222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPhone 5s 16gb Neverlock

Se prodava iPhone 5s 16gb Neverlock donesen od amerika Mali grebnatin...


По Договор
или предлог цена
31 мај 19:34SAMSUNG A22 НОВ НЕОТПАКУВАН ОД ТЕЛЕКОМ СО ГАРАНЦИЈА

Се продава SAMSUNG A22 Нов неотпакуван од Телеком МК со гаранција. Мо...


10.500 МКД
или предлог цена
30 мај 22:19ALCATEL 3080,novi(neotpakuvani) telefoni

Se prodavaat 3 novi neotpakuvani telefoni Alcatel 3080,imaat pogolemi...


1.200 МКД
или предлог цена
26 мај 11:36Нови Алкател телефони

Продавам два нови неотпакувани телефони


1 МКД
или предлог цена
21 мај 22:16SAMSUNG A32 KAKO NOV

SAMSUNG A32 4GB RAM 128 ROM STAR 5 MESECI KAKO NOV BEZ TRAGI NA KORIS...


200 €
или предлог цена
21 мај 08:54Prodavam 2 telefoni iPhone XR

Prodavam 2 telefoni iPhone XR -64 G cena 210 evra eden I eden iPhon...


1 €
или предлог цена
20 мај 11:39xiaomi 11T

uste pod garancija samo zadnoto kapace e skrseno fiksna e cenata!


300 €
или предлог цена
09 мај 07:28Alkatel 3080 Nov neotpakuvan so garancia

Telefonot e nov neotpakuvan so garancia


1.500 МКД
или предлог цена
30 апр 10:43Se prodava iPhone 11 64GB

Telefonot e top So sosem mali grebnatinki od menenje na zastitni ma...


430 €
или предлог цена
29 апр 12:39Samsung A52s pred 2dena kupen

Ponudete zamena prednost iphone xs max kontakt viber


17.000 МКД
или предлог цена
27 апр 09:43Samsung S21 5G 256GB

Samsung S21 5G 256GB -Koristen 6 meseca kako nov


530 €
или предлог цена
19 апр 12:42Se prodava Samsung Galaxy A9 (2018)

Vo odlicna sostojba, koristen godina i pol, se funkcionira besprekorn...


11.500 МКД
или предлог цена
16 апр 10:56Kutija za iPhone 13 pro max 128gb

Se prodava kutija za iphone 13 pro max


600 МКД
или предлог цена
14 апр 08:40Iphone 8

Se funkcionalno Odlicno socuvan


8.000 €
или предлог цена
03 апр 20:45Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција.

Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција 6месеци. Можност за плаќа...


12.500 МКД
или предлог цена
01 апр 12:08Mobilno Telefonce

malku koristen


2.300 МКД
или предлог цена
24 мар 22:14Чист уред

128 ГБ складиштето 64 МП камери софтверот за препознавање лица читате...


1 €
или предлог цена
21 мар 16:02Android Mobilen

poloven


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 12:16Alcatel 3080 4G НОВ 24М ГАРАНЦИЈA

Se prodava Alcatel 3080 Telefonot e nov neotpakuvan so 24 meseca gar...


2.000 МКД
или предлог цена
15 мар 09:46Sony Xperia M2 Aqua ... samo napuknato e staklo

Se prodava Sony Xperia M2 Aqua telefonot e se ispraven i se se funkci...


По Договор
или предлог цена
12 мар 14:07Mini Telefonce so Tri Sim Karticki

Mini telefonce so tri otkluceni sim karticki


1.700 МКД
или предлог цена
11 мар 22:39Redmi note 10 pro

Prodavam Redmi Note 10 Pro kupen na 06.09.2021 godina od A1 raboti na...


13.000 МКД
или предлог цена
11 мар 17:35Ekran za Huawei P20 Lite

Originalen ekran


2.600 МКД
или предлог цена
09 мар 14:51Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Мобилниот е со купен од А1 8/2021 со 2 годишна гаранција до 8/2023. ...


12.000 МКД
или предлог цена
07 мар 14:09Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
07 мар 13:55Prodavam 11 pro 64gb kako nov

Prodavam 11 pro kako nov Neverlock 074202567


500 €
или предлог цена
06 мар 09:42LG Joy ..... kako nov

Se prodava LG Joy so celo pakuvanje i 2 zastitni selikonski maski Kor...


По Договор
или предлог цена
27 фев 16:55iPhone X 256 GB / black

Prodavam, iPhone X 256 GB / neverlock. Komplet pakuvanje. Cena: ...


250 €
или предлог цена
09 фев 01:29Se prodava SAMSUNG A52S 6GB/128GB

Se prodava Samsung A52s 6GB/128GB Telefonot e kupen na 11.01.2022 so...


18.000 МКД
или предлог цена
03 фев 10:21Iphone 6S silver 16GB neverlock

Се продава Iphone 6s silver 16gb neverlock. Телефонот е целосно зачу...


100 €
или предлог цена
31 јан 19:33PRODAVAM SAMSUNG A20E

.........................PRODADEN.......................... ...........


4.000 МКД
или предлог цена
30 јан 10:24Se prodava iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max Face ID ✅ True Tone ✅ Battery health 96 🔋 Full Pa...


600 €
или предлог цена
27 јан 20:07iPhone SE A1662

Se prodava ispraven socuvan iPhone SE model A1662 boja Space Gray .So...


100 €
или предлог цена
21 јан 20:51iPhone SE A1662

Se prodava ispraven socuvan iPhone SE model A 662 boja Space Gray ....


5.500 МКД
или предлог цена
26 дек 10:33POVOLNO LG K 22

LG K 22 SKORO NOV


5.000 МКД
или предлог цена
21 дек 14:23Se prodava glanc nov Samsung A32 ne odpakuvan

Se prodava Samsung A32 ne odpakuvan 24 meseci garancija glanc nov 128...


225 €
или предлог цена
18 дек 15:26Iphone 12 Pro - NOV

Prodavam iphone 12 pro , 5 meseci koristen uste ima garancija. 100 % ...


800 €
или предлог цена
10 дек 11:55NOV NEKORISTEN LG K22 INFO 078387988

Telefonot e nov nekoristen nikako Ingormacii na 078387988


5.999 МКД
или предлог цена
02 дек 08:52Се продава Huawei p10lite како нов

Телефончето е одлично сочувано, цело време со маска, работи одлично б...


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 11:48Alcatel 3080 4G | Alkatel

Prodavam novi neotpakuvani telefoni Alcatel 3080 4G. Imam 3 komad...


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 23:22Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам