695 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Xiaomi Mi 11T 5G White

Во одлична состојба , без никакви оштетувања. Користен неколку мес...


19.000 МКД
или предлог цена
27 јун 08:24



NOVI Remcinja za Apple Watch 42mm / 44mm

NOVI remcinja za Apple Watch 42mm / 44mm. Koznite i sivoto metalno se...


799 МКД
или предлог цена
27 јун 08:18



ORIGINALNO zadno kapace za Apple iPhone Ajfon 11 Green

ORIGINALNO zadno kapace za Apple iPhone 11 vo odlicna sostojba. Izvad...


3.199 МКД
или предлог цена
27 јун 08:15



Samsung s5

Telefonite se odlicno socuvani g900f 16 giga futrola + staklena otkl...


2.900 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
5.800 МКД
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

27 јун 07:41



Se prodava Samsung

Telefonot e vo odlicna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
26 јун 13:50



Alkatel

Alkatel Cena 500


500 МКД
или предлог цена
26 јун 13:15



Pocco x3 nfc

Prodavam poccox3 nfc Cena 150evra


150 €
или предлог цена
26 јун 12:49



Xiaomi Poco F3

Xiaomi Poco F3 8/256 -fabricna sostojba -neverlock -sledi so o...


17.500 МКД
или предлог цена
26 јун 12:43



Xiaomi note 8 pro

Nov


8.500 €
или предлог цена
26 јун 11:54



Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy J5 staklo otklucen na site operatori 075960460


4.300 МКД
или предлог цена
26 јун 11:41



Samsung Galaxy J3 FULL PACK

Samsung Galaxy J3 FULL PACKT KAKO NOV OTKLUCEN NA SITE OPERATORI 0759...


3.800 МКД
или предлог цена
26 јун 11:32



SAMSUNG MATICNI PLOCI- S10 PLUS- S8 -S7 EDGE-J3 2016-J5 2016

SAMSUNG MATICNI PLOCI- S10 PLUS- S8 -S7 EDGE J3 2016- J5 2016- J6 201...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јун 11:29



ORIGINALEN ekran za Apple iPhone XS Max

ORIGINALEN ekran za Apple iPhone X izvaden od telefon kodiran na iClo...


7.199 МКД
или предлог цена
26 јун 10:26



HONOR 50 5G - KAKO NOV

- HONOR 50 5G - PERFEKTNA SOSTOJBA - PISMENA GARANCIJA - CENA : 16...


16.500 МКД
или предлог цена
26 јун 08:51



XIAOMI MI 11 LITE 5G - KAKO NOV

- XIAOMI MI 11 LITE 5G - PERFEKTNA SOSTOJBA - PISMENA GARANCIJA A1 ...


12.500 €
или предлог цена
26 јун 08:34



Iphone 8 plus zacuvan

Dobro zacuvan bez ni edna grebnatinka so orginal stako i gratis nekol...


150 €
или предлог цена
25 јун 16:20



Samsung i Sony Ericson-super sostojba

Samsungot e vo odlicna sostojba ,ekran so tac,baterija drzi odlicno i...


10 €
или предлог цена
24 јун 20:23



XIAOMI 11T PRO 8 / 256 - NOV NEKORISTEN

- XIAOMI 11T PRO - NOV NEKORISTEN - 8 RAM / 256 MEMORIJA - SNAPDRAG...


27.500 МКД
или предлог цена
24 јун 16:24



Samsung A70 vo odlicna sostojba

Telefonot e ispraven bez nikakov problem se si funkcionira na nego po...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јун 12:44



Xiaomi Redmi 8 FULL BOX

Xiaomi Redmi 8 FULL BOX KAKI NOV RABOTI NA SITE OPERATORI INFO 075960...


5.500 МКД
или предлог цена
24 јун 12:33



Maxcom MM142

Телефонот има: - македонско мени - камера (снима видео) - блутут ...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јун 11:20



Nokia 2.1 kako nov

Na telefonot nisto ne mu fali.


1.900 МКД
или предлог цена
24 јун 07:46



IPHONE 13 PRO MAX - 256 GIGA - KAKO NOV

- IPHONE 13 PRO MAX - 256 GIGA - PERFEKTNA SOSTOJBA - GARANCIJA DO 0...


1.100 €
или предлог цена
24 јун 05:49



Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB

Xiaomi Redmi Note 8T kako nov full pakovajne raboti na site operatori...


7.000 МКД
или предлог цена
23 јун 19:27



Samsung Galaxy J3 (2017)

Samsung Galaxy J3 (2017) FULL PACKT KAKO NOV NE KORISTEN DONESEN OD G...


4.500 МКД
или предлог цена
23 јун 13:37



Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 staklo raboti na site operatori i mozi da se vidi ...


7.000 МКД
или предлог цена
23 јун 13:37



Samsung Galaxy A8 4/32GB

Samsung Galaxy A8 kako nov nema tocka na nego zemen od telekom otkluc...


6.500 МКД
или предлог цена
23 јун 13:37



Mobilen Telefon Nov nekoristen 128g Huawei Honor Alpha 21 20

128g Nov ne e otvoren 3GODINI garancija Komplet dokumentacija Vie...


9.999 МКД
или предлог цена
23 јун 09:22



Mobilen Telefon Nov 128g Huawei Honor Alpha 20 21 xiaomi zte

3GODINI garancija 4g/128g Ne e otvoren Komplet dokumentacija! Vi...


8.999 МКД
или предлог цена
23 јун 08:58



Mobilen Huawei Y6 ZTE xiaomi Samsung coco redme iPhone motor

Вид на оглас: Се продава Tel e od prv sopstvenik ne e od mobilari ...


3.999 МКД
или предлог цена
23 јун 08:52



Redmi Note 9S 128Gb memorija 8GB ram

Telefonot e premnogu zacuvan. Kimpleten so kutija, polnac, zastitna f...


123 МКД
или предлог цена
22 јун 13:36



Samsung s7 socuvan

Samsung s7 so Kutija go ima i orginalnoto zadno kapace malku e puknat...


4.777 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.999 МКД
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

22 јун 11:42



Samsung Galaxy A40 FULL BOX

Samsung Galaxy A40 FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 0759604...


6.300 МКД
или предлог цена
22 јун 11:35



Samsung j100

Telefonot e vo dobra sostojba baterija dobra otklucen na site sim kar...


2.111 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.222 МКД
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

22 јун 08:52



SAMSUNG A52

SAMSUNG A52 128 -komplet original pakovanje -kupen od telekom mk ...


13.500 МКД
или предлог цена
21 јун 21:46



Samsung Galaxy J3 FULL PACKT

Samsung Galaxy J3 - KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI INFO 075960460


3.800 МКД
или предлог цена
21 јун 16:00



ORIGINALEN ekran za Apple iPhone Ajfon XS

ORIGINALEN ekran za Apple iPhone XS izvaden od telefon kodiran na iCl...


6.199 МКД
или предлог цена
21 јун 08:03



ORIGINALNO kapace za Apple iPhone Ajfon 8 plus

ORIGINALNO zadno kapace za Apple iPhone 8 Plus vo PERFEKTNA sostoba, ...


3.199 МКД
или предлог цена
21 јун 08:03



iPhone 12 Pro Max

Se prodava  iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue Internacionalna ga...


800 €
или предлог цена
20 јун 20:49



Se prodavaat polovni telefoni

Zvonete na 078 204 998 Wiko Y62 nov kupen od A1 so garancija 2 god...


1 МКД
или предлог цена
20 јун 18:05



Страна 2 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам