Прилеп
                   
337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN 463

Se prodava MAN 463 vo top sostojba!!! Tel.075257949 Dejan


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 ное 11:53BANDAZI

prodavam bandazi ALUMINSKI dva so mali i dva so golemi otvori, bandaz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 ное 22:15MAN TGA 18.480 2007GOD NA DELOVI

MAN TGA 18.480 2007GOD.NA DELOVI


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 ное 08:28Mercedes 16/35

Se prodava Mercedes 16-35 vo odlicna sostojba! Cena po dogovor! 075...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 ное 13:49Mercedes 16-35 i Mercedes 16-32

Se prodava Mercedes 16-35 vo odlicna sostojba! Cena po dogovor! 0...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 окт 17:33VOLVO FL 240

Volvo FL 240 2011god.165000 km. Vo odlicna sostojba na svedski tabli ...


14.999 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 окт 08:45IVEKO EUROCARGO EEV

Iveko eurocargo eev 2011 god.260000 km. Se spusta i kreva sandakot li...


15.999 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 окт 08:36VOLVO FL 240

Volvo 240 FL 2009god.500000 km. Vo ispravna sostojba Geteborg Viber ...


11.999 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 окт 08:29INJEKTORI ZA SCANIA PDE

info 075870656 300€parce


300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 сеп 13:45Sandak,Sanduk MillerKipper za 3 osovinec HITNO!!!

Sandakot e so klip i e vo ispravna sostojba nema nikakvi ostetuvajna ...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 авг 19:32SCANIA injektori PDE

novi injektori za SCANIA


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 авг 10:37IVECO I MERCEDES

Voziloto e vo top sostojba 2000 god roba zafatnina od 50m3 moza da se...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 11:39se prodava cerada dupla i rampa

se prodava cerada dupla sirina 2. 5 met dolsina 6.10 i stara 1 godin...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 јул 14:37Se prodavaat vlekaci

Se prodavaat vlekaci, poveke informacii na 078 208 198 ZDRAVKO ZAG ...


11.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 јул 19:19SCANIA injektori PDE novi

info tell 075870656


3 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 јун 08:02VOLVO FH 420 DELOVI

SE PRODAVA K A B I N A ZA VOLVO FH 420,


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 јун 09:38Scania 144 460

Scania 144 460 1998g. Neregistrirana


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 мај 10:35Man Kiper

Voziloto e vo dobra sostojba pali vozi, ne e registrirano. HITNOOO


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 мај 22:52mercedes

ispravno vo vozna sostojba ne registrirano


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 апр 10:55Volvo fh12 420 komplet so prikolka Krone

Voziloto e vo odlicna sostojba so skoro novi gumi, ne e registrirano ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 апр 21:03SCANIA INJEKTORI

novi injektori info 075870656


350 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 апр 21:28VOLVO EURO 2 1995

VO ISPRAVNA SOSTOJBA NEREGISTRIRANO


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 апр 09:28VOLVO 440 2006 MEGA

VO ODLICNA SOSTOJBA REG DO 13/03/2020


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 апр 09:28MAN TGA 18/460 2002

MAN VO ODLICNA SOSTOJBA SO 6 NOVI GUMI REG DO 20/06/2019


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 апр 09:27VOLVO EURO 5 MEGA

VOLVO EURO 5 MEGA


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 апр 09:27kamioni

Kamioni i polu prikolki info na tel 071341201


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 апр 09:27Zastava 624 kamionce

Se prodava kamionce zastaca 624 , ispravna sostojba br za kontakt:07...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 апр 12:01SCANIA 111

se prodava Scania 111 vo odlicna sostojba ima smeneto maslo i site fi...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 апр 08:11Hidro motori,hidroulicni pumpi za Mikser, Mikseri , Bubajn

Ispravni hidro motori i hidro pumpi za mikser Pasuvaat na site vidovi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 мар 17:28MAN 460 TGX 2002 EURO 3

MAN


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 08:54Хитно се продава Камион и Приколка

Се продаваат 2 Меги Ивеко Стралис 420, година на производство 2017 со...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 мар 11:57Лева главина за фап дуплак

Во исправна состојба


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 19:11PRAGOVI ZA SANDAK ZA FAP 13/14

Vo ispravna sostojba 2.4m dolzina 24sm visina


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 мар 19:10se prodava VOLVO FH460 2015 god euro 6 i VOLVO FH 500

Redovno servisirani vo ovlasten servis na volvo,novi gumi,zacuvani ka...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 фев 11:44SCANIA INJEKTORI novi

Novi injektori za scania info 075870656


350 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 фев 08:39INJEKTORI SCANIA

Za v8 i za 6 cilindri


350 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 фев 08:39IVECO

IVECO -TURBO STAR 1990godina. 480 коњски сили идеален за кипер. реа...


4.995 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 фев 23:21Bandas felga 16ka za passat shaan seat falaxy alhambra leon

Bandas 16ka dobar moze i po kargo 072-613-086


20 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

02 фев 16:14Bandas 15ka za bmw 530 535 520 525 530d 535d 520d 525d

Bandas 15ka so se gumi za bmw 530 535 520 525 i drugi bandasot e alam...


80 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

02 фев 16:11Ford transit tranzit tovarno 6 brzini 07 duplak

Ford transit 2.4 6brzini 2007g 85kw 116ks 6gumi novi dupli kolca 8pa...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

28 јан 17:52Страна 8 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам