Прилеп
                   
343 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

rezervoari rezervar Scania Iveco Daf

se prodavaat tri rezervoari i toa: Iveco 600 lit so se drzaci Da...


123 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

24 јун 00:03Menuvam samar sedlo

menuvam samar nizok so ploca, za povisok so rebrasta ploca, samarot e...


1 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

24 јун 00:03iveco kiper

iveko kiper 2007g 2300cc od 9 19 caso bez zameni


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 јун 21:57iveco zeta

godina na proizvotstvo 1992. vo ispravna sostojba. aluminiumski sanda...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 јун 20:16SCANIA 124 420

Proizveden 2002god Registriran do 08.04.2023 Gumi napred 90% Gumi naz...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 јун 17:58SCANIA R420 E5

Proizveden 2008 god Kilometri 850000 Registriran do 24.04.2023 Gum...


16.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 јун 17:50Prodavam kamion Mercedes 406

Registriran do 05.2023, ispraven kompletno, dobri gumi Proizveden 19...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

20 јун 21:01Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 јун 20:29Scania 164L 480 V8 Euro 3

Zolta: -60% gumi -Ne e registrirana -Motor, menjac, prenos vo odlicna...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 јун 15:37Tam T75 za delovi

Za delovi... Info 070 517 007


25 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

15 јун 15:05MAN 232 kiper kran

Man 230 kojna registriran do 7 / 2022 vo top sostojba dobri gumi skor...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 јун 10:35DUNLOP 385/65R22.5

Dve polovni DUNLOP 385/65R22.5


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 јун 13:25iveko cetvorosovinec

izpraven za pomalce od tie pari ne zvoni


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 јун 15:55man 460 tg xxl

man kiper so prikolka taa cena za ponisko ne zvoni


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 јун 15:55Gumi 385/55 R22.5

2 gumi 385/55 R22.5 po 50e od guma dobri za na prikolka,predni vozeni...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 јун 08:47315/70/22.5 Continental

Prodavam guma so predna sara Continental so 90% šara. Gumata e odli...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јун 11:57DAF 45

Se prodava kamion DAF 45 - 150 Ti. Kamionot e vo odlicna vozna sos...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 јун 18:16Se prodavaat Tahografi

Se prodavaat Tahografi od 2007, 2008, 2010 i 2014 godina. Site se isp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 јун 08:05motor Mercedes Benz 280ks

Se prodava Mercedeski motor 280ks vo odlicna sostojba, moze i da se p...


123 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

03 јун 22:23Се продава SKANIA

Се продава сканиа 144-530.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јун 07:52Се продава MERCEDES 16-35

Се продава MERCEDES 16-35.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јун 07:48Iveco Stralis 480 Euro 6

2014 godina registriran cela godina, vo top rabotna sostojba so 630....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 18:16DEFERENCIAL OD RABA

100% ispraven Za poveke inf javetese


300 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

30 мај 21:12DEFERENCIAL OD FAP 16 20

Deferncial od fap 16 20 Isprave ima i poluosovini Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

30 мај 21:12skania 111

original kiper ispravna


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 мај 15:58RABIN DEFERENCIJAL

Vo ispravna sostojba. Kontakt telefon: 070 580 870


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 мај 13:09makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno

makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno izvadeno od slep sluz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:57menuvac za mercedes vario 8 14 8 16

menuvac za mercedes vario 8 14 8 16 celi i za delovi 5 brzini na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:57Atego Vario motori menuvaci volan i dr

Motori menuvaci za atego vario 814 815 na poraki ne odgovaram od ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:56Iveko 2.8 120ks

Top se vozi i so b kategorija


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мај 22:14Branik za kamion

Branik za kamion Kontakt tel 070999667


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мај 18:48Branik za kamion

Branik za kamion Kontakt tel 070999667


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мај 18:46DELOVI ZA SCANIA 111, 112, 143

Delovi za Scania 111, 112, 143 Informacii 076 659 190


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 мај 20:12TRILEKS COLOVNI BANDAZI

Se prodavaat trileks colovni bandazi 8 parcinja odgovaraat za 225ki i...


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 мај 20:07Kamionski gumi 315/80 R 22.5

Dve parcina odlicni


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 мај 15:18Kamionski gumi 295/80 R 22.5

Dve parcina odlicni ednata e so bandaz


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 мај 15:18TAM 5000 so digalka I prikolica duplak

Tam 5000 so prikolica top za banderi I trupci I digalka 3.5t duplak. ...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 мај 19:30Tristop cilindri za Scania i gurtni odlicni

Se prodavaat dva tristop cilindri predni za so disk za scania 124 14...


123 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

11 мај 23:28Kiper mikser veksel Man 35.403

Se prodava kiper / mikser veksel sistem Man 35.403, 1998 godina, regi...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 13:00Delovi za iveco euro5

Se prodavaat delovi za iveco euro 5, celosno ispravni:motor, menjac, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 21:41Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам