645 Robert 078302645 Robert 078302645 Ro...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 21:15AUDI A2 1.4TDI 55 KW

AUDI A2 1.4TDI 55 KW Euro 4; 5 stepen manuelen menuvac; ABS; ESP; ...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 20:31Skoda Octavia..2008

Skoda Oktavia -2008(29-12-2008) 1.4..Benzin so atestiran Plin. Plin...


2.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 18:46OPEL ASTRA H 1.6 TWINPORT COSMO EXTRA NOVA!!!

OPEL ASTRA H 1.6 TWINPORT COSMO FULL OPREMA: KLIMATRONIK , ABS , ESP ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 18:14OPEL CORSA D 1.3 CDTI EXTRA!!!

OPEL CORSA D 2008G. 1.3 CDTI 6 BRZINI EKO FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 18:13WV GOLF 6 2010 god. EXTRA NOV!!!

Wv GOLF 6 2.0 TDI 110K. EURO 5 MAXIMALNO SOCUVAN , FULL OPREMA , B...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 18:13WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 18:13MERCEDES B CLASS EXTRA NOVA KOLA!!!

MERCEDES B CLASS SO FULL OPREMA : KLIMA , ABS , ESP, ESR , 10 X AIR B...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 18:13PEZO 307 SW 2.0 HDI EXTRA!!!

PEZO 2.0 HDI FULL OPREMA: KLIMATRONIK , ABS , ESP , ESR , 10 X AIR BA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 18:13MERCEDES C180

Mercedes-Benz W205 C180 CDI 85kw(116ks) 2017 godina na proizvodstvo E...


22.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 17:48FORD FIESTA 1.25CC..BENZIN/PLIN..2007GOD..EKSTRA..

KLIMA EL.NA STAKLA EL.NA RETROVIZORI EL.NA FAROFI KOMANDI NA VOLA...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 17:33Mercedes E290 TURBODIESEL

Во добра состојба пали вози со фул опрема: Греачи на седишта Среден р...


700 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

27 јун 17:13Citroen c3

Super donesena od svajcarija


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 16:55vw passat 1.9 tdi 2005 god bkc motor 5 brzini

.passato e bez mana odlicen povejke inf i sliki javetese ili pisete v...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 јун 16:29Страна 5 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам