12065 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KEEWAY X BLADE 2T 2016

Се продава KEEWAY X BLADE 50 2T 2016 година, во добра состојба , редо...


990 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Gold Wing 1800

Motorciklot e vo odlicna sostojba, pominati 40000 km. tel : 00389 75...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !!

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !! Tel 075450534


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 13:00Промовирано

Nikkor AF-S 24-120mm f/4 ED VR N

Добро сочуван, Nikkor AF-S 24-120mm f/4 ED VR N


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Денес 10:40AUDI A6 QUATTRO 3.0

Se prodava audi a6 quattro 3.0 diesel avtomatik, mnogu socuvano vnatr...


18.700 €
или предлог цена
Денес 10:34RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2013

Meganot e zacuvan maksimalno vnatresno, nadvoresno so realni kilomet...


6.200 €
или предлог цена
Денес 10:33Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flame...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:25Kamelija Nov stan 55m2, 1 kat kaj uciliste Hristo Uzunov

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava nov stan vo zavrsna fa...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:24Velosipedi/Tocak

Se prodavaat poveke modeli na velosipedi. Uste mnogu modeli na lager....


1 €
или предлог цена
Денес 10:18sobi i apartmani vo strog centar ohrid

se izdavaat sobi i apartmani vo centar na ohrid,vo neposredna blizina...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:11Citroen C4 moze zamena

Citroen C4 1.4 benzin/plin vo dobra sostojba so zelen karton i 4 novi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Денес 10:10OPEL ASTRA J - Reg.cel god...Prva boja

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4 J MODEL TURBO BENZIN / EURO 5 ... Voz...


7 €
или предлог цена
Денес 10:08Bandazi 4x100 16-ki

Se prodavaat odlicni celicni bandazi od Astra,4x100,16-ki,samo 3 parc...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:08SE PRODAVA PARCELA NA GLAVEN PAT

Se prodava parcela od 3926 m2 na glaven pat vednas do benziskata pum...


30 €
или предлог цена
Денес 10:08Se prodavaat nivi

Se prodavaat nivi,razlicni kvadraturi i ceni,idealno za da se uzivat ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:08Fiat Abarth 595 Competizione

BMC Air Intake Kolata e kako nova. 62000km


20.000 €
или предлог цена
Денес 10:05Vespa Sei Giorni 2022

Se prodava Vespa Sei Giorni Godina na proizvodstvo 2022 868km pom...


6.100 €
или предлог цена
Денес 10:05Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:05Ford Mondeo

2.0 tdci,brzo,ekonomicno so ful oprema.Mozit i zamena so vasa doplata...


2.200 €
или предлог цена
Денес 10:03Fiat Bravo 1.6 jtd 120hp

Fiat Bravo vo super sostojba , ja poseduvam od 02/2013 godina togash ...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Денес 10:02kuka za golf 4

kuka za golf 4 so instalacija


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
Денес 10:00Mercedes CLS 320

Povejke info na tel 076-777-657 075-974-460


1 €
или предлог цена
Денес 09:58Delovi za Keeway

Delovi za keeway....povejke info na tel ili viber


1 €
или предлог цена
Денес 09:57Rolni za Piaggio masina 19x15.5

6.5g-400den 7.2g MALOSSI-600den


1 €
или предлог цена
Денес 09:57SONAR HUMMINBIRD HELIX 5 G2

Се продава итно!!Нов!! Карактеристики на сонарот : Модел на сонар ...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8

Se prodava Jeep Grand cherokee 4.7 V8. Benzin-Plin so original 166000...


10.000 €
или предлог цена
Денес 09:51PLINSKA BOCA 2 KGR SO GORILNIK

SE POLNI SO PLIN. TEL.078 224 053


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:47MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

ISPRAVNA ,MALKU UPOTREBENA,EFTINA.CENATA NA NOVITE E 9000 DEN TEL.078...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:47MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Izrabotena e od čisto drvo.Dimenzija 70 × 70 sm.Tel.078 224 053


3.000 €
или предлог цена
Денес 09:47APARTMANI VO PESTANI***** EXTRA

Izdavam apartmani vo Pestani na 50m. od ezeroto,vo tivka i zelena oko...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:37Soundcraft SPIRIT FOLIO LITE

Prodavam nekoristen audio mixer Soundcraft SPIRIT FOLIO komplet so ad...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:28Half Rack

Half Rack namenet za trening vo domasni uslovi. Moze i komplet so un...


Денес 09:28MAZDA 3 1.6 D 110 KS EXCLUSIVE 120000KM UVOZ CH - 10.MT Auto

MAZDA 3 1.6 HDI 110 KS EXCLUSIVE UNIKAT NOVA ** NAJUBAVATA MAZDA 3 N...


6.800 €
или предлог цена
Денес 09:20OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COSMO KOZA FEJSLIFT - 08.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS ISUZU COSMO OPREMA FEJSLIFT ! ! ! - 15000...


4.400 €
или предлог цена
Денес 09:20BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
Денес 09:20FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET NOVO - 09.MT Auto

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS 167000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOVIOT EURO5...


4.500 €
или предлог цена
Денес 09:20Dron DJI Spark

Se prodava DJI Spark Fly More Combo vo izvonredna sostojba 076253885


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:20FIAT GR PUNTO 1.4 78 KS BENZ-PLIN 127000 KM CH -07.MT Auto

FIAT PUNTO 1.4 78 KS 127000 + ATEST PLINSKI URED UVOZ SVAJCARIJA 127...


3.700 €
или предлог цена
Денес 09:19DJI Mavic Air 2 Fly more Combo

Se prodava DJI Mavic Air 2 Fly more Combo ciklus na baterii 20 polnen...


55.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:19KIA CEED 1.6 CRDI 115 KS KOZA 124000KM - 09..MT Auto

KIA CEED 1.6 CRDI 115 KS LUX OPREMA NOVO 124000 KM EURO-5 NOV UVOZ MI...


4.900 €
или предлог цена
Денес 09:19FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM - 08..MT Auto

FIAT PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOV UVOZ ITALY 147...


3.700 €
или предлог цена
Денес 09:19OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM - 08..MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOV UVOZ ITALY 195...


3.999 €
или предлог цена
Денес 09:19PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 75000 KM NOVA - 13..MT Auto

PEUGEOT 208 1.6 e-HDI 92 KS ALLURE EURO-6 NOVA KOLA - 75000 KM , SER...


6.999 €
или предлог цена
Денес 09:19Страна 1 од 302

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам