Гостивар
                   
5548 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5 2.0 tdi 8 ventilski 2008 godina Model UNITED

Golf 5 Motor 2.0 tdi 8 ventilski 103 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:17НОВ ОГЛАС
Промовирано

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

30 сеп 00:18Промовирано

Fiat Ducato Maxi

Kombeto e na sopstvenost na privatno lice Registrirano do 13 09 2023


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

21 сеп 15:30Промовирано

Gumi Novi Schwalbe Continental Michelin 26.27.5. 28.29

Gumi schwalbe continental .novi 26.27.5.28.29 E* thirteen LG1 Plus S...


1.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 10:43Velosipedi mtb

Velosipedi mtb .city bike .full suspension ebike Okolu cenata ima pro...


1.234.567 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 10:38VLECNA SLUZBA POMOS NA PAT 24/7

VLECNA SLUZBA POMOS NA PAT VO MK I NADVOR 24/7 078-427/074 078-391/14...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Останато

Денес 10:14Prikolka za slep so klip

Se prodava prikolka za shlep na vozila vo odlicna sostojba bez rampi ...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 10:13••REZERVNA GUMA SO BANDAZ ZA CITROEN I PEUGEOT••ODLICNA••

--Se prodava guma HANKOOK 175/65/14 M S so celicen bandaz 4x108 so ce...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:36••DRVENA MASA SO DRVENA AGOLNA GARNITURA I STOLICI••

--Se prodava drvena masa, so dve drveni stolici i drvena agolna garni...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:36KOMPIJUTER ZA MAZDRA 626

Se prodava kompijuter za mazdra 626 benzin Od 1992god do 1998g


50 €
или предлог цена
Денес 09:16SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:16SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:16SE PRODAVA KROV VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava krov za poveke nameni vo odlicna sostojba bez nikakvi vloz...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Денес 09:16Opel Astra

Se prodava Opel Astra 1.7 cdti 2005/2006 godina proizvedena so 200 00...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:15Mercedes-Benz E350 CDI Avangard/MOZNA ZAMENA

Se prodava mercedes benz e 350 dizel -✅️dizel 3000 kubika V motor -...


13.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:15Se prodava klupa za vezbanje+TEGOVI

Se prodava klupa za vezbanje vo odlicna sostojba. 2 racni so po 4×10...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:15225 40 18/ 4 letni gumi

Se prodavaat 4 letni gumi so dimenzija 225/40/18 Gumite se samo edn...


190 €
или предлог цена
Денес 09:15VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012/2011g

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012g VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅ DVOZONSKI KLIM...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:15Издавам апартман со тераса во Маврово

Издавам апартман со тераса во Станбениот комплекс во Маврово, кој се...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 09:03СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ, ПОКРАЈ АСФАЛТ, БЛИСКУ ДО ГОСТИВАРСКА ПАТАРИ

Се продава парцела блиску до гостиварска патарина, на патот за Зубовц...


1 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 08:59Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 08:54VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS REG

Se prodava vw golf 5 1.9 tdi 105 ks 2004/3godina registriran vo odlic...


3.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:38POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:18Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:17MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:17Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:17APPLE IPHONE 13 PRO MAX 128GB

Bez nikakva zabeleska, 98% battery health Full pack


980 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.000 €
Денес 08:01Samsung galaxy Z Fold 3 5G Phantom Black

Samsung galaxy Z Fold 3 5G Phantom Black edition Nova originalna mask...


900 €
или предлог цена
Денес 08:01Kangoo 1.5dci 2007 so klima

Prodavam Renault Kangoo so klima vo super sostojba patnicko so prosto...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:50  НОВ ОГЛАС

Apartmani Mavrovo

Se izdavaat 2 luksuzno uredeni apartmani vo Mavrovo so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Денес 06:44Wv crafer krafter 2.0tdi

Se prodava kombe maxi,kombinirano za prevoz na lica 6,i tovaren prost...


10.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 00:52Shlep sluzba citroen jamper 3.0

Se prodava ekstra sostojba bruto 4.5t God.2007 Motor 3.0 160ks No...


13.000 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 00:50Noz-plug za cistenje sneh

Se prodava branik za cistenje sneg turkanje zemja ramnenje ili slicno...


Денес 00:50Shlep sluzba za kamioni

Vrshime prevoz na site vidovi tmv kamioni vlekaci solo tandemi avtobu...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 00:46Makaza za rabota na visina

Se prodava ili iznajmuva platforma digalka korpa lift skej jek za ra...


Денес 00:45Transport na kamioni avtobusi

Vlecna sluzba Martin


100 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 00:45Case IH 743 4wd

Se prodava traktor


7.000 €
или предлог цена
Денес 00:45Renault kangoo

Odlicna sostojba.klima.2014. Tovarno. Nov uvoz Koristeno za prevoz...


5.000 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 00:45Vila mavrovo

Se prodava kompletno renovirana vila vo mavrovo na top lokacija kaj ...


71 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 23:58  НОВ ОГЛАС

155 65 14 polovni letni continental

Se prodavaat 4 polovni gumi Continental Conti Eco Contact 3 Dimenzi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:25  НОВ ОГЛАС

Ford Mondeo 2.0 dtci FORD MONDEO 2.0 DTCI

Fordot e vo top sostojba redovno servisiran solidni gumi reg cela god...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:24Yamaha 125 cc YAMAHA 125 cc

Blokiran motor Bez dokumenti


450 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Мотори (над 50 cc)

Вчера 23:22Tigar 195 65 15 m+s zimski

Prodavam 2 polovni gumi tigar Zimski se m+s Cena 2000 denari komple...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:18  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 139

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам