Прилеп
                   
337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za VOLVO euro3

Se prodava komplet vo top sostojba so garancija a moze i na delovi ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Delovi za Volvo Euro5-480

Se prodavaat delovi za Volvo Euro5-480 Motor,avtomatski menuvac,def...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Volvo euro 3 mega(Delovi)

Se prodavaat delovi za VOLVO EURO 3 MEGA Site delovi se dostapni 07...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Delovi za iveco euro5

Se prodavaat delovi za iveco euro 5, celosno ispravni:motor, menjac, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Volvo euro5 440 celo ili na delovi

Se prodava Volvo Euro5 440 celo ili na delovi,vo odlicna sostojba,sme...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02SLEP SHLEP Malibro Vlečna služba 24 ČASA

- VLEČNA SLUZBA - Vo MK i stranstvo - MOŽE plajkajne na faktura - 0...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 10:01ladnak hladnak za SCANIA 124 i visko visco

se prodava ladnak odlicna sostojba servisiran proveren so garancija z...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

06 авг 23:19Menuvam samar sedlo

menuvam samar nizok so ploca, za povisok so rebrasta ploca, samarot e...


1 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

06 авг 23:19РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА ТАМЧЕ 1

Се продаваат Половни Резервни делови за Тамче 2001, Мењач, Потисна П...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 авг 21:37MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 авг 14:12MAN TGS 26.400 Ladilnik Termoking

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.400 ✅- Ladilnik Termo King MD-2 SR ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 авг 14:12Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 авг 05:50iveco sasija 2007g

iveco sasija 2007g dupli trkala 2300cc od 9 do 19 caso. bez zam...


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 авг 05:45Scania 164l 480 2002

Vo Top sostojba. Cena 11.000evra


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.707 €
Прилеп

Камиони

05 авг 14:25Scania 142 3 osovini

Scania 142 3 osovini 2 deferencijali 420 ks Remont napraven april m...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 авг 21:03inverter 24v-220v 1000w novi

novi inverteri od 24vna220v 1000w prajcame po kargo niz cela mk


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 авг 10:33Tam 90t50 tamce iveco

Prodavam tam 90t50 iveco motor 1993godina odlicno socuvano vo top sos...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 авг 09:00Rezervoar 600L

Се продава 600 литарски резервоар, екстра цена.


12.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

04 авг 07:39Tam 130 T11

Se prodava Tam 130 t11 1987god reg. do 7/23 nosivost 6t, sandak 6.2m ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 авг 19:42iveco kiper

iveko kiper 2007g 2300cc od 9 19 caso . bez zameni ,bez poraki.


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 авг 16:46MERCEDES ATEGO 816 KIPER EURO 5

Se prodava kiper Mercedes Atego 816, 2008 godina, Meiller kipper, top...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 авг 10:36SCANIA

novi delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 22:10FORD TRANSIT ORGINALNO VLECNO VOZILO SLEP TRANZIT

Ford Transit 2.2 Tdci 2010g orginalno slep vozilo So dolzina na plat...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

01 авг 17:04Mercedes 2538 Kiper

Podetalni informacii na telefon 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 10:03Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 10:03Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 10:03TRO OSOVICE TAMCE KIPER

PALI VOZIIII SO VOZDUSNI KOCNICI 075.308.003


1.233.333 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 10:03Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 10:03Iveco 2.5 Turbo kamion kombe

Se prodava iveco 2.5 Turbo proizvedeno 1999 god mn dobro socuvano reg...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

01 авг 09:15DAF XF460 EURO 6

Vo odlicna sostojba retarder sekundarna klima 2015 godina 690.000...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 08:43Renault

Renault so Volvo motor 2007 god. Euro 5 800.000 km 6 novi gumi Automa...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 јул 13:46SCANIA

Se prodava SCANIA 124 400. Prikolka kogel.


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

30 јул 22:02Kamionski gumi 315/80 R 22.5

Dve parcina odlicni


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јул 11:34Furgon od mercedes i fort

Dolzina 430 220 230 srugit 360 220 230 2008 god


12 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

30 јул 09:47Gumi 295 80 i 385 65 vo dobra sostojba

Se prodavaat dve gumi 295 80 ednata e so predna sara , drugata defere...


123 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

29 јул 11:16Tristop cilindri za Scania i gurtni odlicni

Se prodavaat dva tristop cilindri predni za so disk za scania 124 14...


123 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

29 јул 11:11VolvoFH12 420

Prodavam vlekac volvo fh 12 420 hp. Vo solidna sostojba neregistriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јул 13:56Se prodavaat kamioni VOLVO FH12

Prodavam dva kamioni Volvo fh12 neregistrirani vo solidna sostojba so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јул 13:56Scania 164L 480 V8 Euro 3

-6 gumi ganc novi Kontinental i Barum -Ne e registrirana -Motor, menj...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 јул 13:35sandak kiper ces kanati

sandak kiper ces kanati 440x 230 sasija 80 mnog zdrav


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 јул 13:54Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам