8462 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A6 2.7 TDI 2006 GOD.

Увезено пред пет години од Германија, редовно сервисирана, вградени а...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 18:27НОВ ОГЛАС
Промовирано

KRONE SD/ MEGA

Кроне полуприколка мега произведена септември 2011 година. Приколката...


7.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 10:36Промовирано

Prikolka - Poluprikolka SCHMITZ - 28 m/3 - Kiperka

Се продава полуприколка киперка SCHMITZ- 28 m/3. Произведена 2008 г...


12.850 €
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 13:00Промовирано

Mercedes C220 CDI

Se prodava -Mercedes c220 CDI -2002 god W203 (105kw/143hp) -reg d...


1 €
или предлог цена
Денес 14:57SE PRODAVA motor za Mercedes C 220D

Се продава мотор за делови од Мерцедес Ц 220D 1996 година со електрон...


250 €
или предлог цена
Денес 14:38SE PRODAVA Avtomehanicarska i vulkanizerska oprema

Се продава: 1. Машина за перење коли - 200 € 2. Парно на струја 18kW(...


9.999 €
или предлог цена
Денес 14:38Se prodava nov kabel 3x1.5, 5x2.5 i 5x6 za instalacija

Se prodava nov kabel za strujna instalacija (poln) od proizvoditel PR...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:38Casovnik bmw

Se prodava nekoristen casovnik bmw kupen od christ switzerland


По Договор
или предлог цена
Денес 14:20LANDINI MISTRAL45KS TRAKTOR ТРАКТОР

Landini mistral 45ks ovostarski 2000godina -------info na t...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:20KRAN Palfinger КРАН ПАЛФИНГЕР

Prodavam kran Palfinger PK14 000 LH4 SO MAKARA 2T _________...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:20VW CRAGTER KRAFTER

Prodavam VW CRAFTER 2013 GOD REGISTRIRANO CELA GODINA KOZNI SEDISTA F...


По Договор
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 14:20MAN 8-180 na ferederi

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:20Prodavam Rover 416 S

Rover 1996 god ,90.000km pominati,benzin INFO NA TELEFON 071 368 89...


1.200 €
или предлог цена
Денес 14:20Poluprikolka SCHMITZ ШМИТС SMITS Mega

Poluprilolka SCHMITZ 2013 god Mega osovina se diga krov se diga XLcod...


По Договор
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 14:19VLEKAC MAN 18-400 МАН

Vlekac Man 2011g Mega Euro 5 EEV dobri gumi diskovi plocki ekstra so...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:19MAN -12-180 so KRAN I RAMPA

Prodavam MAN 12-180 so kran ATLAS 125 karaserija 6,20m rampa poteglic...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:19REGISTRACIJA NA FIRMI i SMETKOVODSTVO

Лиценцирано сметководствено биро врши регистрација на фирми. Нашиот т...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:14Slep sluzba Stip

Slep sluzba MARKOV vi nudi bezbeden i brz transport na vashite vozila...


800 МКД
или предлог цена
Денес 14:11Manli GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава Manli GeForce RTX 3080 - 10GB (non LHR) 1700 евра карта...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Денес 14:09Mining Rig 6 x RTX 3080 (non LHR) GPU za Kopanje Ethereum

Итно!!! 600 MH/S !!! Се продава 2 месеци користен риг со следниве ...


8.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.500 €
Денес 14:07Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:05GOLF 1.6 2011G KARAVAN

Ful oprema 1.6 2011.g registriran odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 13:40Transport/Slep/Prevoz na motori

Vrsime brz i bezbeden transport na motori atv i drug vid na roba bez...


1 €
или предлог цена
Денес 13:36Prodavam Kamion WV L80 Motor Mercedes 8 14

Kamionot e pali vizi,bez niedna maana


4.800 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:32Prodavam Motor HAMACHI

Motorot e 50 cc,registrirano i osigurano cela godina,maksimalno zacuv...


1.250 €
или предлог цена
Денес 13:32Prodavam RENO CLIO STORIA SO FABRICKI PLIN

Kolata e ispravna,registrirana,so 4 novi gumi,so fabricki plin,elektr...


2.600 €
или предлог цена
Денес 13:32Se prodav stan vo 8mi noemvri

Stanot e so nadvoresna izolacij od 10sm pvc vrati i dzamovi renoviran...


45.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava Sharan 1.9 tdi 90 ks

Se prodava Sharan 1.9 tdi 90 ks Registriran cela godina Nema nika...


1.799 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.800 €
Денес 13:10VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012 BLUEMOTION REGISTIRAN CELA GOD!

VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION - EURO 5 - PROIZVEDEN 12/2011 - 77 KW...


7.399 €
или предлог цена
Денес 13:09Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini One S 1.4 бензин, уникатен дизајн, произведено 2008 г...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Денес 13:00Prodavam Daihatsu Sirion

Odlicno gradsko vozilo so mala potrusuvacka 4,5 otvoreno i okolu 5,5...


2.850 €
или предлог цена
Денес 13:00Scania R450 Euro 6

Scania R450 Euro 6 BG tabli kontakt telefon / viber : +38971384648


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00Scania R480 Euro 5

Scania R480 Euro 5 BG tabli kontakt telefon / viber : +38971384648


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00se izdava namesten stan vo Porta Prolet Stip

kompletno namesten stan vo zgradata Porta Prolet vo Stip greenje/lad...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Korg pa 900

Prodavam odlicno socuvan korg pa 900 , komplet so futrola inf. na Tel...


1.150 €
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Prikolka - Poluprikolka SCHMITZ - 28 m/3 - Kiperka

Се продава полуприколка киперка SCHMITZ- 28 m/3. Произведена 2008 г...


12.850 €
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 13:00VW Golf 6 1.6 TDI 105ks

1.6tdi motor 77kw 105 konja motor,menjac,zamaec ekstra sostojba nap...


7.600 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes CLA 200 Shooting Brake

Se prodava Mercedes CLA 200 shooting brake Avtomobilot e 2.2 kubika...


18.700 €
или предлог цена
Денес 13:00se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,dets...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Golf 5 plus 2.0. 140ks

Golf 5 plus automatic Registriran servisiran Bez nikakvi zabeleski...


5.350 €
или предлог цена
Денес 13:00РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА REFERENT ZA PRODAZBA

Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип 070/264-321 ВРАБОТУВА: РЕФЕРЕНТ ЗА П...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Suzuki swift 1.3 DDSI 55kw 2008 g

Kolata e kako nova i poseduva ful oprema. Plateni se site davacki do ...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 1 од 212

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам