17265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

24 сеп 13:00Промовирано

OTKUP na ponovi modeli na telefoni

OTKUP na ponovi modeli na telefoni - Samsung, Apple i Xiaomi. Novi, k...


Вчера 08:11Промовирано

Ekrani za Apple iPhone X, XS, XR, XS Max, 11, 11 Pro

PROMOCIJA na ekrani za Apple iPhone X, XS, XR, XS Max, 11 i 11 Pro so...


3.199 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Промовирано

Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:00PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007

SE PRODAVA PEUGEOT 307 1.6HDI 80KW 110KS REGISTRIRANO DO 27.12.2022 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:59Куќа Варош Прилеп

Повеќе инфо на 078 223 826 Александар Повеќе инфо на 078 223 826 Але...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:52Punto Evo 1.4 77ks benzin plin

Registrirana Mal servis 197000km Plin fabricki Klima Abs esp asr...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:52SEAT LEON 1.9TDI 2007 - "PERFEKTEN"

▪︎ Se prodava Seat Leon 1.9TDI 77kW 105ks ( BXE tip na motor bez dpf ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:47Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks , KLIMATRONIK ,(passat,polo,punto)

❇️Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks 1997 Godina ➖️Kolata e vo Perfektna Sost...


2.599 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.799 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 09:44Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
Вчера 09:42Vw lupo polo corsa golf ibiza clio fiesta ka arosa

Prodavam vw lupo 1.4 vo odlicna sostojba registrirano servisirano no...


1.649 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:41Opel Corsa 1.0 12v vo PERFEKTNA SOSTOJBA (polo,punto,matiz,)

❇️Opel Corsa 1.0 12v 1999 Godina ■Vo Odlicna Sostojba ■Od Oprema Po...


1.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.599 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 09:40Jakna nova

Jaknata e nova vodootporna. Cenata ne e fiksna.


4.300 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 МКД
Вчера 09:36Reno scenik na delovi 1.6 benzin

078 612 706


1 €
или предлог цена
Вчера 09:35BRANICI POLOVNI I NOVI ZA POVEKE TIPOVI NA VOZILA 078 612 70

BRANICI POLOVNI I NOVI ZA POVEKE TIPOVI NA VOZILA TEL 078 612 706


100 €
или предлог цена
Вчера 09:35SLEP SLUZBA AVTO SERVIS MONCA

SLEP SLUZBA AVTO LAKERSKI SERVIS MONCA


100 €
или предлог цена
Вчера 09:35Citroen C4 1.4 benz/plin 2006 - Ne e od Uvoz

Citroen C4 1.4 benz/plin 2006 - Ne e od Uvoz * Cena >>> 3099 € ne...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:32  НОВ ОГЛАС

Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:20Sthil 038

Prodavam STIHL 038 profesionalna Ne e koristena


550 €
или предлог цена
Вчера 09:14IMT 539 NOV

Prodavam traktor imt 539 proizveden 1991 god .registriran so tabli i ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 09:14Prodavam Golf 1.6 tdi

Prodavam golf 6 tdi. Dobro socuvan Proizveden 2011 na kniska Serv...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 09:14Galaxy Note 10

Raboti samo so penkaloto


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 09:1216"ki bandazi ORGINAL za Mercedes.

Се продаваат 4 оригинални бандажи (извадени од w205) Мерцедес со 4 но...


Вчера 09:09Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


4 €
или предлог цена
Вчера 09:07Se prodava citroen jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, ser...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 09:04tubi od 20l mozi zamena za grozje

tubi od 20l mozi zamena za grozje


100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 09:04Citroen c3

Super donesena od svajcarija mozi zamena za poeftina kola


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:03Продажба на евро палети/ Prodazba na evro paleti 1 и 2 класа

Продавам евро палети на големо и мало по договор во зависност од коли...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:02ОТПАДНО ДРВО БУКА/ OTPADNO DRVO BUKA.

Се продаваат крајници во сандаци по1.2 метри просторни,отпадно дрво о...


4.200 МКД
или предлог цена
- 51 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 09:02БУКОВИ ПЕЛЕТИ А1 ПРЕМИУМ / BUKOVI PELETI A1-KLASA PREMIUM!

Продавам БУКОВИ ПЕЛЕТИ на големо и мало А1 класа изработени 100% од ...


420 МКД
или предлог цена
Вчера 09:02СЕ ПРДАВА НИВА NIVA ОД ХЕКТАР С. РИЛЕВО ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ НИВИ ВО АТАР НА СЕЛО РИЛЕВО ДОЛНЕНИ ПРИЛЕП КП 89 ...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Плацеви и Ниви

Вчера 09:00AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 143 KS 2008 GODINA

Prodavam audi a4 2.0 tdi 105 kw 143 ks proizvedena 2008 godina. Kolat...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 08:58MERCEDES C 220 CDI 110 KW 150 KS 2004 GODINA

Prodavam mercedes c 220 cdi 110 kw 150 ks proizvedena 2004 godina. Ko...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 08:58DELOVI MERCEDES CLS 320 ML 270 C230 A170 A160

Se za mercededes CLS 320 CDI ML 270 CDI C230 KOMPRESOR A170 CDI ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:57GPS satelitski NAVIGACII za KAMION AVTO BUS TAXI

🌏iGO Primo 2022 🛣GPS НАВИГАЦИЈА за🚛 Камиони 🚗Автомобили🚃 Автобу...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

GPS уреди

Вчера 08:51SET KUMPLUG + ZAMAEC za site vozila

Setovi za kumplug so fiksen ili varijabilen zamaec za site tipovi na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:44Apple iPhone Ajfon 7 Plus 32Gb Neverlock

Apple iPhone 7 Plus 32Gb Neverlock vo odlicna sostojba. Kompletno e i...


6.399 МКД
или предлог цена
Вчера 08:36  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


195.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 08:36Radio multimedia za vo kola DIN 1 so CarPlay Android Auto

NOVO multimedia radio za vo avtomobil. Za site postari vozila kade st...


4.399 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
5.399 МКД
Вчера 08:26OTKUP na vozila Prilep i regionot

Otkup na vozila bez da se zamarate da gi oglasuvate ili sreduvate. Ke...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:25FM2+ KOMBINACIJA

Матична- MSI A68HM-E33 V2 Процесор- APU A8 7600(значи има вградена г...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:21LGA 775 KOMBINACIJA

Матична: Intel DQ45CB (графичка на плоча INTEL GMA 4500) Процесор:CO...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:20ODLICEN HP 6910P LAPTOP

SE PRODAVA LAPTOPOT OD SLIKATA OD PRV SOPSTVENIK.ISTIOT E MAKSIMALNO ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:20Страна 9 од 432

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам