Цела Македонија
                   
2684 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Transporter T5 2009

2009 Godina Dizel 1.9 62 kw 204.000 km Cenata e so vklucen ddv...


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Се продаваат Mercedes Benz-Vito i Fiat-Scudo

Се продаваат следниве товарни возила: 1. Mercedes Benz-Vito, 2008-...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

2015 316 cdi Mercedes Sprinter termoking

Kufer 4metra dolg 2m sirok 2 m visok


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

Денес 06:33TOYOTA HIACE 2006 2.5D4D

Kombeto e vo besprekorna sostojba .Registrirano do 1-2022god so klim...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 23:47PEUGEOT BOXER 2.2 HDI 2008

Se prodava PEUGEOT BOXER 2.2 HDI MAXI 17m3 kapacitet na volumen 2008 ...


6.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Вчера 22:46Prevoz

Транспорт на секаков вид на стоки во Скопје и цела Македонија по пово...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 21:47Mercedes Sprinter 316 cdi

Kombeto e 2010 god. So termoking so mnogu dobra izolacija .na vozilot...


8.200 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

Вчера 21:19Ladilnik,termoking hladnjaca,sandak,sanduk,kofer

Se prodava termoking 12v vo ispravan sostojba raboti na trofazna stru...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

Вчера 21:19Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 20:40Ford transit 2007g

Prodavam ford transit 2007g.2.2motor.63kw.88ks.kombeto e doneseno od ...


5.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.300 €
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 19:58Shlep Renault maxity 130dxi

Shlep Renault maxity 130dxi So b kategorija So 140.000km


12.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 19:39Motor za Peugeot Boxer - Citroen Jumper

Motor za Peugeot Boxer - Citroen Jumper 2.5 Turbo TDI 8 Ventilski


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 19:36Osovini za Prikolka

Osovini za prikolka So 16" bandasi


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 19:35PEUGEOT Boxer

Peugeot Boxer TDI Broj na sedista 8 Godina 2000


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 19:35Limarija za Fiat Dukato

Limarija za Fiat Dukato i drugi delovi


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 19:34Stranicna vrata za Peugeot Boxer, Fiat Dukato

Stranicna vrata za Peugeot Boxer, Fiat Dukato


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 19:34Mercedes Sprinter 311 cdi 80kw 110ks

Се продава товарно комбе Мерцедес Спринтер 311 cdi 80kw 110ks 2009 го...


9.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

Вчера 19:16Iveco Daily 2.8 D Doka 7 Sedista B Kateg Reg Odlicno

Iveco 2.8 D bez gram sminka Reg do 6.2023 Se vozi so B kategorija ...


3.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
4.700 €
Велес

Комбиња

Вчера 17:50RENAULT MASTER 2.5 DIZEL, 2004 GODINA, NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI RENAULT MASTER 2.5, DIZEL, GODINA NA PROIZVODSTV...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Вчера 17:10Kupuvam kombe

Kupuvam kombe evro 3 ili evro 4 8+1 ili pogolemo do 17-18 sedista s...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 16:53Polovni delovi za Fiat Dukato

Polovni delovi za Fiat Dukato 2.8 jtd od 1995 do 2000 god. Menjac,gl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 16:53Rasturen Menjac za iveko kombe

Digitalan tafograf. Se prodava menjac za iveko kombe 1998 godina r...


200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 16:53Ford tranzit - bandasi i gumi polovni

Se prodavaat dva bandasa so letni gumi vo solidna sostojba 195/70/1...


100 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 16:53Sprinter

Se prodava Mercedes sprinter 416.2002 god.so 23 sedista.mozi zamena z...


11 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 15:44Kombe

Se prodava sprinter 416.23 sedista.so klima mozi zamena.inf.070569719


6.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 15:44Fiat Ducato multihet 100

Prodavam Fiat Ducato 2.2 motor vo odlicna sostojba so Termo king LAM...


8.500 МКД
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 15:36Mercedes Sprinter 313 CDI tovarno 04

Mercedes 2004 vo odlicna sostojba tovaren za 7 lica


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 15:33Fiat Ducato Multijet 2015g Uvoz od Germanija

-2015g -redizajn -el. Prozori -el. Stakla -carineto sredeni doku...


1 €
или предлог цена
Кочани

Комбиња

Вчера 15:18Citroen Jumper 2.2 HDi,2011 god

Cotroen Jumper 2.2 HDI 74kw/101 ks 2011 god *Novi gumi *144.000...


9.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Вчера 15:14Ford Transit 2.2 TDCi, Klima, 2013 god

Ford Transit 2.2 TdCi 2013 godina * Klima * Servisirano * 240.0...


11.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Вчера 15:14Ford Transit Tdci - 7 Sedista Kombe Duplak Doka

FORD TRANSIT TDCI - 7 SEDISTA - DUPLAK Godina 2008 Donesen od Germa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 13:48FORD TRANSIT 2.2 TDCI - Tovarno Kombe

FORD TRANSIT 2.2 TDCI TOVARNO KOMBE DONESEN OD GERMANIJA IMA SITE ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 13:47Mercedes Vito 111 CDI 2010 godina

Se prodava mercedes vito vo top sostojba,full oprema,cena 6500 evra ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 13:47Ford Transit 2.2 Tdci - Kombe Tovarno Kamjoneta

FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2008 GOD 4 DOBRI GUMI 3 SEDISTA RADIO ABS ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 13:46Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:19Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 13:00PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00VW Transporter T5 2009

2009 Godina Dizel 1.9 62 kw 204.000 km Cenata e so vklucen ddv...


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

Вчера 13:00Се продаваат Mercedes Benz-Vito i Fiat-Scudo

Се продаваат следниве товарни возила: 1. Mercedes Benz-Vito, 2008-...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00Mitsubishi L300 2.5 dizell

Na dellovi bez dokomenti


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 12:18kombe vw t3 za delovi

delovi za kombe vw t3 ima .sasija limarija mehanika


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 12:16Pikapi Yumpy 16 hdi,Combo13tdci-2006g,odlicni reg 3/2023

Citroen jumpy 2008g,motor perfekten 16 hdi,reg do 3/2023god,fizicko l...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.899 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 11:41Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам