217 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei p smart 2019

Prodavam Huawei P Smart 2019 Blue Verzion Telefonot e full pach kuti...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:09  НОВ ОГЛАС

KUTIICKA OD SAMSUNG GALAXY J3 2017

KAKO NOVA PONUDI NA VIBER 078246916


По Договор
или предлог цена
Денес 18:56KUTIICKA OD HUAWEI P40 LITE NOVA

.


По Договор
или предлог цена
Денес 18:55SAMSUNG FOLD 3 - KAKO NOV - MOZNA ZAMENA

Se prodava Samsung Fold 3 kako nov 12/256 so kutija i gratis orginal ...


1.000 €
или предлог цена
Денес 14:53HONOR 50 LITE - MOZNA ZAMENA

Se prodava Honor 50 Lite 8/128 top telefon so playstore bez nikakvi d...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:53SAMSUNG S22 PLUS - NOV - MOZNA ZAMENA

Se prodava Samsung s22 Plus nov 8/128 so 1 godina garancija, mozna za...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Денес 14:53GOOGLE PIXEL 6 PRO - NOV - MOZNA ZAMENA

Se prodava Google Pixel 6 Pro 12/256 nov, mozna zamena!


950 €
или предлог цена
Денес 14:52Iphone 13 pro 128gb green nov

Nov neotpakuvan od kutija iphone 13 pro green 128gb. ZA INFORMACII S...


1.020 €
или предлог цена
Денес 13:31  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 12/128 GB

Se prodava Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 12/128 GB full pack, kako nov....


700 €
или предлог цена
Денес 11:04Apple iPhone XR 126gb -RED Product

RED product -128gb true tone -ok face id -ok battery health 84% kompl...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:28REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 18:32Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47SE PRODAVA Xiaomi Mi 10t pro

Odlično sočuvan kako od salon Bez nikakvi znaci na koristenje So full...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:56IPAD MINI WIFI+CELLUIAR

SE PRODAVA CO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE STAVI I KARTICKA BEZ NIKAK...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:46Iphone 13 Pro 128GB Green nov neotpakuvan

Nov,neotpakuvan od kutija Iphone 13 pro Green 128GB INFORMACII SAMO ...


1.020 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.030 €
14 авг 21:21iPhone 11 pro

Se prodava iPhone 11pro


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
14 авг 20:31XIAOMI MI NOTE 10

prodavam xiaomi mi note 10,ne e redmi,odlicno socuvan kako nov,so odl...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
14 авг 16:09Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
14 авг 12:11Iphone 11 pro max

Iphone 11 pro max Nema face id Nova baterija ima


430 €
или предлог цена
13 авг 16:53Xiaomi Poco M4 Pro 4gb/64gb

Se prodava Xiaomi Poco M4 Pro kupen od A1, koristen nekolku meseci So...


10.000 МКД
или предлог цена
13 авг 14:17REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
12 авг 18:44SE KUPUVA IPHONE 11 PRO MAX

Se kupuva dobro socuvan Iphone 11 Pro Max do 360evra


360 €
или предлог цена
12 авг 14:47iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
03 авг 13:15PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 16:16Se prodava Samsung Galaxy S22+ 256gb

Se prodava cisto nov, nekoristen Samsung S22+ kupen od Telekom 55.000...


50.990 МКД
или предлог цена
01 авг 13:28Mate 20 pro

Mate 20 pro


220 €
или предлог цена
31 јул 23:59Iphone 8

Se funkcionalno Odlicno socuvan


8.000 €
или предлог цена
30 јул 12:27Iphone 7 Gold 256 GB Nov!!!

Vo besprekorna sostojba Kontakt Tel 1 072321226 Kontakt Tel 2 070...


190 €
или предлог цена
29 јул 08:03Super cena,5meseca star

400€ bez polnac,zaguben e,eden mesec koristen samo.tel:077 653 954.


400 €
или предлог цена
24 јул 17:39PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen nekolku meseci ama e socuvan kako nov so kutija ...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:31Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
22 јул 11:51Telefon iPhone 11promax

Cisto Nov Ne koristen Za dubajski pazar 071314776 071314776 0713...


150 €
или предлог цена
22 јул 08:55Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
20 јул 19:25Samsung Galaxy S6

Se prodava Samsung Galaxy S6. So zastitna maska i polnac. Rabote na...


5.000 МКД
или предлог цена
20 јул 15:44Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јул 19:34Samsung s9

Se prodava Samsung s9 Maksimalno zacuvan i koristen samo 4 meseci


По Договор
или предлог цена
10 јул 19:12Iphone 11 64GB

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba battery health 96% kupen od ...


420 €
или предлог цена
10 јул 12:15Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
10 јул 12:15IPHONE 12 64GB NEVERLOCK PERFEKTEN

SE PRODAVA IPHONE 12 64GB NEVERLOCK VO ODLICNA SOSTOJBA BATTERY HEALT...


1 €
или предлог цена
04 јул 10:57Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


15.999 МКД
или предлог цена
30 јун 16:05Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам