Цела Македонија
                   
2684 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Се продаваат Mercedes Benz-Vito i Fiat-Scudo

Се продаваат следниве товарни возила: 1. Mercedes Benz-Vito, 2008-...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

VW Transporter T5 2009

2009 Godina Dizel 1.9 62 kw 204.000 km Cenata e so vklucen ddv...


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

RENAULT MASTER 2.3dci L2H2-2015g-125ks

Se prodava Renault Master 2.3dci, 2015 god proizveden 92kw,125KS so p...


9.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

29 сеп 14:26Pezo Peugeot boxer kombe

se prodava kombe pezo bokser 1370kg nosivost tovarno. 296000km 98god...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

29 сеп 14:24Ford transit connect termoking

Vo dobra sostojba termoking 2007 god Bez klima Cena fiksna 2600 evr...


2.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

29 сеп 14:01Mercedes sprinter 515 cdi 2007

Se prodava kombe mercedes sprinter so termoking ispraven 515 cdi Re...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Комбиња

29 сеп 13:45*FORD TRANSIT - FRIGO* 2.4 TDCI - 2008 godina

Se prodava, FORD TRANSIT - FRIGO - 2.4 TDCI od 2008 godina Motor : ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

29 сеп 13:05VW Crafter

Se Prodava VW Crafter 2.0-103kw.Vo ekstra sostojba.2017 God na Proizv...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 сеп 12:44Fiat doblo maxi 2.0 multijet 2012g

Ekstra vozilo servisirano odlicni gumi reg do 6.23g


6.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

29 сеп 12:30Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god

Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god napraven servis skoro novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

29 сеп 12:08Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god

Ford tranzit conekt 1.8 TDCI 2009god napraven servis skoro novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

29 сеп 12:08Se prodava kombe mazda

Se prodava kombe mazda 2002 130000km realni Registrirano do 5 mesec...


2.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.700 €
Петровец / Скопје

Комбиња

29 сеп 12:05Mercedes Vito 111 2.2cdi 4x4 Avtomatik

Mercedes Vito 111 L 4x4 podignata verzija tovarno vozilo. Sega uveze...


8.500 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

29 сеп 11:34Peugeot expert 1.6 hdi so termoizolacija

Se prodava Peugeot expert 1.6 hdi 90ks 2007god so termoizolacija regi...


55 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 сеп 11:22Kopcinja dugminja prekidaci za prozori,peugeot,fiat, citroen

Novi kopcinja za prozori za kombinja: Peugeot Boxer Citroen Jumpe...


800 МКД
или предлог цена
Кочани

Комбиња

29 сеп 11:18Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks Swiss Staklo

Citroen Jumpy 2008/09 1.6hdi 66kw/90ks najekonomicen dizel motor. Uv...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 сеп 10:32Citroen Jumper 3.0hdi 180ks model 2014g.

Citroen Jumper 3.0hdi 180ks motor od Ducato najdobriot i ekonomicen m...


9.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

29 сеп 10:16Renault Trafic 1.9 DCI 2005 GODINA FRIGO LADILNIK

Se prodava Reno Trafic 1.9 DCI Frigo Ladilnik vo super sostojba so re...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 сеп 10:03Renault Mascott 3.0 130 KS Maxii

Se prodava Renault Mascott 3.0 D 130 KS Maxi so dupli trkala ss vozi ...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 сеп 10:03FORD TRANSIT 2.2 TDCI 8+1

Se prodava FORD TRANSIT 8+1 vo super sostojba. Servisirano bez dopol...


5.999 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

29 сеп 09:23CItroen Berlingo 1.9d 51 2008g Neuvezeno Kako Novo!!!!

Citroen Berlingo 1.9d 70hp 2008g Neuvezeno so 150.000km Kako Novo!!! ...


2.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.999 €
Битола

Комбиња

29 сеп 09:08Ford transit 2.5 na delovii ima motor menjac letva

Samoo na delovii Se prodava ford transit 2.5 na delovii Motor menjac ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Комбиња

29 сеп 09:04Se prodava Mercedes Vito 116 cdi 2011 god.

Se prodava Mercedes Vito 116 cdi 2011god. vo super sostojba 7+1 se...


По Договор
или предлог цена
Велес

Комбиња

29 сеп 08:52DELOVI ZA CITROEN C25 PO NAJNISKI CENI

DELOVI ZA CITROEN C25 SE STO VI TREBA PO NAJNISKI CENI MOTOR 2500 KUB...


800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Комбиња

29 сеп 08:29Mercedes Vito Maxi 111 CDI Patnicko 7+1 2010

Se prodava Mercedes Vito Maxi 111 CDI proizvedeno 2010 godina.Kombeto...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

29 сеп 01:00IVECO DAILY TOVARNO DOLG DUPLAK SO B

IVECO DAILY TOVARNO DOLG DUPLAK SE VOZI SO B KATEGORIJA REGISTRIR...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

28 сеп 23:30VW T5 TRANSPORTER PRITCHE DOKA 1.9 TDI

VW T5 TRANSPORTER PRITCHE DOKA 1.9 TDI 2007 GODINA UVOZ GERMANIJA ...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

28 сеп 23:30Mercedes sprinter

Sprinter 8+1 vo mn dobra sostojba klima. greaçi na sedishta predni


1 €
или предлог цена
Кичево

Комбиња

28 сеп 22:05Reno Master 2.2DCI 02 god-za delovi

Se prodavaat delovi za Reno Master 2.2DCI 90ks turbini alanser kom...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

28 сеп 21:05Citroen Berlingo 1.6 HDI 66KW 2006g

Citroen berlingo 1.6 HDI 66KW Godina na proizvodstvo 2006g Pominati ...


185.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
190.000 МКД
Битола

Комбиња

28 сеп 19:38SPRINTER 312 KOMBE MINIBUS MOZE ZAMENA

Mercedes Sprinter 312, 1999 godina, 2.9 cm3, 90 kw, registrirano d...


2.899 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
3.399 €
Струга

Комбиња

28 сеп 19:23Sedista za patnicko kombe

20 evra od sediste Ima: 4x2 ; 3x1 i 1x4-lozha od 4 sedista


20 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

28 сеп 17:45Kia besta

za delovi


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Комбиња

28 сеп 17:07Prodavam polovni delovi za Kia Besta

Polovni delovi za Kia Besta od kombeto na slikite


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Комбиња

28 сеп 17:05Mercedes E 200 Zamena za Kombi maxi

Smenet motor so 280 000 km Registriran 5 2023 so zelen kartom Ful o...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 сеп 16:38FORD TRANSIT 2.4

KONTAKT TELEFON 077-953-947 IVAN


4.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

28 сеп 15:29kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 сеп 15:25Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 сеп 14:35Stopovi za kombe iveco

Tri tipa se spored godiste


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

28 сеп 13:20Fiat Ducato MAXI 2007

Kombeto e vo odlicna sostojba so novi gumi se vozi so C kategorija re...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Комбиња

28 сеп 13:14FIAT DOBLO 2010 Godina 66 KW

FIAT DOBLO 2010 godina ZAFATNINA NA MOTOR: 1248 SM3 SILA NA MOTOR: ...


7.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

28 сеп 13:00Mercedes Sprinter Cdi - Tovarno Kombe So Klima - 2015 God

MERCEDES BENZ SPRINTER 316 CDI SO KLIMA BORDCOMPUTER SENZORI 6 BR...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

28 сеп 12:01Страна 3 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам