695 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honor 20 lite 4/128GB

Honor 20 lite 4/128GB -STAKLO RABOTI NA SITE OPERATORI INFO so vazeck...


6.500 МКД
или предлог цена
20 мај 12:30IPHONE 11

Se prodava iPhone 11 zacuvan kako nov bez grebnatinka, koristen so za...


По Договор
или предлог цена
20 мај 10:43Huawei Mate 20 lite

Huawei Mate 20 lite staklo raboti na site operatori 075960460


6.000 МКД
или предлог цена
19 мај 10:12Huawei P smart 2021 FULL BOX

Huawei P smart 2021 FULL BOX KAKO NOV SO VAZECKA GARANCIJA OD A1 OD 1...


7.500 МКД
или предлог цена
19 мај 10:12Honor 8X FULL BOX

Honor 8X staklo raboti na site operatori 075960460


5.800 МКД
или предлог цена
19 мај 10:12Huawei P30 lite FULL BOX

Huawei P30 lite FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 075960460


7.500 МКД
или предлог цена
19 мај 10:12HUAWEI P30 lite FULL BOX

HUAWEI P30 lite FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 075960460


7.500 МКД
или предлог цена
18 мај 11:08ALCATEL U5 *NOV*

Alcatel U5, slikite se od telefonot, nov voopsto neupotreben, sled...


2.999 МКД
или предлог цена
18 мај 09:45Samsung Galaxy S8+ maticna ploca so montaza

Samsung Galaxy S8 maticna ploca so montaza -G955F (Europe, Global Si...


3.300 МКД
или предлог цена
16 мај 13:27Samsung s3

Samsung s3 i9300 32 giga ispraven mnogu socuvan


1.650 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.799 МКД
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

15 мај 08:15LG telefon so makedonsko meni

Ispraven LG telefon so makedonsko meni i baterija vo odlicna sostojba...


400 МКД
или предлог цена
15 мај 00:33Ulefone Armor X

Ulefone Armor X , Android vodootporen telefon izdrzlivost do 30 minu...


9.900 МКД
или предлог цена
13 мај 14:59Mobi shop--ponuda na novi mobilni telefoni

Honor 50 lite 3 par Xiaomi note 8 pro 2par Samsung A40 Alcatel 1B ...


1 €
или предлог цена
10 мај 16:29Samsung Galaxy J3 Full box

Samsung Galaxy J3 kako nov otklucen na site operatori 075960460


3.600 МКД
или предлог цена
10 мај 09:53se prodava Xiaomi mi10T Lite

perfektna sostojba sose kutija site dodatoci original fast charger po...


250 €
или предлог цена
09 мај 12:08Се продава Iphone 7 plus

Телефонот е максимално зачуван и заштитен со стаклена фолија и силико...


7.000 МКД
или предлог цена
09 мај 04:58Maticni ploci Samsung A51-S8-S8 S7edge-j3-j5-j7-S10 j500

Maticna ploca Samsung A51- 4500 den s8- 3000den a8 2018 samsung 2400 ...


2.000 МКД
или предлог цена
08 мај 12:46Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 staklo raboti na site operatori 075960460


3.700 МКД
или предлог цена
08 мај 12:46HTC U Play - ispraven

Slikite se od telefonot, na stakloto od ekranotn ima dve puknatinki i...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мај 10:51Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro (Full pack)


9.500 МКД
или предлог цена
03 мај 18:33Huawei Y5 lite (2018)

Huawei Y5 lite (2018) staklo raboti na site operatori 075960460


3.800 МКД
или предлог цена
03 мај 09:59i-watch SE nov!!!

komplet ,garancija ,koristen nekolku pati


12.000 МКД
или предлог цена
01 мај 16:25OnePlus X

Se prodava telefon OnePlus X , koj ima 16gb rom i 3 gb ram. Ima mali ...


3.500 МКД
или предлог цена
01 мај 10:50Alcatel 1C

Nov Alcatel 1D


4.999 МКД
или предлог цена
30 апр 08:37Se prodava samsung a 71 128GB

Telefonot e kako nov , koristen e 1 godina i 3 meseci . So telefonot ...


11.000 МКД
или предлог цена
28 апр 17:42Prodavam S40+ Ultra

Telefonot e vo odlicna sostojba ne e koristen so usb kabel


10.000 МКД
или предлог цена
26 апр 17:32Se prodava XIAOMI REDMI 7 ODLICNA SOSTOJBA

✅Xiaomi Redmi 7 ✅Kupen vo A1 ✅Malku koristen ✅Sleduva so kutija i...


100 €
или предлог цена
22 апр 11:57Samsung Galaxy A10 FULL BOX

Samsung Galaxy A10 FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 0759604...


5.300 МКД
или предлог цена
17 апр 12:36Samsung Galaxy J3 FULL BOX

Samsung Galaxy J3 FULL BOX KAKO NOV INFO 075960460


3.800 МКД
или предлог цена
17 апр 12:36Huawei Y5 2018 FULL BOX

Huawei Y5 2018 FULL BOX RABOTI NA SITE OPERATORI INFO 075960460


3.800 МКД
или предлог цена
17 апр 12:36Huawei P9 lite

Huawei P9 lite -Staklo raboti na site operatori 075960460


3.800 МКД
или предлог цена
17 апр 12:36NOKIA 105

NOV TELEFON, VOOPSTO NE KORISTEN, SLEDUVA SO KOMPLET PAKOVANJE + POLN...


1.600 МКД
или предлог цена
16 апр 15:56Se prodava HTC Desire 500

Maximalno zacuvan telefon, sleduva komplet so polnac kutija zastitena...


По Договор
или предлог цена
14 апр 15:37Se prodava LG E400 maksimalno zacuvan

.


По Договор
или предлог цена
14 апр 15:36iphone 11 pro Odlicen!

Se prodava Iphone 11 pro 64gb,bez nikakva zabeleski na nego,koristen ...


По Договор
или предлог цена
13 апр 15:23Samsung a20e

Prodavam samsung a20e odlicno zacuvan!!


6.000 МКД
или предлог цена
13 апр 15:18Се продава користен HTC Desire 310

Се продава половен телефон HTC Desire 310 со мала пукнатина на екрано...


1.000 МКД
или предлог цена
11 апр 11:54Samsung X600

Ispraven i super zacuvan Samsung X600 so solidna baterija, i hrvatsko...


600 МКД
или предлог цена
06 апр 19:18KUPUVAM Sasmung A52s minimum 23m garancija

Kupuvam NOV Samsung A52s. Telefonot da e koristen maksimum mesec. A p...


15.000 МКД
или предлог цена
04 апр 15:07Lg Velvet 5g

Lg velvet 5g usa verzion 8 gb ram 5g pojakiot model od 4g so 6gb ram ...


18.999 МКД
или предлог цена
02 апр 14:14Страна 5 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам