695 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei Mate 20 lite 4/64GB

Huawei Mate 20 lite kaki nov raboti na site operatori info 075960460


6.000 МКД
или предлог цена
11 јун 14:26Samsung A32

Samsung A32 4G RAM 128G Vnatresna memorija , Nov ne uklucen, Kupen od...


По Договор
или предлог цена
11 јун 13:08Se Prodava IPHONE XS MAX 256 gb

Prodavam IPHONE XS MAX 256 gb. NEVERLOCK. Ekstra socuvan bez grepki i...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 14:31alcatel 1S (2020) 3/32GB

alcatel 1S (2020) staklo raboti na site operatori i mozi da se vidi v...


4.800 МКД
или предлог цена
09 јун 16:41Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy J5 staklo otklucen na site operatori zastitno staklo i...


4.200 МКД
или предлог цена
09 јун 14:21Samsung Galaxy J3 FULL BOX

Samsung Galaxy J3 (2016) FULL BOX KAKO NOV OTKLUCEN NA SITE OPERATORI...


3.800 МКД
или предлог цена
09 јун 11:59Huawei P smart 2021 FULL BOX

Huawei P smart 2021 FULL BOX STAKLO RABOTI NA SITE OPERATORI 075960460


7.000 МКД
или предлог цена
09 јун 11:59Samsung Galaxy A40 FULL BOX

Samsung Galaxy A40 staklo FULL BOX KAKO NOV INFO 075960460


6.200 МКД
или предлог цена
09 јун 11:57TCL 10L

Tcl 10 l so 6gb ram 64 gb


6.500 МКД
или предлог цена
08 јун 15:42Huawei P40 lite e

Odlicen telefon


5.000 МКД
или предлог цена
08 јун 15:31Redmi note 11 128gb so 4gb рам

Нов земен од а1 на 02.06 10500 075489531


10.500 МКД
или предлог цена
08 јун 07:30Huawei Mate 20 lite

Huawei Mate 20 lite staklo raboti na site operatori info 075960460


6.000 МКД
или предлог цена
07 јун 11:54IPHONE 11 PRO NOV UNIKAT

Telefonot e mnogu malku koristen kako nov so 92% baterija se e fabric...


600 €
или предлог цена
07 јун 10:22Нов редми ноте 11

Земен од а1 на 02.06.2022 Ѕвони на 075489531 Замена за моторола г60...


10.500 МКД
или предлог цена
07 јун 10:13Samsung s22 ultra

Telefonot e kako nov nema tragi na koristenje


910 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мобилни телефони

06 јун 12:44Samsung Galaxy A40 FULL BOX

Samsung Galaxy A40 kako nov zemen od telekom i otklucen na site opera...


6.200 МКД
или предлог цена
06 јун 11:23Lenovo K5 smartphone

Prodavam Lenovo K5, prv gazda kupen od Setec, ispraven, so dobra bate...


2.999 МКД
или предлог цена
05 јун 19:33Samsung s21 ULTRA

komplet kutija,bez ostetuvanje,so garancija so originalna samsung ma...


780 €
или предлог цена
05 јун 14:26Honor 8X FULL BOX

Honor 8X FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 075960460


5.500 МКД
или предлог цена
05 јун 10:40Huawei Mate 20 lite 4/64GB

Huawei Mate 20 lite kako nov raboti na site operatori i mozi da se vi...


6.000 МКД
или предлог цена
05 јун 10:39NOKIA 3510 -NOKIA 3410

Telefonite se staklo ispravni so nova baterija i nov polnac 075960460


1.200 МКД
или предлог цена
04 јун 13:08Honor 8X FULL BOX

Honor 8X FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 075960460


5.800 МКД
или предлог цена
04 јун 13:08Huawei Mate 20 lite (4/64GB)

Huawei Mate 20 lite kako nov raboti na site operatori i mozi da se vi...


6.200 МКД
или предлог цена
04 јун 13:08Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy J5 staklo raboti na site operatori i mozi da se vidi v...


4.200 МКД
или предлог цена
04 јун 13:08Samsung Galaxy A40 FULL BOX

Samsung Galaxy A40 FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 0759604...


6.200 МКД
или предлог цена
04 јун 13:07Mobilen Telefon Nov 128g Huawei Honor Alpha 21 20 Xiaomi ZTE

128g Nov ne e otvoren 3GODINI garancija Komplet dokumentacija Vie...


10.499 МКД
или предлог цена
04 јун 10:59Mobilen Telefon Nov 128g Huawei Honor Alpha 20 21 xiaomi ZTE

128g Nov ne e otvoren 2 3GODINI garancija Komplet dokumentacija ...


9.499 МКД
или предлог цена
04 јун 10:59Mobilen Telefon y6 Huawei Honor xiaomi ZTE Samsung poco iPho

Tel e od prv sopstvenik ne e od mobilari preprodavan od 100 Luge i po...


3.999 МКД
или предлог цена
04 јун 10:59P30 PRO TOP CENA

PRODAVAM HUAWEI P30 PRO SO MALA PUKNATINA NA EKRANOT NEPRIMETLIVA D...


По Договор
или предлог цена
03 јун 21:02Prodavam mobilen telefon Huawei y6 honor xiaomi kako nov

Tel e od prv sopstvenik ne e od mobilari preprodavan od 100 Luge i po...


1 МКД
или предлог цена
03 јун 13:25Samsung j3 2017

Samsung j3 2017 Polnac i 6 meseci garancija


1 МКД
или предлог цена
02 јун 12:20Mi 11 lite 5g ne nov 778g

Nov preubavb tel mozna zamena


220 €
или предлог цена
02 јун 11:48HUAWEI P40 PRO 5G - KAKO NOV

- HUAWEI P40 PRO 5G - PERFEKTNA SOSTOJBA - 8 RAM / 256 MEMORIJA - G...


380 €
или предлог цена
01 јун 16:22Samsung Galaxy S20 Cloud Pink 8/128GB

Одлично сочуван телефон донесен од германија користен 1 Година со мин...


300 €
или предлог цена
28 мај 21:14Xiaomi Poco M4 Pro 5G

NOV VOOPSTO NEKORISTEN, SLIKITE SE OD TELEFONOT, SLEDUVA SO KOMPLET P...


13.990 МКД
или предлог цена
22 мај 17:05Motorola One (P30 Play) 4/64GB

Motorola One (P30 Play) 4/64GB KAKO NOV MOZI DA SE VIDI VO SEKOE VREM...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мај 21:32Honor 7A 3/32GB

Honor 7A staklo 3/32GB raboti na site operatori i mozi da se vidi vo ...


4.200 МКД
или предлог цена
20 мај 21:16Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy J5 kako nov otklucen na site operatori 075960460


4.300 МКД
или предлог цена
20 мај 20:17Iphone 11 zaklučen za delovi

Telefonot e staklo začuvan moži da se iskoristi za delovi


9.000 МКД
или предлог цена
20 мај 16:21Huawei Mate 20 lite 4/64GB

Huawei Mate 20 lite kako nov raboti na site operatori 075960460


6.000 МКД
или предлог цена
20 мај 12:35Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам