6243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VILUSKAR HYSTER 2.5 TONA DIZEL - 411

ID: 411 Viluskar Marka: HYSTER Model: H25 DIZEL God na Proizv: 20...


24 јан 11:01Промовирано

Avtobusi

Mercedes Tourismo 2008 Turisticki Gradski bus Citato Euro 4 Info Vi...


1 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автобуси

04 дек 20:31Промовирано

изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор на прв кат со следните карактеристики: ...


По Договор
или предлог цена
04 мај 13:04Промовирано

Stoke

Stoke trekking bike 28r Shimano glicerin bl - mt 200 Acera shifter...


300 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
370 €
Тетово

Велосипеди

Денес 12:00VW GOLF 5 1.9 TDI 105 PS GOAL 2006

Se Prodava Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 Ps Dpf 2006 GOAL Tempomat Greaci Na ...


5.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:48Prodavam kamera Sony

Prodavam SONY - NEX-VG10E vo ekstra sostojba. Kamerata nema nikakva ...


400 €
или предлог цена
Денес 11:38ПРИРОДЕН ШУМСКИ МЕД / PRIRODEN SUMSKI MED

Продаваме природен шумски мед ЦЕНА 600 денари имаме и ливадски мед ,...


600 МКД
или предлог цена
Денес 11:37DIZNI/CAURI/KERAMIKA/ZAVARUVANJE

DIZNI -1.0 cena40 den CAURI-cena 100 den KERAMIKA- cena 30den difoser...


60 МКД
или предлог цена
Денес 11:33CANON pixma280 moze zamena za android box

Canon pixma280 mnogu kvaliteten printer Momentalno printa crno belo,m...


2.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Фотокопири

Денес 11:32SEAT ATEA 1.6 BENZIN-PLIN FUL PERFEKTNA

Kolata e kako nova bilo nadvoresno vnatresno motor podvozje i dr.Ima ...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:26  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 106 BENZIN PALI VOZI

Peugeotot e celosno ispravno i e vo dobra kondicia za vozenje.Mongu e...


550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:26VW.GOLF 4 1.9 TDI 81 KW 6 BRZINI FUL REGISTRIRAN

Golfot e vo solidna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:26VW. PASSAT B6 20 TDI 103KW FUL KAKO NOV

Passatot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podv...


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:26VW.PASSAT HIGLINE 20TDI 170KS FUL PERFEKTEN

Passatot e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podv...


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:26SMART FORFOUR (MERCEDES) 1.3 BENZIN FUL KAKO NOVO MOZE ZAMEN

Smartot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:26RENAULT CLIO 1.5 DCI FUL ODLICNA REGISTRIRANO

Clioto e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:26AUDI A3 1.9 TDI FUL ODLICEN REGISTRIRAN

Audito e vo dobra sostojba kako nadvoresno vnatresno motir podvizje i...


2.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:25Mercedes E 350 Cdi God 2010 Mozhe zamena

Vozilloto je vo ekstra sostojba je so naj full oprema se mue funksjon...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:19Ford Transit Connect 2010g

Ford Transit Connekt Diesel


3.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 11:18BMW 320D

BMW 320d 2007 Full Oprema TEL:070-324-929


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 11:18VW Touran 1.6 tdi dsg-automatik

Volkswagen touran 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini Godina 2013


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:18Cisterna

MAN TGA 410 Cisterna ADR 2ve komori 1x6760 1x6740 13.500 lit 6...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

Денес 11:18Elektricar na POVIK/

Elektricar na POVIK


10 €
или предлог цена
Денес 11:13Cistenje KLIMAuredi

MONTAZA NA KLIMA UREDI ...Higienski i bakteriolosko CISTENJE so Fgf s...


800 МКД
или предлог цена
Денес 11:13Extra AUDI A2

Za POCETNICI IDEALNO AUDI....epten ekonomicno vozilo ∆plus parking ...


3.550 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 11:13Cistenje STANOVI/KUCI/VIKENDICI

KRISTAL HOME Cistenje KANCELARII,stanovi kuki vikendici od prasina,pa...


Денес 11:13Seat ibiza 2006/7 1.4benz SportLine Facelift

Seat ibiza 2006 ,2007 na kompjuter 5 vrati FaceLift SportLine GT sty...


2.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:34Stolici UNICOMO

Se prodavaat 5 stolici UNICOMO. Stolicite se od zelezo, i moze da se ...


500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 МКД
Денес 10:15Kompresor 25 L 1.5 HP DARI Italy

Se prodava Kompresor od 25 litri 1.5 HP. Kompresorot e Italijanski pr...


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
Денес 10:15Se prodava Golf 6 1.8 TSI (160 HP) 2009 god.

Se prodava Golf 6 1.8 TSI so 160 HP, proizveden 2009 godina so realni...


6.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:15  НОВ ОГЛАС

Renault Twingo

Renault Twingo 1.2 benzin 74 KW God.2008 Reg do 23.12.2022 Klima...


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:14DELOVI ZA CITROEN ZX DIZEL !!!

Voziloto imase sobracajka 1.9 dizel motor so pominati 136000 km moto...


10 €
или предлог цена
Денес 09:52LOVACKI KARABIN 8X57

Се продава на лице со дозвола ловачки карабин “Ц.Застава“ м-70 , Ка...


350 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Денес 09:52GOLF 1.9 TDI 2007 105 KS

Kolata e vo super sostojba. Reg do 07. 2022. Zimski gumi. Servisiran....


4.300 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Денес 09:43  НОВ ОГЛАС

CITROEN C1 1.0 2008

Kolata e vo super sostojba. Doneseno od svajcaria. Plateni davacki. K...


2.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Денес 09:43  НОВ ОГЛАС

VOLVO S80 2.4 DIZEL D5 2005 AVTOMATIK

Kolata e vo super sostojba. Istecena registracia. Avtomatski menuvac....


3.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Денес 09:42  НОВ ОГЛАС

CITROEN BERLINGO MAXI 1.6 HDI 2010 GOD

Pikapot e super sostojba. Doneseno of germania. Platena carina. So 3 ...


4.600 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Денес 09:42  НОВ ОГЛАС

Bandazi aluminski

Orginalni Bandazi za opel astra i insignija, dobro socuvani, ekstra


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Денес 08:55Destkop Pc-Medion Kompjuter

Mnogu dobro socuvan pc Intel core2duo e7500- 2.93ghz Ram 4Gb Grafika ...


79 €
или предлог цена
Денес 08:52Shitet / Се продава aparat za kafe

Shitet aparati per kafe dhe lloje tjera te pijeve te nxehta, ITALY CU...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Тетово

Останато

Денес 08:45KROSS ENDURO / YAMAHA

Donesen e od CH platena carina, bez registracija mnogu socuvan. Dig...


4.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:16Vo odlicna sostojba 076 200 397

Vo odlicna sostojba moze I zamena gumi novi servisirana bez registrac...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Тетово

Автомобили

Денес 07:50SQUIER OBEY

Squier Obey Graphite. Limited edition. 2006 godina. Vo odlicna sostoj...


250 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
290 €
Денес 07:37Страна 1 од 157

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам