17262 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo 57 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Простор за секаква намена

Се издава за повеќе информации јавете се на 076-217-171


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

25 сеп 02:02Промовирано

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 сеп 11:22Промовирано

Samsung Galaxy A20e

Samsung Galaxy A20e staklo otklucen na site operatori info 075960460


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:48Xiaomi Redmi Note 10S 6/64gb FULL BOX

Xiaomi Redmi Note 10S kako nov raboti na site operatori donesen od ge...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:48Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:46Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
Вчера 10:44Mesalka za beton,kako NOVA

Se prodava mesalaka za beton,zacuvana kako nova malku koristena.LIV S...


18.990 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 10:44Sedista Selle Royal,HT i kolcina (vidi oglas)

Sediste Selle Royal 900 denari Sediste HT 500 denari Kolce so amort...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:44Bagat Visnja NOVA,masina za sienje i vezenje

Masina za sienje,vezenje i pletenje Bagat Visnja tip 706.Nova samo pr...


119 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
150 €
Вчера 10:44Polo 1.4tdi

Kolata e zacuvana redovno servis.zvonete na ovaj broj.078345602.ful o...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:44Opel sintra eftinoooo

Pali vozi


450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:43FIAT GRANDE PUNTO 1.4 T-JET 2008GOD...

☎️071-746-608☎️❗❗❗ ☑️FIAT PUNTO 16v 1.4 TURBO ☑️SPORT ☑️88KW/120KS...


3.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:33  НОВ ОГЛАС

masina za obrabotka na drvo kombinirana

prodavam stolarska industriska masina-kombinirana so freza,busilica,c...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 10:32SE PRODAVA I ZAMENUVA KIA RIO

Se prodava i zamenuva kia rio benzin plin atest vo ispravna sostojba


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:32Ford fiesta 1.3 2008 (benz-plin) REG so zelen karton

Se prodava Ford fiesta 2008god 1.3 benzin-plin (atestiran). ✅REGIS...


2.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:29Се продава!!! Nokia asha 200

Nokia asha 200 Со 2сим 070822608 ИЛЕ


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:25Sobi/Studio/ vo centaro na Prilep!!!!

Sobite se locirani vo blizina na Hotel Lipa na 2 min od centart na gr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 10:24Lenovo ideapad 100

Intel Celeron CPU N2840 @ 2.16GHz Ram: 2 Gb Hdd: 500 Gb Intel HD G...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:24Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:22Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 10:18Mercedes C200 2.2

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, неувезуван ...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:17Kawasaki Z800 !

Kawasaki Z800 2013godina Kupen vo Makedonija(ne uvezuvan) Registri...


6.250 €
или предлог цена
Вчера 10:13Resetki za audi i passat

Resetki za branik za audi i passat


1 €
или предлог цена
Вчера 10:09Delovi za A6 2.5 tdi

Se sto vi e potrebno za a6 2.5 tdi i 1.8


1 €
или предлог цена
Вчера 10:09Delovi za laguna

Se sto vi e potrebno za laguna 1.9 dci


1 €
или предлог цена
Вчера 10:09Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena

Reg do 03.2023 Komplet oprema Panorama krov Mozi zamena za vozilo ...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:09PERLI, MONISTA ,SHAMOTNI

PERLI, MONISTA SHAMOTNI ZA IZOLACIJA ZA ELEKTRICNI GREACI.I IZVODI, ...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Суровини

Вчера 10:09Delovi za Peugeot 307 1.6 benzin

Komplet delovi za peugeot 307 1.6 benzin


1 €
или предлог цена
Вчера 10:09Delovi za passat 1.9 tdi 131

Se sto vi e potrebno


1 €
или предлог цена
Вчера 10:081.9 TDI 110

Delovi za passat 110


1 €
или предлог цена
Вчера 10:08Seat ibiza 1.9 tdi 101konj

Se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Вчера 10:08Peugeot 407 2.0 hdi

Delovi za peugeot a mozi i celo


1 €
или предлог цена
Вчера 10:08TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI

PRODAVAM NOVI TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI, ,RAZLICNI AMPERAZI, MULT...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 10:08TELEVIZOR LG 72 cm ISPRAVEN

TELEVIZOR LG, 72 EKRAN,KAKO NOV, MNOGU MALKU KORISTEN, ULTRA SLIM, I...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:08HALOGENI AMPULI

PRODAVAM HALOGENI AMPULI OD 150, 200, 300, 500 W, I 1000 W CENATA ...


Вчера 10:07SIGNALNA SIJALICA 220 V

SIGNALNI SIJALICI 220 V SO NAVOJ , CRVENI I ZELENI , MINIMALNA ...


Вчера 10:07CD VCD MP3 PLEER

PRODAVAM POTPOLNO NOV PLEER, NEOTPAKUVAN,SO DALJINSKO I KABLI te...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:07DOMASHNO KINO SHOCKWAVE

PRODAVAM DOMASHNO KINO SHOCKWAVE SO ZVUCNICI, SKORO NOVO.KORISTENO S...


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06ELEKTRO MOTOR ZA PROFESIONALNA MASHINA ZA SECKANJE

Prodavam nov elektro motor 220 V 150 W, za profesinalna salamoreznic...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06FID SKLOPKI

PRODAVAM POTPOLNO NOVI, NETPAKUVANI FID SKLOPKI 63 A , MARKA GENERAL...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06MAN TGS 26.440 Cisterna

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.440 ✅- Cisterna ✅- 19 920 litri ✅- Tri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:01Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:01Страна 8 од 432

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам