Прилеп
                   
337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion MERCEDES 406

Se prodava kamion Mercedes 406 1974 godina, registriran,motorot e vo ...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

06 ное 13:28Delovi za mikser za beton se sto vi treba. Pumpi,hidromotori

Se sto vi treba za mikser gi imame site delovi.Site delovi se polovni...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 ное 19:03Tam 2001 za delovi

Za delovi sve sho vi treba. 075 876 284


50 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

02 ное 11:16Scania 111

Se prodava Scania 111. Plus Rezerven menuvac, potisna, lamela i dru...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 окт 17:23Mercedes actros 1846 2002god retarder klima

Mercedes actros 1846 2002 god so retarder klima kiper pumpa Prikolk...


10.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

11 окт 21:30Reno kiper so hiab

Kamiono e vo ispravna sostojba kranot mu e odlicen ima i ploca za pos...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 авг 16:29Kapacki za AdBlue

Se prodava kapacka za AdBlue za Volvo 6ka novo Viber 077 393 007


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 авг 21:37Servis za tovarni i patnicki vozila ALFA AUTO

Сервис и резервни делови за вашето возило Станица за технички прег...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 авг 13:14ТЕЖИНСКИ ТЕГ ЗА ПРИКОЛКА

Делот е нов, не користен. Производство, Прва петтолетка-Југославија.1


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јул 16:10Sandak za kamionce

Dimenzii 3.60 na 2.10,40


800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 јул 16:48Zasava 650

Godina 1984 kamionot e ispraven motor remontiran novi lamela potisna ...


1.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

04 јул 11:11Zastava turbo zeta

Godina 1990 kamionot e tehnicki se ispraven ima i sanduk mozi i bez s...


2.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

04 јул 11:10Zastava turbo zeta

Kamion zastava 120 ks 1989 Godina Lice za kontakt Kire (075823855...


3.600 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

04 јул 11:10Scania R420 I poluprikolka Schmitz

Scania R420 topline kabina klima retarder frizider 2007godina I polup...


13.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 јун 01:00PUMPA ZA VISOK PRITISOK SCANIA

Nova pumpa Za visok pritisok viber 0046738989441


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 јун 21:54ALNASER SCANIA V8

nov ALNASER Za Scania v8


350 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мај 19:25LIaz KOMPLET ILI NA DELOVI

SE PRODAVA LIAZ KOMPLET LIAZOT MOZE DA SE PRODAVA I NA DELOVI MOTOR...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 мај 12:53Se prodavaat bandaz so se guma i tahogrAfi za kamion

Bandaz so se guma 315,70,22,5 i tahografi izvadeni od man 440


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мај 23:451213

se prodava 1213 vo ispravna sostojba ne e registriran


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 09:14Kamion

Se prodava vo odlicna sostojba,renoviran Momentalno vozi niz Evropa


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 мај 17:09TAM

Se prodava TAM 80 T50 Godina na proizvodstvo 1989 godina vo odlicna s...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

04 мај 15:54Kamion volvo 5

Odlicen,Ful zlaten servis, Vo vozna sostojba momentalno vozi niz Evro...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 апр 18:22Delovi iveco eurocargo

Se prodavaat delovi za iveko euro kargo 75/14 , prednica,dve gumi 16/...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 апр 17:51DELOVI ZA SCANIA

Zvonete na 076 664 971


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мар 20:55Scania R420 I poluprikolka Schmitz

Scania R420 2008god. Reg do 08.2021,vebasto,klima,retarder smenet nov...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мар 01:35Hitno Vlekaci i prikolki

Se prodavaat hitno Vlekaci i prikolki Kontakt 078 208 198


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:59Se prodavaat povejke vidovi vlekaci i prikolki

Iveka euro 5 Manovi euro 3 Manovi euro 5 Manovi euro 2 Kontakt 07...


333 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:59Se prodavaat povejke vidovi vlekaci i prikolki

Manovi euro 2 Manovi euro3 Manovi euro5 Iveka stralis euro5 prik...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:58Se prodava povejke vidovi na vlekaci i prikolki

Manovi euro 2 Manovi euro 3 Manovi euro 5 Iveka stralis euro 5 P...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:58IVECO EUR5,MAN TGA,MAN 19403 I PRIKOLKI

PRODAVAME POVEKE VLEKACI IVECO EUR5,MAN TGA,MAN 19403 I POVEKE POLUPR...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 08:58VOVLO

Volvo euro 3 2000godina vo ispravna sostojba Za poveke informaci zvo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мар 15:36SE PRODAVA IVECO STRALIS 420 2006god

90% gumi i ispravnost, registriran do 09/21, EURO 5


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 фев 21:11SE PRODAVA SCANIA R420 2007god EURO 5

gumi 90%, registrirana do 07/21, servisirana pred 1000km inektori, pu...


9.600 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 фев 21:06Webasto Air Top2000

Webastoto e mnogu malce koristeno bez nikakov problem sleduva komplet...


260 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 јан 00:09EGR SCANIA ladilnik

Info na 0046738989441 viber


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 дек 12:28Menjač za FAP 13-14

Se prodava Menuvac/Menjac za fap ispraven i drugi razni rezervni delo...


120 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 дек 13:45diferencijal za iveko

diferencijal za iveko


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 дек 17:09Aluminiumski bandasi

Aluminiumski bandasi za kamioni i poluprikolki


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 дек 17:04Vebasto Air Top 2000

Vebasto Air Top 2000 i Air Top 2000 ST


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 дек 17:01Kamion man

Kamionot e vo odlicna sostojba servisiran novi akmulatori registriran...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 ное 13:00Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам