Цела Македонија
                   
2684 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Се продаваат Mercedes Benz-Vito i Fiat-Scudo

Се продаваат следниве товарни возила: 1. Mercedes Benz-Vito, 2008-...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

ГУМИ ROSAVA ЗА КОМБИЊА

НОВИ ГУМИ ROSAVA ЗА КОМБИЊА ОД УКРАИНСКО ПРОИЗВОДСТВО ДИМЕНЗИИ 19...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

27 сеп 15:09Mercedes Vito 113 cdi 2013god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Vito 113 cdi ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 сеп 14:16VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 сеп 14:16Fiat Fiorino 1.3 multiget

Fiat Fiorino 1.3 multiget uvezeno od Svajcarija vo odlicna sostojba. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

27 сеп 13:54Се продава Ford Transit 350 Termoking

250000 км реални 2010 година Може и само термо кингот да се продаде...


5.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

27 сеп 13:25Продавам комбе ИВЕКО ДЕЈЛИ

Комбе IVECO DAYLI , произведено 2003 година , во исправна состојба ,...


По Договор
или предлог цена
Карбинци / Штип

Комбиња

27 сеп 13:00Prodavam ford tranzit

Prodavam ford tranzit 2006 god, termoking,,vo mnogu dobra sostojba,...


4.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

27 сеп 11:32VW T5 2008 KLIMA

Kamionceto e topp so plateni davacki do registracija 072 263 921


7.499 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

27 сеп 10:27ISUZU N-Evolution 2010 God KIPER!!!

Se prodava kamionce ISUZU Kiper uvezeno od Švajcarija so servisna kni...


12.500 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Комбиња

27 сеп 09:28Citroen Yampi1.6 Hdi 2011 God

-Uvezen Od Germanija 🇩🇪🇩🇪🇩🇪 -Plateni Davacki Do registracija -1...


5.950 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

27 сеп 09:19Mercedes sprinter 2012 g

Mercedes sprinter 313 makdi 2012 god so klima uvezen I registriran te...


9.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

27 сеп 08:42VRSIME PREVOZ NA ROBA# SELIDBI #078_410_760

Vrsime selidba na pokucnina Rusenje zidovi Prevoz na roba so kombe...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

27 сеп 08:16Ford Transit

Se prodava Ford Transit 2007 godina,2400cm3,103kw .263000 pominati ki...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

27 сеп 08:11Opel Movano

Opel movano Super sostojba 2.2 2003 god Za 7 lica Za seriozni ...


5.400 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

27 сеп 06:47mercedes vario. 616D. 2006.god

mercedes vario. 616D. 2006.god


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

27 сеп 01:24Reno ladilnik

Se prodava Reno Master 2008god. Ladilnik so lenti i cingeli za svezo...


10.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

26 сеп 20:15Ford Transit

Vo ispravna sostojba Regisracija cela godina Zelen karton 7 sediata ...


3.200 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

26 сеп 19:52Mercedes-Benz sprinter 315 8+1 maxii

Mercedes-Benz SPRINTER maxii 315cdi 8+1 orginal patnicko Moze i p...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

26 сеп 19:42MERCEDES VITO 114CDI 2016 GODINA

Se prodava Mercedes Vito 114 CDI ,2016 godina,automatik uvezeno od Sv...


21 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 сеп 18:50Ford Transit 2.2 TDCI 2007 8+1 Reg Odlicno

Ford Transit 2.2 d bez sminkanici 2007 godina vo soobrakajna 8+1 se...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
Велес

Комбиња

26 сеп 15:58Iveco Daily 2.8 D Doka 7 Sedista B Kateg Reg Odlicno

Iveco 2.8 D bez gram sminka 1999 godina vo soobrakajna Reg do 6.2...


3.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
4.700 €
Велес

Комбиња

26 сеп 15:58Mercedes Sprinter 313 sanduk so rampa

Prodavam Mercedes sprinter 313 -2016 g -elektricna rampa so max 500 ...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

26 сеп 15:01комбе Хјундаи

Се продава комбе Хјундаи Х-1 нерегистрирано во возна состојба . Тел з...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

26 сеп 14:25RENAULT KANGOOO MAXI 1.3 tce

Se prodava RENAULT KANGOOO MAXI vo odlicna sostojba 2010 godina dis...


3.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

26 сеп 13:14Iveco 2.3 Slep vozilo

Slepot e donesen od germanija so orginal platforma 4.60 od pozadi na ...


9.200 €
или предлог цена
Конче / Радовиш

Комбиња

26 сеп 12:43VW T5 Transporter 1.9 TDI DOKA,PRITCHE,KAMIONET

VW T5 Transporter 1.9 TDI DOKA,PRITCHE,KAMIONET 1.9 TDI 75kw/102k...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

26 сеп 12:38VOLKSWAGEN CRAFTER 2.5 TDI

2007 GOD,... ORGINALNI KM... -- GUMI 90 PROCENTI, NOV AKUMULATOR, I N...


5.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Комбиња

26 сеп 12:37Mercedes Sprinter 413 xxl so full oprema 24 sedista

Sprinter 413 xxl so full oprema 24 sedista, so istecena registracija...


1 €
или предлог цена
Крушево

Комбиња

26 сеп 12:01Prodavam FORD TRANZIT 2.4 TDCI 2010god

Продавам Форд транзит 2,4 TDCI, термокинг-ладилник, одлично сочуван,к...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

26 сеп 11:50Kopcinja dugminja za Mercedes Sprinter w906 Vw Crafter

Novi prekidaci za prozori W906 Mercedes Sprinter Vw Cratfer In...


35 €
или предлог цена
Кочани

Комбиња

26 сеп 11:31RENAULT MASTER 2.3DCI 150ks SLEP 14GOD

Top sostojba reg na mk tabli cela godina 6 novi gumi servisirano komp...


12.600 €
или предлог цена
Виница

Комбиња

26 сеп 09:57IVECO DAILY 35s13 2.3HPI 2011

MAX SOCUVANO ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI KOMPLET SERVIS UVEZENO OD...


8.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

26 сеп 09:43Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

26 сеп 09:31SLEP SLUZBA 24/7

СИТИ АУТО АД ДООЕЛ е компанија која ви ги нуди следните шлеп услуги: ...


50 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

26 сеп 08:21Fiat Ducato 2.3 HDI DOKA

Kombeto e doneseno od svajcarija so vozenje i se plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 сеп 08:00VW CRAGTER KRAFTER

Prodavam VW CRAFTER 2013 GOD REGISTRIRANO CELA GODINA KOZNI SEDISTA F...


По Договор
или предлог цена
Штип

Комбиња

26 сеп 07:42Kombe Mercedes Vario 818 2009g 3600kg nosivost

Kombe Mercedes Vario 818 2009g 3600kg nosivost so pominati 261.oookm ...


10.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

26 сеп 07:14Se pridava iveco

Se prodava iveko 1998g so 20sedista voziloto e redovno servisirano im...


3.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

25 сеп 20:49Fiat Ducato 2.0Multijet

Fiat Ducato 2.0 Multijet 2003 godina Dozvolena nosivost 1500kg Regist...


2.300 €
или предлог цена
Радовиш

Комбиња

25 сеп 18:15HYUNDAI H1 KOMBE

2001 god vo dobra sostojba registrirano pred 1 mesec servisirano so n...


3.200 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Комбиња

25 сеп 18:08Страна 5 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам