Прилеп
                   
342 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodavaat gumi 1000 den

se prodavaat gumi solidni dve kormoran 385 65 r22,5 goodyer 385 65 ...


999 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

02 мај 17:06ladnak hladnak za SCANIA 124 i visko visco

se prodava ladnak odlicna sostojba servisiran proveren so garancija z...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

02 мај 17:06MAN 7.180 2011 God. EURO 5

Se prodava Man 7.180 2011 god. na sobrajkajna. Registriran cela go...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

30 апр 07:05sprinter

prodavam kiper sprinter 2001 godina vo ispravna sostojba


9.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

28 апр 15:05Vodna pumpa za Mercedes Actros (Nova)

Pumpata e nova Frimatec Germanska Pasira na Actros mk1 mk2 077 636 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

24 апр 22:38glava za atego 815 816

glava za atego 815 816


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 апр 18:41motori za mercedes vario atego 814 815

motori za mercedes vario atego 814 815 od9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 апр 18:39SCANIA 164L - V8 480; COGEL kiper; VANHOOL cerada

☎ +389 75 208 979 ☎ VANHOOL - полуприколка церада ролетна - Регистр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 апр 13:00baram motor

baram motor za volvo 440 euro 5 komplet ili na delovi


122 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

18 апр 07:46Se prodava kamion marka mercedes 1213

Se prodava kamion marka mercedes 1213, godina na proizvodstvo 1985 ne...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 апр 18:26Polu prikolka kiper koggel

Poveke informacii na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 апр 13:48Se prodavaat kamioni VOLVO FH12

Prodavam dva kamioni Volvo fh12 neregistrirani vo solidna sostojba so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 апр 11:49Skania 112H-Kiper

Se prodava Skania 112H kiper registrirana servisirana top sostojba.07...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 апр 22:31Mercedes Atego 1223

Kamionot e vo top sostojba vredi da se vidi 7.20 sandak Vebasto kli...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 апр 20:23gumi 11.00 R20 i trileks bandasi

Se peodavaat 4 gumi 11.00 R 20 i 4 trileks bandasi gumite se komple...


123 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

04 апр 23:23CISTAC ZA SNEG

3 TEL 071222007


2.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

03 апр 07:27IVECO STRALIS 420KS E5 AUT.RETARDER 2006

IVECO STRALIS 420KS E5 AUTOMATIK SO RETARDER SERVISIRANO ISPRAVNO 100...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мар 10:09IVECO STRALIS 420KS E5 AUT.RETARDER 2009

IVECO STRALIS 420 E5 AUTOMATIK SO RETARDER SO FUL OPREMA MEGA NAPRED ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мар 10:09Motor od mercedes so automatik menjac

Motor od mercedes so automatik menjac


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:12motori za tam 75

ispravni


600 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Prednica ramna za mercedes

Prednica ramna za mercedes


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Gumi 295-80-R-22.5 polovni so bandas

Gumi 295-80-R-22.5 polovni so bandas 30 gumi, 100eu za edna


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11245-70-R-19.5 polovni so bandas

300 eu za 4


300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Gumi 295 80 225 so bandasi cena 5000

Gumi 295 80 225 so bandasi cena 5000


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11245 70 19.5 4 gumi

245 70 19.5 4 gumi cena 15000


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Mercedes 16 28

Mercedes 16 28 registriran do 11 mesc 2022 cena 3000 €


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Motori mrcedes 19-28-32-33 ispravni

Motori mrcedes 19-28-32-33 ispravni


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:10Ford tranzit

Ford tranzit 2.4 2008 duplak 075691852


1.234 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

23 мар 12:29Ford

Ford tranzit 2.4 2008 god duplak registriran na mk tel 075 691 852


1.234 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

14 мар 16:58FORD TRANSIT ORGINALNO VLECNO VOZILO SLEP TRANZIT

Ford Transit 2.2 Tdci 2010g orginalno slep vozilo So dolzina na plat...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

10 мар 19:32RENO PREMIUM 385 (Kiper i Diglka)

Reno Kamion za poveke info kontaktirajte na tel broj


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мар 19:16Iveco Stralis 460 Euro 6

2014 godina registriran vo top rabotna sostojba so 690.000 km. Za do...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мар 13:57alternator BOSCH original za mercedes actros E3 E5

alternator bosch orinal NOV 24V 075 636 912 075 636 912 samo na ov...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мар 13:08MAN TGA 18.410 2003GOD.FUL RETARDER

MAN TGA 18.410 2003GODINA XXL KABINA SHALTER SO FUL OPREMA SO RETARDE...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мар 09:54FEDERI ZA MERCEDES I ZA PRIKOLKI

Se prodavaat komplet federi za mercedes i feder platna za prikolki Ut...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мар 19:18KLIP

Se prodava klip ispraven izvaden e od kalabreza


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мар 19:18TURBO ZA SCANIA V 8

NOVO TURBO ZA SCANIA V8. DC16/ DSI14A 075-870656 ALTERNATOR , ALN...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 мар 09:58Prodavam rezervoari za gorivo

Prodavam 2 rezervoari za gorivo od 350 do 400 litri.


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 мар 23:12TRILEKS Bandasi

Se prodavaat 10 parcina Colovni Trileks bamdasi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 мар 00:29Glavina komplet moze cel defenicijal za 12-13 Mercedes

Se prodava glavina (DOBOS) ISPRAVEN MOZE I CEL DEFENECIJALSRCETO ODNO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 мар 00:29Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам