Цела Македонија
                   
2689 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi 85kw Swiss Staklo Cuvano 2009

Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi najdobrite i najekonomicni dizel merced...


6.400 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:31Промовирано

Се продаваат Mercedes Benz-Vito i Fiat-Scudo

Се продаваат следниве товарни возила: 1. Mercedes Benz-Vito, 2008-...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

VW T5MULTIVAN

-VW T5 Multivan -1.9 TDI 131 HP -2007 God -Siber Vrati od Dvete Stra...


11.990 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 09:15MERCEDES SPRINTER 315 CDI

MERCEDES SPRINTER 315 CDI 🔝 GOD 2009 REGISTIRANO CELA GOD SERVISR...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 09:01FIAT DUCATO 2.3 JTD MOZE ZAMENA

FIAT DUCATO 2.3 JTD 🔝 UVOZ OD GERMANY 🇩🇪 PLATENI SITE DAVACKI DO...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 09:01MERCEDES SPRINTER 313 CDI

Se prodava Sprinter XL 313 Model Godina 2008 registiran cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 09:00Pikapi Yumpy 16 hdi,Combo13tdci-2006g,odlicni reg 3/2023

Citroen jumpy 2008g,motor perfekten 16 hdi,reg do 3/2023god,se vodi n...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.899 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 08:36Najevtino JUMPY 1.6hdi 2008g reg 3/2023g-zamena

2008god, motor 16hdi odlicen trosi 7,5l gradska 6l na otvoreno nosivo...


3.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 08:33MERCEDES-VITO 100 CDI-2006 GOD-ZAMENA

Vo olicna sostojba,registrirano do 03.05.2023. TEL.071 204050 TEL.071...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Денес 08:26Se prodava Ford Tranzit

Se prodava Ford Tranzit 2007 godiste, vo odlicna sostojba


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 08:24Renault trafik ne tovareno nikogas 2009god

Prodavam Renault trafik visoko kombe se vozi so b. Registrirano edna ...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 08:07Opel Vivaro

Se prodava Opel Vivaro 2005 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba, p...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 08:06Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina

Se prodava Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina. Voziloto e vo odlic...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 08:06Reno Kango 2019 godina

Se prodava Reno Kango 2019 godina so izminato 170 000km vo odlicna so...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 08:06Mercedes sprinter 2012 g

Mercedes sprinter 313 maksi 2012 god so klima uvezen I rigistriran eu...


9.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 07:34Fiat Ducato Multijet 2015g Uvoz od Germanija

-2015g -redizajn -el. Prozori -el. Stakla -carineto sredeni doku...


1 €
или предлог цена
Кочани

Комбиња

Денес 05:23DELOVI ZA CRAFTER

DELOVI ZA CRAFTER OD 2006 god do 2013 motor menjac shasia branik ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 23:00MERCEDES SPRINTER

IMAME DELOVI ZA MERCEDES SPRINTER 311CDI MOTOR MENJAC DIFERENCI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 23:00DELOVI ZA MERCEDES VITO

DELOVI ZA MERCEDES VITO 2000 DO 2012 god original delovi motor vit...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 22:59Delovi za Mercedes sprinter i vito

Delovi za Mercedes Sprinter Vito Od 2006 god do 2017 072-593-292


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 22:58Mercedes sprinter

Sprinter 8+1 vo mn dobra sostojba klima. greaçi na sedishta predni


1 €
или предлог цена
Кичево

Комбиња

Вчера 21:47SE PRODAVA ITNO!!!!! iveco daily 2.8d

-Se prodava iveco daily 2.8d -2000god -Nova cerada,nov sandak -Gu...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Вчера 21:30  НОВ ОГЛАС

wolkswagen T4 1999 Delovi

za t4. limena ukrasna maska napred. samo ovje dellovi mise ostanat...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Комбиња

Вчера 21:15Mercdeses Sprinter 312

Mnogu socuvan , vo top sostojba ,god : 1998 . moze zamena kola so mo...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

Вчера 20:33  НОВ ОГЛАС

Iveko

Iveko 35S12 proizvedeno 2008god prva registracija 2009god doneseno od...


9.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 17:59FIAT DUCATO 3.0 D

Fiat Ducato 3.0 d. 2014g. 4.2m dolgo pominati 250000km. ...


9.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
10.500 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 17:42Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god

Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god napraven servis skoro novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 17:06Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god

Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god napraven servis skoro novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 17:06kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 16:58Iveco daily

- iveco dayli 3.0 -2008 godina -komora -rampa so nosivnost 1 ton ...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

Вчера 16:57Iveco ladilnik ладилник terkoming термокинг frigo фриго

Iveco Daily C35 2008 ladilnik -18 Voziloto e vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 16:34PEUGEOT BOXER 2.2 HDI 2008

Se prodava PEUGEOT BOXER 2.2 HDI MAXI 17m3 kapacitet na volumen 2008 ...


6.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Вчера 15:53Reno Master 2011

Ocarineto do registracija ,moze da se registrira na 14 sedista jastuc...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 15:52VW T5 Transporter 1.9 TDI DOKA,PRITCHE,KAMIONET

VW T5 Transporter 1.9 TDI DOKA,PRITCHE,KAMIONET 1.9 TDI 75kw/102k...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Вчера 14:36Citroen Jumpy

Vo odlicna sostojba Registracija do 26-09.2023 god 1.6 hdi 66kw 2...


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 14:10Citroen Jumpy

Kombeto e vo odlicna sostojba Kontakt : 070330889


5.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 14:07RENAULT KANGOOO MAXI 1.3 tce

Se prodava RENAULT KANGOOO MAXI vo odlicna sostojba 2010 godina dis...


3.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 14:03VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:59VW.CRAFTER 2.0 TDI TERMOKING -.cc

VW.CRAFER.2.0 TDI TERMOKING God..2014 KW.120----/163-ps Tel.070 22...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Комбиња

Вчера 13:23Mercedes Vito 111 CDI 2010 godina

Se prodava mercedes vito vo top sostojba,full oprema,cena 6500 evra ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 13:09Mercedes Sprinter 518

Се продава Mercedes Sprinter 518 Година 2008 Седишта 24 Регистр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 12:53Mercedes-Benz Sprinter 416

Mercedes-Benz Sprinter 416 so 23 sedista. Proizvedeno 2002 godina. ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 12:53Страна 2 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам